Products

 
zawartość tłuszczu:
marka:
5901939000794 5901939000794 Piątnica
Piątnica Lait frais rural 3,2% Piątnica Lait frais rural 3,2%
teneur en matières grasses 1 litr

prix: 6,52 zł

PLN
1
4
Piątnica Lait frais rural 3,2%
4 5
4.5 10 Piątnica Lait frais rural 3,2%
date d'expiration 2026-10-18
5900820012212 5900820012212 Łaciate
Łaciate UHT bouteille de lait 2 % Łaciate UHT bouteille de lait 2 %
de matières grasses pasteurisé 1 litr

prix: 4,99 zł

PLN
1
4
Łaciate UHT bouteille de lait 2 %
5 5
5 12 Łaciate UHT bouteille de lait 2 %
date d'expiration 2026-10-24
5900820012229 5900820012229 Łaciate
Łaciate lait UHT dans une Łaciate lait UHT dans une
pasteurisé bouteille de 3,2 % de matières grasses 1 litr

prix: 5,21 zł

PLN
1
17
Łaciate lait UHT dans une
4 5
4.5 17 Łaciate lait UHT dans une
date d'expiration 2026-10-24
5901939002002 5901939002002 Piątnica
PRIX RÉDUIT -25%
Piątnica Piątnica Mleko Piątnica Piątnica Mleko
ekologiczne 1 litr

prix: 6,14 zł

PLN
1
7
Piątnica Piątnica Mleko
5 5
5 3 Piątnica Piątnica Mleko
date d'expiration 2026-10-07
5900512850016 5900512850016 Mlekovita
Mlekovita Lait de consommation Mlekovita Lait de consommation
polonais 3,2 % 1 l 1 litr

prix: 6,16 zł

PLN
1
1
Mlekovita Lait de consommation
4 5
4.5 13 Mlekovita Lait de consommation
date d'expiration 2026-10-21
5901939002323 5901939002323 Piątnica
Piątnica Piątnica Mleko do kawy Piątnica Piątnica Mleko do kawy
500 ml
8,94zł/l

prix: 4,47 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2026-10-26
 
Typ mleka:
zawartość tłuszczu:
pojemność:
marka:
5900820000042 5900820000042 Łaciate
Łaciate 2 % de matières grasses Łaciate 2 % de matières grasses
du lait UHT 1 litr

prix: 4,61 zł

PLN
1
119
Łaciate 2 % de matières grasses
5 5
5 14 Łaciate 2 % de matières grasses
date d'expiration 2027-08-12
5907809284295 5907809284295 Polmlek
Polmlek Polmlek lait UHT douce 2% Polmlek Polmlek lait UHT douce 2%
digestible pour le lactose réduite 1 litr

prix: 4,78 zł

PLN
1
38
Polmlek Polmlek lait UHT douce 2%
4 5
4.5 11 Polmlek Polmlek lait UHT douce 2%
date d'expiration 2027-02-28
5900820003272 5900820003272
Zambrowski lait UHT 1,5% Zambrowski lait UHT 1,5%
1 litr

prix: 4,20 zł

PLN
1
48
Zambrowski lait UHT 1,5%
5 5
5 1 Zambrowski lait UHT 1,5%
date d'expiration 2027-02-12
5900820000219 5900820000219 Łaciate
Łaciate lait UHT 0,0 % de Łaciate lait UHT 0,0 % de
matières grasses 1 litr

prix: 5,14 zł

PLN
1
25
Łaciate lait UHT 0,0 % de
5 5
5 6 Łaciate lait UHT 0,0 % de
date d'expiration 2027-05-31
5900820000219 5900820000219 Łaciate
Łaciate lait UHT 0,0 % de Łaciate lait UHT 0,0 % de
matières grasses 1 litr

prix: 5,19 zł

PLN
1
10
Łaciate lait UHT 0,0 % de
5 5
5 6 Łaciate lait UHT 0,0 % de
date d'expiration 2027-06-30
5900820000028 5900820000028 Łaciate
Łaciate lait UHT 0,5 % de Łaciate lait UHT 0,5 % de
matières grasses 1 litr

prix: 5,13 zł

PLN
1
29
Łaciate lait UHT 0,5 % de
5 5
5 5 Łaciate lait UHT 0,5 % de
date d'expiration 2027-05-14
5900820000011 5900820000011 Łaciate
Łaciate lait UHT 3,2 % de Łaciate lait UHT 3,2 % de
matières grasses 1 litr

prix: 4,64 zł

PLN
1
84
Łaciate lait UHT 3,2 % de
4 5
4.5 26 Łaciate lait UHT 3,2 % de
date d'expiration 2027-08-19
5900820000011 5900820000011 Łaciate
Łaciate lait UHT 3,2 % de Łaciate lait UHT 3,2 % de
matières grasses 1 litr

prix: 4,69 zł

PLN
1
118
Łaciate lait UHT 3,2 % de
4 5
4.5 26 Łaciate lait UHT 3,2 % de
date d'expiration 2027-09-18
5900820012519 5900820012519 Łaciate
Łaciate lait UHT 3,8 % de Łaciate lait UHT 3,8 % de
matières grasses juniors 1 litr
5,00zł/l

prix: 5 zł

PLN
1
14
Łaciate lait UHT 3,8 % de
4 5
4.5 13 Łaciate lait UHT 3,8 % de
date d'expiration 2027-08-05
5900820012519 5900820012519 Łaciate
Łaciate lait UHT 3,8 % de Łaciate lait UHT 3,8 % de
matières grasses juniors 1 litr

prix: 5,05 zł

PLN
1
9
Łaciate lait UHT 3,8 % de
4 5
4.5 13 Łaciate lait UHT 3,8 % de
date d'expiration 2027-09-06
5900512300542 5900512300542 Mlekovita
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
chocoloate 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
9
Mlekovita lait UHT avec la saveur
5 5
5 1 Mlekovita lait UHT avec la saveur
date d'expiration 2027-02-20
5900512300542 5900512300542 Mlekovita
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
chocoloate 200 ml
11,85zł/l

prix: 2,37 zł

PLN
1
27
Mlekovita lait UHT avec la saveur
5 5
5 1 Mlekovita lait UHT avec la saveur
date d'expiration 2027-03-23
5900512300535 5900512300535 Mlekovita
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
de la vanille 200 ml
11,65zł/l

prix: 2,33 zł

PLN
1
16
date d'expiration
2027-02-03
5900512300498 5900512300498 Mlekovita
Mlekovita lait UHT avec le goût Mlekovita lait UHT avec le goût
de la fraise 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
15
Mlekovita lait UHT avec le goût
5 5
5 1 Mlekovita lait UHT avec le goût
date d'expiration 2027-03-15
5901680000111 5901680000111 Danmis
Danmis lait de chèvre 500 ml Danmis lait de chèvre 500 ml
500 ml
17,14zł/l

prix: 8,57 zł

PLN
1
3
Danmis lait de chèvre 500 ml
4 5
4 2 Danmis lait de chèvre 500 ml
date d'expiration 2027-02-11
5900820000066 5900820000066 Łaciate
Łaciate matière grasse du lait Łaciate matière grasse du lait
de 3,2% 500 ml
5,40zł/l

prix: 2,70 zł

PLN
1
24
Łaciate matière grasse du lait
4 5
4.5 17 Łaciate matière grasse du lait
date d'expiration 2027-02-14
5900820025038 5900820025038 Łaciate
Łaciate Łaciate Barista Mleko Łaciate Łaciate Barista Mleko
do UHT 1 litr

prix: 6,18 zł

PLN
1
10
date d'expiration
2027-07-30
5900820016296 5900820016296 Łaciate
Łaciate Łaciate Mleko UHT 3,5% Łaciate Łaciate Mleko UHT 3,5%
200 ml
9,35zł/l

prix: 1,87 zł

PLN
1
27
date d'expiration
2027-03-10
5900820020125 5900820020125 Łaciate
Łaciate Łaciate mleko UHT 1,5% Łaciate Łaciate mleko UHT 1,5%
1 litr

prix: 5,99 zł

PLN
1
45
Łaciate Łaciate mleko UHT 1,5%
5 5
5 6 Łaciate Łaciate mleko UHT 1,5%
date d'expiration 2027-02-16
5900820019723 5900820019723 Łaciate
Łaciate Łaciate mleko UHT 3,2% Łaciate Łaciate mleko UHT 3,2%
1 litr

prix: 6,15 zł

PLN
1
118
Łaciate Łaciate mleko UHT 3,2%
5 5
5 3 Łaciate Łaciate mleko UHT 3,2%
date d'expiration 2027-02-18
5900820016258 5900820016258 Łaciate
Łaciate Łaciate mleko Łaciate Łaciate mleko
czekoladowe UHT 200 ml
12,10zł/l

prix: 2,42 zł

PLN
1
12
Łaciate Łaciate mleko
4 5
4 5 Łaciate Łaciate mleko
date d'expiration 2027-03-07
5900820016265 5900820016265 Łaciate
Łaciate Łaciate mleko o smaku Łaciate Łaciate mleko o smaku
200 ml
11,80zł/l

prix: 2,36 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2027-01-11
5900120011229 5900120011229 Łowicz
Łowicz Łowicz Mleko łowickie Łowicz Łowicz Mleko łowickie
2,0% 1 litr

prix: 4,40 zł

PLN
1
4
Łowicz Łowicz Mleko łowickie
5 5
5 2 Łowicz Łowicz Mleko łowickie
date d'expiration 2027-02-24
5900120011199 5900120011199 Łowicz
Łowicz Łowicz Mleko łowickie Łowicz Łowicz Mleko łowickie
UHT 3,2% 1 litr

prix: 4,32 zł

PLN
1
207
Łowicz Łowicz Mleko łowickie
4 5
4.5 8 Łowicz Łowicz Mleko łowickie
date d'expiration 2027-03-12
 
cukier:
zawartość tłuszczu:
marka:
5900197021466 5900197021466 Bakoma
Bakoma Bakoma Mikus lait condensé Bakoma Bakoma Mikus lait condensé
sucré 75 ml
53,20zł/l

prix: 3,99 zł

PLN
1
4
Bakoma Bakoma Mikus lait condensé
5 5
5 7 Bakoma Bakoma Mikus lait condensé
date d'expiration 2026-12-24
5900197021480 5900197021480 Bakoma
Bakoma Bakoma Mikus lait condensé Bakoma Bakoma Mikus lait condensé
sucré, le cacao 75 ml
57,07zł/l

prix: 4,28 zł

PLN
1
7
Bakoma Bakoma Mikus lait condensé
4 5
4 6 Bakoma Bakoma Mikus lait condensé
date d'expiration 2027-03-05
5900691031329 5900691031329 Gostyń
Gostyń Gostyn Crème caramel Gostyń Gostyn Crème caramel
510 g
21,27zł/kg

prix: 10,85 zł

PLN
1
12
Gostyń Gostyn Crème caramel
5 5
5 9 Gostyń Gostyn Crème caramel
date d'expiration 2028-01-21
5900691031138 5900691031138 Gostyń
Gostyń Lumière de lait condensé Gostyń Lumière de lait condensé
sucré 4 % de matières grasses 500 g
15,24zł/kg

prix: 7,62 zł

PLN
1
3
Gostyń Lumière de lait condensé
5 5
5 6 Gostyń Lumière de lait condensé
date d'expiration 2026-11-24
5900691031138 5900691031138 Gostyń
Gostyń Lumière de lait condensé Gostyń Lumière de lait condensé
sucré 4 % de matières grasses 500 g
16,00zł/kg

prix: 8 zł

PLN
1
4
Gostyń Lumière de lait condensé
5 5
5 6 Gostyń Lumière de lait condensé
date d'expiration 2027-02-01
5900691031121 5900691031121 Gostyń
Gostyń Lumière de lait condensé Gostyń Lumière de lait condensé
sucré 4 % de matières grasses 200 g
19,25zł/kg

prix: 3,85 zł

PLN
1
3
Gostyń Lumière de lait condensé
5 5
5 3 Gostyń Lumière de lait condensé
date d'expiration 2027-02-22
5900691031091 5900691031091 Gostyń
Gostyń lait concentré sucré 7,5 Gostyń lait concentré sucré 7,5
% de matières grasses 350 g
14,26zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
8
Gostyń lait concentré sucré 7,5
4 5
4.5 7 Gostyń lait concentré sucré 7,5
date d'expiration 2027-01-19
5900691031046 5900691031046 Gostyń
Gostyń lait concentré sucré Gostyń lait concentré sucré
7,5% 200 g
17,90zł/kg

prix: 3,58 zł

PLN
1
6
Gostyń lait concentré sucré
4 5
4.5 8 Gostyń lait concentré sucré
date d'expiration 2027-02-24
5900691032197 5900691032197 Gostyń
Gostyń lait concentré sucré Gostyń lait concentré sucré
lumière avec 4 % de matières grasses magnésium , 500 g
15,62zł/kg

prix: 7,81 zł

PLN
1
2
Gostyń lait concentré sucré
5 5
5 7 Gostyń lait concentré sucré
date d'expiration 2026-12-24
5900691031114 5900691031114 Gostyń
Gostyń lait concentré sucré en Gostyń lait concentré sucré en
conserve 8 % de matières grasses 530 g
22,19zł/kg

prix: 11,76 zł

PLN
1
11
Gostyń lait concentré sucré en
4 5
4.5 5 Gostyń lait concentré sucré en
date d'expiration 2027-03-18
5900691031039 5900691031039 Gostyń
Gostyń lait condensé 7,5 % de Gostyń lait condensé 7,5 % de
matières grasses 500 g
14,60zł/kg

prix: 7,30 zł

PLN
1
2
Gostyń lait condensé 7,5 % de
4 5
4.5 16 Gostyń lait condensé 7,5 % de
date d'expiration 2027-01-25
5900691031039 5900691031039 Gostyń
Gostyń lait condensé 7,5 % de Gostyń lait condensé 7,5 % de
matières grasses 500 g
15,34zł/kg

prix: 7,67 zł

PLN
1
9
Gostyń lait condensé 7,5 % de
4 5
4.5 16 Gostyń lait condensé 7,5 % de
date d'expiration 2027-03-22
5900691031039 5900691031039 Gostyń
Gostyń lait condensé 7,5 % de Gostyń lait condensé 7,5 % de
matières grasses 500 g
15,18zł/kg

prix: 7,59 zł

PLN
1
1
Gostyń lait condensé 7,5 % de
4 5
4.5 16 Gostyń lait condensé 7,5 % de
date d'expiration 2027-03-14
5900691032128 5900691032128 Gostyń
Gostyń sucré cacao de lait Gostyń sucré cacao de lait
condensé 150 ml
34,73zł/l

prix: 5,21 zł

PLN
1
27
date d'expiration
2027-05-06
5900691032111 5900691032111 Gostyń
Gostyń sucré naturel de lait Gostyń sucré naturel de lait
condensé 150 ml
35,00zł/l

prix: 5,25 zł

PLN
1
15
Gostyń sucré naturel de lait
4 5
4.5 7 Gostyń sucré naturel de lait
date d'expiration 2027-05-31
 
zawartość tłuszczu::
5900512400020 5900512400020 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Mleko Mlekovita Mlekovita Mleko
w proszku pełne 500 g
41,60zł/kg

prix: 20,80 zł

PLN
1
2
Mlekovita Mlekovita Mleko
5 5
5 4 Mlekovita Mlekovita Mleko
date d'expiration 2027-06-17
5900512400020 5900512400020 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Mleko Mlekovita Mlekovita Mleko
w proszku pełne 500 g
42,84zł/kg

prix: 21,42 zł

PLN
1
2
Mlekovita Mlekovita Mleko
5 5
5 4 Mlekovita Mlekovita Mleko
date d'expiration 2027-09-10
5900512400044 5900512400044 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita lait entier en Mlekovita Mlekovita lait entier en
poudre 400 g de classe I 400 g
42,48zł/kg

prix: 16,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-08-10
5900512500546 5900512500546 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita lait écrémé Mlekovita Mlekovita lait écrémé
en poudre 250 g 250 g
39,96zł/kg

prix: 9,99 zł

PLN
1
5
Mlekovita Mlekovita lait écrémé
5 5
5 2 Mlekovita Mlekovita lait écrémé
date d'expiration 2027-06-01
5900691033217 5900691033217 Gostyń
Gostyń SM Gostyń mleko w proszku Gostyń SM Gostyń mleko w proszku
0,1% 250 g
29,40zł/kg

prix: 7,35 zł

PLN
1
27
Gostyń SM Gostyń mleko w proszku
4 5
4 6 Gostyń SM Gostyń mleko w proszku
date d'expiration 2027-07-19
5900820000554 5900820000554 Łaciate
Łaciate lait en poudre 26 % Łaciate lait en poudre 26 %
500 g
38,22zł/kg

prix: 19,11 zł

PLN
1
16
Łaciate lait en poudre 26 %
5 5
5 15 Łaciate lait en poudre 26 %
date d'expiration 2027-02-21
 
wielkość opakowania:
zawartość tłuszczu:
marka:
5900820000431 5900820000431 Łaciata
PRIX RÉDUIT -10%
Łaciata crème de café de 12 % Łaciata crème de café de 12 %
de matières grasses 500 ml
14,38zł/l

prix: 7,19 zł

PLN
1
8
Łaciata crème de café de 12 %
4 5
4.5 10 Łaciata crème de café de 12 %
date d'expiration 2026-11-20
5900512350059 5900512350059 Mlekovita
PRIX RÉDUIT -25%
Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
Polska 200 ml
26,20zł/l

prix: 5,24 zł

PLN
1
2
Mlekovita Mlekovita Śmietanka
5 5
5 1 Mlekovita Mlekovita Śmietanka
date d'expiration 2026-10-10
5900197006487 5900197006487 Bakoma
Bakoma Bakoma pulvérisation de Bakoma Bakoma pulvérisation de
crème fouettée 250 g
50,20zł/kg

prix: 12,55 zł

PLN
1
4
Bakoma Bakoma pulvérisation de
4 5
4.5 7 Bakoma Bakoma pulvérisation de
date d'expiration 2027-03-06
5900197020636 5900197020636 Bakoma
Bakoma Bakoma śmietanka kremówka Bakoma Bakoma śmietanka kremówka
30% 200 g
33,20zł/kg

prix: 6,64 zł

PLN
1
4
Bakoma Bakoma śmietanka kremówka
5 5
5 1 Bakoma Bakoma śmietanka kremówka
date d'expiration 2026-11-08
5900531001024 5900531001024 Piątnica
Piątnica Crème 200ml 36 % de Piątnica Crème 200ml 36 % de
matières grasses 200 ml
29,95zł/l

prix: 5,99 zł

PLN
1
2
Piątnica Crème 200ml 36 % de
5 5
5 1 Piątnica Crème 200ml 36 % de
date d'expiration 2026-10-09
5900512990835 5900512990835 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Deserowa Mlekovita Mlekovita Deserowa
Śmietanka Polska 500 ml
23,98zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
4
Mlekovita Mlekovita Deserowa
4 5
4 4 Mlekovita Mlekovita Deserowa
date d'expiration 2027-01-03
5900512990408 5900512990408 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
Polska UHT 500 ml
16,50zł/l

prix: 8,25 zł

PLN
1
8
Mlekovita Mlekovita Śmietanka
4 5
4.5 2 Mlekovita Mlekovita Śmietanka
date d'expiration 2026-12-16
5900512990392 5900512990392 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
Polska UHT 500 ml
17,26zł/l

prix: 8,63 zł

PLN
1
6
Mlekovita Mlekovita Śmietanka
5 5
5 5 Mlekovita Mlekovita Śmietanka
date d'expiration 2027-03-06
5900512990378 5900512990378 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
Polska 500 ml
21,62zł/l

prix: 10,81 zł

PLN
1
1
Mlekovita Mlekovita Śmietanka
4 5
4.5 6 Mlekovita Mlekovita Śmietanka
date d'expiration 2027-01-04
5900512990378 5900512990378 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
Polska 500 ml
22,48zł/l

prix: 11,24 zł

PLN
1
5
Mlekovita Mlekovita Śmietanka
4 5
4.5 6 Mlekovita Mlekovita Śmietanka
date d'expiration 2027-02-10
5900691086121 5900691086121
SM Gostyń śmietanka UHT 250ml SM Gostyń śmietanka UHT 250ml
250 ml
27,96zł/l

prix: 6,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-12-17
5900947010016 5900947010016 Cremona
Cremona classique colorant à Cremona classique colorant à
Cremona classique colorant à
4 5
4 7 Cremona classique colorant à
date d'expiration 2028-06-30
5900820008062 5900820008062 Łaciata
Łaciata crème Parti couleur 18% Łaciata crème Parti couleur 18%
250 ml
19,04zł/l

prix: 4,76 zł

PLN
1
9
Łaciata crème Parti couleur 18%
4 5
4.5 11 Łaciata crème Parti couleur 18%
date d'expiration 2026-12-08
5900820008079 5900820008079 Łaciata
Łaciata crème Parti de couleur Łaciata crème Parti de couleur
30% 250 ml
22,92zł/l

prix: 5,73 zł

PLN
1
16
Łaciata crème Parti de couleur
4 5
4.5 10 Łaciata crème Parti de couleur
date d'expiration 2027-01-07
5900820000431 5900820000431 Łaciata
Łaciata crème de café de 12 % Łaciata crème de café de 12 %
de matières grasses 500 ml
15,98zł/l

prix: 7,99 zł

PLN
1
1
Łaciata crème de café de 12 %
4 5
4.5 10 Łaciata crème de café de 12 %
date d'expiration 2026-12-21
5900820000455 5900820000455 Łaciata
Łaciata crème dessert 30 % Łaciata crème dessert 30 %
matières grasses desserts à la crème de graisse Laciata 30 % de 500 ml
21,32zł/l

prix: 10,66 zł

PLN
1
8
Łaciata crème dessert 30 %
4 5
4.5 10 Łaciata crème dessert 30 %
date d'expiration 2027-01-07
5900820001858 5900820001858 Łaciata
Łaciata crème à café 10x10G Łaciata crème à café 10x10G
100 g
23,30zł/kg

prix: 2,33 zł

PLN
1
1
Łaciata crème à café 10x10G
5 5
5 13 Łaciata crème à café 10x10G
date d'expiration 2027-02-04
5900820001858 5900820001858 Łaciata
Łaciata crème à café 10x10G Łaciata crème à café 10x10G
100 g
23,50zł/kg

prix: 2,35 zł

PLN
1
40
Łaciata crème à café 10x10G
5 5
5 13 Łaciata crème à café 10x10G
date d'expiration 2027-02-17
5900820000448 5900820000448 Łaciata
Łaciata soupes et sauces crème Łaciata soupes et sauces crème
crème de graisse de 18 % de matières grasses Laciata 18 % des soupes et des sauces à la 500 ml
17,98zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
7
Łaciata soupes et sauces crème
4 5
4.5 9 Łaciata soupes et sauces crème
date d'expiration 2026-12-20
5900820019440 5900820019440 Łaciata
Łaciata Łaciata Śmietanka 36 % Łaciata Łaciata Śmietanka 36 %
500 ml
23,98zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
2
Łaciata Łaciata Śmietanka 36 %
5 5
5 1 Łaciata Łaciata Śmietanka 36 %
date d'expiration 2026-11-25
5900820008055 5900820008055 Łaciata
Łaciata Łaciata Śmietanka Łaciata Łaciata Śmietanka
250 ml
16,96zł/l

prix: 4,24 zł

PLN
1
7
Łaciata Łaciata Śmietanka
5 5
5 1 Łaciata Łaciata Śmietanka
date d'expiration 2026-12-07
5900820008055 5900820008055 Łaciata
Łaciata Łaciata Śmietanka Łaciata Łaciata Śmietanka
250 ml
17,80zł/l

prix: 4,45 zł

PLN
1
18
Łaciata Łaciata Śmietanka
5 5
5 1 Łaciata Łaciata Śmietanka
date d'expiration 2027-01-20
5900120022867 5900120022867 Łowicka
Łowicka Łowicka śmietanka 12% Łowicka Łowicka śmietanka 12%
tłuszczu, 500 ml
12,30zł/l

prix: 6,15 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-02-24
5900120022942 5900120022942 Łowicka
Łowicka Łowicka śmietanka Łowicka Łowicka śmietanka
tortowa 36% 500 g
24,56zł/kg

prix: 12,28 zł

PLN
1
1
Łowicka Łowicka śmietanka
5 5
5 1 Łowicka Łowicka śmietanka
date d'expiration 2026-12-15
 
skipcrème
zawartość tłuszczu:
marka:
5900531001031 5900531001031 Piątnica
Piątnica 18 % de matière grasse Piątnica 18 % de matière grasse
de la crème 200 ml
19,30zł/l

prix: 3,86 zł

PLN
1
5
Piątnica 18 % de matière grasse
4 5
4.5 31 Piątnica 18 % de matière grasse
date d'expiration 2026-10-21
5902241726204 5902241726204 Kanka
Kanka Kanka Śmietana 18% Kanka Kanka Śmietana 18%
200 g
16,80zł/kg

prix: 3,36 zł

PLN
1
2
Kanka Kanka Śmietana 18%
5 5
5 3 Kanka Kanka Śmietana 18%
date d'expiration 2026-10-22
5900512350035 5900512350035 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita crème Mlekovita Mlekovita crème
polonais dense 18 % 200 g 200 g
21,70zł/kg

prix: 4,34 zł

PLN
1
4
Mlekovita Mlekovita crème
5 5
5 9 Mlekovita Mlekovita crème
date d'expiration 2026-10-21
5900512350028 5900512350028 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita crème Mlekovita Mlekovita crème
polonais dense 18 % 400 g 400 g
17,48zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
3
Mlekovita Mlekovita crème
4 5
4.5 8 Mlekovita Mlekovita crème
date d'expiration 2026-10-17
5900512983424 5900512983424 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Śmietana 18% Mlekovita Mlekovita Śmietana 18%
bez laktozy 200 g
24,95zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
2
Mlekovita Mlekovita Śmietana 18%
5 5
5 1 Mlekovita Mlekovita Śmietana 18%
date d'expiration 2026-10-20
5900512983424 5900512983424 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Śmietana 18% Mlekovita Mlekovita Śmietana 18%
bez laktozy 200 g
25,20zł/kg

prix: 5,04 zł

PLN
1
1
Mlekovita Mlekovita Śmietana 18%
5 5
5 1 Mlekovita Mlekovita Śmietana 18%
date d'expiration 2026-10-23
5900512350011 5900512350011 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Śmietana Mlekovita Mlekovita Śmietana
Polska gęsta 200 g
18,90zł/kg

prix: 3,78 zł

PLN
1
3
Mlekovita Mlekovita Śmietana
4 5
4.5 11 Mlekovita Mlekovita Śmietana
date d'expiration 2026-10-27
5902298000050 5902298000050 OSM Piaski
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
18% kubek 300 g
17,53zł/kg

prix: 5,26 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2026-10-17
5902298003709 5902298003709 OSM Piaski
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
jogurtowa 9% 200 g
14,40zł/kg

prix: 2,88 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-10-13
5900531001109 5900531001109 Piątnica
Piątnica Piątnica śmietana Piątnica Piątnica śmietana
do zup 12% 400 g
13,80zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
6
Piątnica Piątnica śmietana
4 5
4.5 8 Piątnica Piątnica śmietana
date d'expiration 2026-10-27
5900531001130 5900531001130 Piątnica
Piątnica Piątnica śmietana Piątnica Piątnica śmietana
do zup 18% 400 g
17,48zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
3
Piątnica Piątnica śmietana
4 5
4.5 18 Piątnica Piątnica śmietana
date d'expiration 2026-10-21
 
skip
gramatura:
zawartość tłuszczu:
marka:
5900197022548 5900197022548 Bakoma
Bakoma Bakoma Jogurt BIO naturalny Bakoma Bakoma Jogurt BIO naturalny
2% 140 g
29,50zł/kg

prix: 4,13 zł

PLN
1
3
Bakoma Bakoma Jogurt BIO naturalny
5 5
5 6 Bakoma Bakoma Jogurt BIO naturalny
date d'expiration 2026-10-18
5900197031717 5900197031717 Bakoma
Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr
300 g
23,83zł/kg

prix: 7,15 zł

PLN
1
2
Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr
5 5
5 2 Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr
date d'expiration 2026-10-24
5900197031755 5900197031755 Bakoma
Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu
150 g
27,40zł/kg

prix: 4,11 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2026-10-26
5900197012723 5900197012723 Bakoma
Bakoma Bakoma jogurt naturalny Bakoma Bakoma jogurt naturalny
Grecki 7,5% 400 g
19,98zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
2
Bakoma Bakoma jogurt naturalny
4 5
4.5 10 Bakoma Bakoma jogurt naturalny
date d'expiration 2026-10-29
5908235948126 5908235948126 Kanka
Kanka Kanka Jogurt Naturalny Kanka Kanka Jogurt Naturalny
180 g
11,67zł/kg

prix: 2,10 zł

PLN
1
1
Kanka Kanka Jogurt Naturalny
5 5
5 3 Kanka Kanka Jogurt Naturalny
date d'expiration 2026-10-12
5900197000034 5900197000034 Bakoma
Bakoma Le yaourt épais naturel Bakoma Le yaourt épais naturel
Bakoma Le yaourt épais naturel
4 5
4.5 16 Bakoma Le yaourt épais naturel
date d'expiration 2026-10-24
5904467109267 5904467109267 Maluta
Maluta Lumière de yogourt Balkans Maluta Lumière de yogourt Balkans
date d'expiration
2026-10-21
5904467250419 5904467250419 Maluta
Maluta Maluta Jogurt naturalny Maluta Maluta Jogurt naturalny
2,5% 150 g
14,40zł/kg

prix: 2,16 zł

PLN
1
3
Maluta Maluta Jogurt naturalny
4 5
4.5 5 Maluta Maluta Jogurt naturalny
date d'expiration 2026-10-13
5904467212110 5904467212110 Maluta
Maluta Maluta Skyr+ Jogurt typu Maluta Maluta Skyr+ Jogurt typu
200 g
21,80zł/kg

prix: 4,36 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-13
5904467125380 5904467125380 Maluta
Maluta Maluta jogurt naturalny Maluta Maluta jogurt naturalny
śmietankowy 220 g
20,00zł/kg

prix: 4,40 zł

PLN
1
2
Maluta Maluta jogurt naturalny
5 5
5 2 Maluta Maluta jogurt naturalny
date d'expiration 2026-10-12
5904467711460 5904467711460 Maluta
Maluta Maluta jogurt naturalny Maluta Maluta jogurt naturalny
śmietankowy 220 g
20,00zł/kg

prix: 4,40 zł

PLN
1
4
Maluta Maluta jogurt naturalny
5 5
5 4 Maluta Maluta jogurt naturalny
date d'expiration 2026-10-24
5900512990101 5900512990101 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
naturalny 350 g
12,57zł/kg

prix: 4,40 zł

PLN
1
12
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
5 5
5 5 Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
date d'expiration 2026-11-04
5900512350318 5900512350318 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
naturalny 150 g
16,53zł/kg

prix: 2,48 zł

PLN
1
8
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
5 5
5 5 Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
date d'expiration 2026-10-24
5900512904542 5900512904542 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
naturalny 320 g
15,00zł/kg

prix: 4,80 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-10-13
5900512985947 5900512985947 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
naturalny 150 g
19,20zł/kg

prix: 2,88 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-22
5900512905433 5900512905433 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Jogurt grecki Mlekovita Mlekovita Jogurt grecki
bez laktozy 400 g
14,68zł/kg

prix: 5,87 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-10-19
5900512983134 5900512983134 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Jogurt Mlekovita Mlekovita Jogurt
naturalny bez 350 g
12,71zł/kg

prix: 4,45 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-24
5900512350080 5900512350080 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Jogurt Mlekovita Mlekovita Jogurt
naturalny typ 400 g
13,43zł/kg

prix: 5,37 zł

PLN
1
12
Mlekovita Mlekovita Jogurt
5 5
5 4 Mlekovita Mlekovita Jogurt
date d'expiration 2026-11-07
5900512905594 5900512905594 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita SBA Skyr Mlekovita Mlekovita SBA Skyr
naturalny bez 330 g
17,09zł/kg

prix: 5,64 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-10-19
5900512904665 5900512904665 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Skyr Jogurt Mlekovita Mlekovita Skyr Jogurt
typu 330 g
17,12zł/kg

prix: 5,65 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2026-10-25
5900820004088 5900820004088 Mlekpol
Mlekpol Mlekpol Jogurt Augustowski Mlekpol Mlekpol Jogurt Augustowski
2,5% 150 g
14,73zł/kg

prix: 2,21 zł

PLN
1
3
Mlekpol Mlekpol Jogurt Augustowski
5 5
5 6 Mlekpol Mlekpol Jogurt Augustowski
date d'expiration 2026-10-21
5902298007967 5902298007967 OSM Piaski
OSM Piaski OSM Piaski Ayran OSM Piaski OSM Piaski Ayran
jogurtowy napój 400 g
9,35zł/kg

prix: 3,74 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2026-10-31
5902298007752 5902298007752 OSM Piaski
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 400 g
14,48zł/kg

prix: 5,79 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2026-10-25
5902298007950 5902298007950 OSM Piaski
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 350 g
15,37zł/kg

prix: 5,38 zł

PLN
1
11
date d'expiration
2026-10-29
5902298007707 5902298007707 OSM Piaski
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 400 g
10,53zł/kg

prix: 4,21 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2026-10-25
5900531000423 5900531000423 Piątnica
Piątnica Piątnica Jogurt Piątnica Piątnica Jogurt
naturalny 170 g
14,12zł/kg

prix: 2,40 zł

PLN
1
20
Piątnica Piątnica Jogurt
5 5
5 5 Piątnica Piątnica Jogurt
date d'expiration 2026-11-01
5901939103105 5901939103105 Piątnica
Piątnica Piątnica Skyr jogurt Piątnica Piątnica Skyr jogurt
pitny typu 330 g
18,55zł/kg

prix: 6,12 zł

PLN
1
6
Piątnica Piątnica Skyr jogurt
5 5
5 1 Piątnica Piątnica Skyr jogurt
date d'expiration 2026-10-28
5900531004544 5900531004544 Piątnica
Piątnica Piątnica Skyr jogurt Piątnica Piątnica Skyr jogurt
typu 150 g
26,60zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
Piątnica Piątnica Skyr jogurt
4 5
4.5 6 Piątnica Piątnica Skyr jogurt
date d'expiration 2026-10-20
5900531004544 5900531004544 Piątnica
Piątnica Piątnica Skyr jogurt Piątnica Piątnica Skyr jogurt
typu 150 g
26,87zł/kg

prix: 4,03 zł

PLN
1
4
Piątnica Piątnica Skyr jogurt
4 5
4.5 6 Piątnica Piątnica Skyr jogurt
date d'expiration 2026-10-24
5900197013065 5900197013065 Bakoma
Bakoma Type de yaourt grec Bakoma Type de yaourt grec
Bakoma Type de yaourt grec
4 5
4.5 13 Bakoma Type de yaourt grec
date d'expiration 2026-10-29
5906040063089 5906040063089 Zott
Zott Zott Primo Jogurt naturalny Zott Zott Primo Jogurt naturalny
180 g
9,50zł/kg

prix: 1,71 zł

PLN
1
36
Zott Zott Primo Jogurt naturalny
5 5
5 2 Zott Zott Primo Jogurt naturalny
date d'expiration 2026-11-01
5906040064444 5906040064444 Zott
Zott Zott Primo Skyr jogurt typu Zott Zott Primo Skyr jogurt typu
150 g
18,20zł/kg

prix: 2,73 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-10-16
5900197010965 5900197010965 Bakoma
Bakoma yaourt nature saveur douce Bakoma yaourt nature saveur douce
150 g
22,07zł/kg

prix: 3,31 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-18
5900197002595 5900197002595 Bakoma
Bakoma yaourt épais naturel Bakoma yaourt épais naturel
Bakoma yaourt épais naturel
4 5
4.5 12 Bakoma yaourt épais naturel
date d'expiration 2026-10-27
 
skipyaourt
marka:
rodzaj opakowania:
5900512904597 5900512904597 Mlekovita
PRIX RÉDUIT -10%
Mlekovita Mlekovita Super Body Mlekovita Mlekovita Super Body
Active Jogurt 330 g
15,12zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-07
5900197012891 5900197012891 Bakoma
Bakoma 7 céréales yaourt avec Bakoma 7 céréales yaourt avec
des prunes et des céréales 140 g
29,71zł/kg

prix: 4,16 zł

PLN
1
1
Bakoma 7 céréales yaourt avec
5 5
5 7 Bakoma 7 céréales yaourt avec
date d'expiration 2026-10-31
5900197012907 5900197012907 Bakoma
Bakoma 7 céréales yogourt aux Bakoma 7 céréales yogourt aux
fraises et céréales 140 g
29,71zł/kg

prix: 4,16 zł

PLN
1
2
Bakoma 7 céréales yogourt aux
4 5
4.5 9 Bakoma 7 céréales yogourt aux
date d'expiration 2026-10-31
5900197012914 5900197012914 Bakoma
Bakoma 7 céréales yogourt aux Bakoma 7 céréales yogourt aux
pêches et céréales 140 g
29,71zł/kg

prix: 4,16 zł

PLN
1
3
Bakoma 7 céréales yogourt aux
4 5
4.5 11 Bakoma 7 céréales yogourt aux
date d'expiration 2026-10-31
59026549 Danone
Danone Actimel - yaourt à la Danone Actimel - yaourt à la
fraise immunité de renforcement 400 g
29,98zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
1
Danone Actimel - yaourt à la
5 5
5 1 Danone Actimel - yaourt à la
date d'expiration 2026-10-17
5900197026003 5900197026003 Bakoma
Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
300 g
25,67zł/kg

prix: 7,70 zł

PLN
1
4
Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
5 5
5 2 Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
date d'expiration 2026-10-24
5900197026027 5900197026027 Bakoma
Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
300 g
25,67zł/kg

prix: 7,70 zł

PLN
1
3
Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
5 5
5 2 Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
date d'expiration 2026-10-27
5900197026010 5900197026010 Bakoma
Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
300 g
25,67zł/kg

prix: 7,70 zł

PLN
1
2
Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
5 5
5 4 Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
date d'expiration 2026-10-25
5900197026034 5900197026034 Bakoma
Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
300 g
25,67zł/kg

prix: 7,70 zł

PLN
1
2
Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
4 5
4.5 4 Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
date d'expiration 2026-10-27
5900197026041 5900197026041 Bakoma
Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
300 g
25,67zł/kg

prix: 7,70 zł

PLN
1
3
Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
4 5
4.5 5 Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
date d'expiration 2026-10-25
5900197027710 5900197027710 Bakoma
Bakoma Bakoma Ave Vege Kokosowo Bakoma Bakoma Ave Vege Kokosowo
- 150 g
42,87zł/kg

prix: 6,43 zł

PLN
1
1
Bakoma Bakoma Ave Vege Kokosowo
5 5
5 1 Bakoma Bakoma Ave Vege Kokosowo
date d'expiration 2026-10-21
5900197027727 5900197027727 Bakoma
Bakoma Bakoma Ave Vege Mango Bakoma Bakoma Ave Vege Mango
150 g
42,87zł/kg

prix: 6,43 zł

PLN
1
3
Bakoma Bakoma Ave Vege Mango
5 5
5 2 Bakoma Bakoma Ave Vege Mango
date d'expiration 2026-11-20
5900197022371 5900197022371 Bakoma
Bakoma Bakoma BIO Abricot Yogurt Bakoma Bakoma BIO Abricot Yogurt
140 g
30,71zł/kg

prix: 4,30 zł

PLN
1
4
Bakoma Bakoma BIO Abricot Yogurt
4 5
4 11 Bakoma Bakoma BIO Abricot Yogurt
date d'expiration 2026-10-18
5900197022418 5900197022418 Bakoma
Bakoma Bakoma BIO bleuet yogourt Bakoma Bakoma BIO bleuet yogourt
140 g
30,71zł/kg

prix: 4,30 zł

PLN
1
4
Bakoma Bakoma BIO bleuet yogourt
5 5
5 10 Bakoma Bakoma BIO bleuet yogourt
date d'expiration 2026-10-18
5900197023859 5900197023859 Bakoma
Bakoma Bakoma Jogurt kremowy Bakoma Bakoma Jogurt kremowy
z 230 g
36,70zł/kg

prix: 8,44 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-30
5900197032684 5900197032684 Bakoma
Bakoma Bakoma Jogurt kremowy Bakoma Bakoma Jogurt kremowy
z 230 g
35,57zł/kg

prix: 8,18 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-11-03
5900197029806 5900197029806 Bakoma
Bakoma Bakoma Jogurt kremowy Bakoma Bakoma Jogurt kremowy
z czarną 230 g
36,70zł/kg

prix: 8,44 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-10-25
5900197023842 5900197023842 Bakoma
Bakoma Bakoma Jogurt kremowy Bakoma Bakoma Jogurt kremowy
i z malinami 230 g
36,70zł/kg

prix: 8,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-02
5900197025235 5900197025235 Bakoma
Bakoma Bakoma Jogurt kremowy Bakoma Bakoma Jogurt kremowy
z wiśnią, 230 g
36,70zł/kg

prix: 8,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-24
5900197031335 5900197031335 Bakoma
Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr
300 g
23,83zł/kg

prix: 7,15 zł

PLN
1
3
Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr
5 5
5 2 Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr
date d'expiration 2026-10-30
5900197031311 5900197031311 Bakoma
Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr
300 g
23,83zł/kg

prix: 7,15 zł

PLN
1
6
Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr
5 5
5 2 Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr
date d'expiration 2026-10-23
5900197031328 5900197031328 Bakoma
Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr
300 g
23,83zł/kg

prix: 7,15 zł

PLN
1
5
Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr
5 5
5 2 Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr
date d'expiration 2026-10-23
5900197031182 5900197031182 Bakoma
Bakoma Bakoma Men Jogurt kremowy Bakoma Bakoma Men Jogurt kremowy
300 g
25,83zł/kg

prix: 7,75 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-10-15
5900197030697 5900197030697 Bakoma
Bakoma Bakoma Men Jogurt kremowy Bakoma Bakoma Men Jogurt kremowy
jagodowy 300 g
25,83zł/kg

prix: 7,75 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-30
5900197030703 5900197030703 Bakoma
Bakoma Bakoma Men Jogurt o smaku Bakoma Bakoma Men Jogurt o smaku
300 g
25,83zł/kg

prix: 7,75 zł

PLN
1
2
Bakoma Bakoma Men Jogurt o smaku
2 5
2 1 Bakoma Bakoma Men Jogurt o smaku
date d'expiration 2026-10-24
5900197029110 5900197029110 Bakoma
Bakoma Bakoma Men napój Bakoma Bakoma Men napój
proteinowy o smaku 380 g
21,63zł/kg

prix: 8,22 zł

PLN
1
4
Bakoma Bakoma Men napój
5 5
5 1 Bakoma Bakoma Men napój
date d'expiration 2026-12-30
5900197025655 5900197025655 Bakoma
Bakoma Bakoma Men napój Bakoma Bakoma Men napój
proteinowy o smaku 380 g
21,63zł/kg

prix: 8,22 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-01-14
5900197025631 5900197025631 Bakoma
Bakoma Bakoma Men napój Bakoma Bakoma Men napój
proteinowy o smaku 380 g
21,66zł/kg

prix: 8,23 zł

PLN
1
6
Bakoma Bakoma Men napój
3 5
3 1 Bakoma Bakoma Men napój
date d'expiration 2027-01-13
5900197025648 5900197025648 Bakoma
Bakoma Bakoma Men napój Bakoma Bakoma Men napój
proteinowy o smaku 380 g
21,66zł/kg

prix: 8,23 zł

PLN
1
2
Bakoma Bakoma Men napój
5 5
5 1 Bakoma Bakoma Men napój
date d'expiration 2027-01-12
5900197017575 5900197017575 Bakoma
Bakoma Bakoma Satino café boisson Bakoma Bakoma Satino café boisson
lactée Cappuccino de café 230 ml
28,39zł/l

prix: 6,53 zł

PLN
1
6
Bakoma Bakoma Satino café boisson
4 5
4 7 Bakoma Bakoma Satino café boisson
date d'expiration 2027-02-21
5900197032547 5900197032547 Bakoma
Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu
300 g
25,80zł/kg

prix: 7,74 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-11
5900197031465 5900197031465 Bakoma
Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu
150 g
26,60zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
3
Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu
5 5
5 1 Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu
date d'expiration 2026-10-27
5900197032530 5900197032530 Bakoma
Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu
300 g
25,80zł/kg

prix: 7,74 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-09
5900197031472 5900197031472 Bakoma
Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu
150 g
27,40zł/kg

prix: 4,11 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-27
5900197022395 5900197022395 Bakoma
Bakoma Bakoma yogourt BIO cerise Bakoma Bakoma yogourt BIO cerise
140 g
30,71zł/kg

prix: 4,30 zł

PLN
1
4
Bakoma Bakoma yogourt BIO cerise
4 5
4 5 Bakoma Bakoma yogourt BIO cerise
date d'expiration 2026-10-30
5900643045930 5900643045930 Danone
Danone Danone Actimel Kids Napój Danone Danone Actimel Kids Napój
jogurtowy 400 g
28,83zł/kg

prix: 11,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-15
5900643045916 5900643045916 Danone
Danone Danone Actimel Kids Napój Danone Danone Actimel Kids Napój
jogurtowy 400 g
28,83zł/kg

prix: 11,53 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-10-10
59074571 Danone
Danone Danone Fantasia Jogurt Danone Danone Fantasia Jogurt
date d'expiration
2026-10-29
5900512990415 5900512990415 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
150 g
16,53zł/kg

prix: 2,48 zł

PLN
1
6
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
5 5
5 4 Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
date d'expiration 2026-10-22
5900512350127 5900512350127 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
owoce 150 g
16,53zł/kg

prix: 2,48 zł

PLN
1
2
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
5 5
5 4 Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
date d'expiration 2026-10-27
5900512904481 5900512904481 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Skyr Jogurt Mlekovita Mlekovita Skyr Jogurt
typu 330 g
17,12zł/kg

prix: 5,65 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-11-06
5900512904498 5900512904498 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Skyr Jogurt Mlekovita Mlekovita Skyr Jogurt
typu 330 g
17,09zł/kg

prix: 5,64 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2026-11-08
5900512986678 5900512986678 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Super Body Mlekovita Mlekovita Super Body
Active Jogurt 250 g
15,96zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-10-24
5900512986654 5900512986654 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Super Body Mlekovita Mlekovita Super Body
Active Jogurt 250 g
15,96zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-25
5900512986661 5900512986661 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Super Body Mlekovita Mlekovita Super Body
Active jogurt 250 g
15,96zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-25
5900512904580 5900512904580 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Super Body Mlekovita Mlekovita Super Body
Active piękno 330 g
16,79zł/kg

prix: 5,54 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-24
5900512350097 5900512350097 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita polonais Mlekovita Mlekovita polonais
yaourt à la fraise 150 g
16,53zł/kg

prix: 2,48 zł

PLN
1
7
Mlekovita Mlekovita polonais
5 5
5 14 Mlekovita Mlekovita polonais
date d'expiration 2026-11-03
4025500271190 4025500271190 MÜLLER
MÜLLER Muller Mullermilch Protein MÜLLER Muller Mullermilch Protein
400 g
16,68zł/kg

prix: 6,67 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-10-20
5900820006938 5900820006938 Łaciate
Łaciate Pinto yaourt potable Łaciate Pinto yaourt potable
lactose coco-ananas 250 ml
13,76zł/l

prix: 3,44 zł

PLN
1
2
Łaciate Pinto yaourt potable
4 5
4 1 Łaciate Pinto yaourt potable
date d'expiration 2026-10-26
5900531004513 5900531004513 Piątnica
Piątnica Piątnica Skyr jogurt Piątnica Piątnica Skyr jogurt
typu 150 g
30,40zł/kg

prix: 4,56 zł

PLN
1
6
Piątnica Piątnica Skyr jogurt
5 5
5 4 Piątnica Piątnica Skyr jogurt
date d'expiration 2026-10-23
5906040063430 5906040063430 Jogobella Zott
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Jogurt owocowy 150 g
18,20zł/kg

prix: 2,73 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-15
5906040064680 5906040064680 Jogobella Zott
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Jogurt owocowy 150 g
14,07zł/kg

prix: 2,11 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-10-24
5906040063430 5906040063430 Jogobella Zott
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Jogurt owocowy 150 g
18,20zł/kg

prix: 2,73 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2026-10-15
5906040064680 5906040064680 Jogobella Zott
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Jogurt owocowy 150 g
14,07zł/kg

prix: 2,11 zł

PLN
1
4
Jogobella Zott Zott Jogobella
5 5
5 1 Jogobella Zott Zott Jogobella
date d'expiration 2026-10-24
5906040063430 5906040063430 Jogobella Zott
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Jogurt owocowy 150 g
18,20zł/kg

prix: 2,73 zł

PLN
1
3
Jogobella Zott Zott Jogobella
5 5
5 1 Jogobella Zott Zott Jogobella
date d'expiration 2026-10-15
5906040064680 5906040064680 Jogobella Zott
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Jogurt owocowy 150 g
14,07zł/kg

prix: 2,11 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-10-24
5906040064680 5906040064680 Jogobella Zott
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Jogurt owocowy 150 g
14,07zł/kg

prix: 2,11 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-10-24
5906040063430 5906040063430 Jogobella Zott
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
Jogurt owocowy 150 g
18,20zł/kg

prix: 2,73 zł

PLN
1
4
Jogobella Zott Zott Jogobella
5 5
5 1 Jogobella Zott Zott Jogobella
date d'expiration 2026-10-15
5906040064437 5906040064437 Zott
Zott Zott Jogobella Skyr jogurt Zott Zott Jogobella Skyr jogurt
typu 150 g
22,20zł/kg

prix: 3,33 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-16
5906040064505 5906040064505 Zott
Zott Zott Jogobella Skyr jogurt Zott Zott Jogobella Skyr jogurt
typu 150 g
22,20zł/kg

prix: 3,33 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-16
5906040064437 5906040064437 Zott
Zott Zott Jogobella Skyr jogurt Zott Zott Jogobella Skyr jogurt
typu 150 g
22,20zł/kg

prix: 3,33 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-16
5906040064505 5906040064505 Zott
Zott Zott Jogobella Skyr jogurt Zott Zott Jogobella Skyr jogurt
typu 150 g
22,20zł/kg

prix: 3,33 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-10-16
5906040063652 5906040063652 Jogobella Zott
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
jogurt owocowy 150 g
18,20zł/kg

prix: 2,73 zł

PLN
1
5
Jogobella Zott Zott Jogobella
5 5
5 1 Jogobella Zott Zott Jogobella
date d'expiration 2026-10-26
5906040063652 5906040063652 Jogobella Zott
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
jogurt owocowy 150 g
18,13zł/kg

prix: 2,72 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2026-10-26
5906040063652 5906040063652 Jogobella Zott
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
jogurt owocowy 150 g
18,13zł/kg

prix: 2,72 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-26
5906040063652 5906040063652 Jogobella Zott
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
jogurt owocowy 150 g
18,13zł/kg

prix: 2,72 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2026-10-26
4014500518954 4014500518954 Jogobella Zott
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
jogurt owocowy 150 g
17,00zł/kg

prix: 2,55 zł

PLN
1
2
Jogobella Zott Zott Jogobella
5 5
5 1 Jogobella Zott Zott Jogobella
date d'expiration 2026-10-25
4014500518954 4014500518954 Jogobella Zott
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
jogurt owocowy 150 g
17,00zł/kg

prix: 2,55 zł

PLN
1
3
Jogobella Zott Zott Jogobella
5 5
5 1 Jogobella Zott Zott Jogobella
date d'expiration 2026-10-25
4014500518954 4014500518954 Jogobella Zott
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
jogurt owocowy 150 g
17,00zł/kg

prix: 2,55 zł

PLN
1
2
Jogobella Zott Zott Jogobella
5 5
5 2 Jogobella Zott Zott Jogobella
date d'expiration 2026-10-25
4014500518954 4014500518954 Jogobella Zott
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
jogurt owocowy 150 g
17,00zł/kg

prix: 2,55 zł

PLN
1
1
Jogobella Zott Zott Jogobella
5 5
5 2 Jogobella Zott Zott Jogobella
date d'expiration 2026-10-25
4014500512389 4014500512389 Zott
Zott Zott Jogobella peach lactose Zott Zott Jogobella peach lactose
yaourt 150 g
19,93zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2026-10-14
4014500512389 4014500512389 Zott
Zott Zott Jogobella yaourt Zott Zott Jogobella yaourt
framboise sans lactose 150 g
19,93zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
2
Zott Zott Jogobella yaourt
5 5
5 2 Zott Zott Jogobella yaourt
date d'expiration 2026-10-14
4014500512389 4014500512389 Zott
Zott Zott Jogobella yaourt lactose Zott Zott Jogobella yaourt lactose
cerise 150 g
19,93zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2026-10-14
4014500512389 4014500512389 Zott
Zott Zott Jogobella yaourt lactose Zott Zott Jogobella yaourt lactose
fraise 150 g
19,93zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-10-14
4014500510538 4014500510538 Jogobella Zott
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
yaourt à la fraise saveur de panna cotta 150 g
19,93zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
5
Jogobella Zott Zott Jogobella
5 5
5 5 Jogobella Zott Zott Jogobella
date d'expiration 2026-10-18
4014500510538 4014500510538 Jogobella Zott
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
yogourt aux bleuets aromatisée de panna cotta 150 g
19,93zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
5
Jogobella Zott Zott Jogobella
5 5
5 4 Jogobella Zott Zott Jogobella
date d'expiration 2026-10-18
4014500510538 4014500510538 Jogobella Zott
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
yogourt pêche à saveur panna cotta 150 g
19,93zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
2
Jogobella Zott Zott Jogobella
5 5
5 4 Jogobella Zott Zott Jogobella
date d'expiration 2026-10-18
4014500510538 4014500510538 Jogobella Zott
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
yogourt à saveur de cerise panna cotta 150 g
19,93zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
2
Jogobella Zott Zott Jogobella
5 5
5 3 Jogobella Zott Zott Jogobella
date d'expiration 2026-10-18
5900197022401 5900197022401 Bakoma
Bakoma baies Bakoma yogourt BIO Bakoma baies Bakoma yogourt BIO
Bakoma baies Bakoma yogourt BIO
5 5
5 8 Bakoma baies Bakoma yogourt BIO
date d'expiration 2026-10-18
5900197017568 5900197017568 Bakoma
Bakoma boire du café satino café Bakoma boire du café satino café
au lait latte 250 g
26,12zł/kg

prix: 6,53 zł

PLN
1
6
Bakoma boire du café satino café
4 5
4 6 Bakoma boire du café satino café
date d'expiration 2027-02-18
5900197017551 5900197017551 Bakoma
Bakoma boire du café satino Bakoma boire du café satino
laiteux Espresso café 250 g
26,12zł/kg

prix: 6,53 zł

PLN
1
3
Bakoma boire du café satino
3 5
3.5 3 Bakoma boire du café satino
date d'expiration 2027-02-21
5900197000355 5900197000355 Bakoma
Bakoma crémeux café yaourt 150g Bakoma crémeux café yaourt 150g
150 g
30,47zł/kg

prix: 4,57 zł

PLN
1
1
Bakoma crémeux café yaourt 150g
4 5
4 9 Bakoma crémeux café yaourt 150g
date d'expiration 2026-10-29
59034643 Danone
Danone fantasia yaourt avec des Danone fantasia yaourt avec des
boules de chocolat 100 g
42,60zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-22
5900197007354 5900197007354 Bakoma
Bakoma fruits de la forêt de Bakoma fruits de la forêt de
boisson torsion de yaourt 380 g
16,50zł/kg

prix: 6,27 zł

PLN
1
6
Bakoma fruits de la forêt de
4 5
4 8 Bakoma fruits de la forêt de
date d'expiration 2026-10-31
5900197011009 5900197011009 Bakoma
Bakoma tordre sauvage fraise Bakoma tordre sauvage fraise
yogourt à boire 380 g
16,53zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
7
Bakoma tordre sauvage fraise
4 5
4.5 12 Bakoma tordre sauvage fraise
date d'expiration 2026-10-17
5900197007361 5900197007361 Bakoma
Bakoma torsion fraise yogourt à Bakoma torsion fraise yogourt à
boire 380 g
16,53zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
6
Bakoma torsion fraise yogourt à
4 5
4.5 7 Bakoma torsion fraise yogourt à
date d'expiration 2026-10-26
5900197007644 5900197007644 Bakoma
Bakoma torsion framboise boisson Bakoma torsion framboise boisson
au yogourt 380 g
16,50zł/kg

prix: 6,27 zł

PLN
1
6
Bakoma torsion framboise boisson
5 5
5 4 Bakoma torsion framboise boisson
date d'expiration 2026-10-26
5900197007378 5900197007378 Bakoma
Bakoma torsion yaourt à boire , Bakoma torsion yaourt à boire ,
400g pêche mangue 380 g
16,53zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
6
Bakoma torsion yaourt à boire ,
4 5
4 9 Bakoma torsion yaourt à boire ,
date d'expiration 2026-10-26
5900197013683 5900197013683 Bakoma
Bakoma torsion yogourt boisson Bakoma torsion yogourt boisson
café 380 g
16,53zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
6
Bakoma torsion yogourt boisson
4 5
4 3 Bakoma torsion yogourt boisson
date d'expiration 2026-10-26
5900197000317 5900197000317 Bakoma
Bakoma yaourt crémeux coco Bakoma yaourt crémeux coco
- amandes 150 g
30,53zł/kg

prix: 4,58 zł

PLN
1
3
Bakoma yaourt crémeux coco
4 5
4 9 Bakoma yaourt crémeux coco
date d'expiration 2026-10-23
5904467109243 5904467109243 Maluta
Maluta yogourt Balkans Maluta yogourt Balkans
date d'expiration
2026-10-24
 
nazwa produktu:
marka:
5902298007851 5902298007851 OSM Piaski
PRIX RÉDUIT -10%
OSM Piaski OSM Piaski Zsiadłe OSM Piaski OSM Piaski Zsiadłe
mleko Piaseckie 350 g
9,20zł/kg

prix: 3,22 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2026-10-09
59046837 Mlekovita
PRIX RÉDUIT -25%
Mlekovita Mlekowita Maślanka Mlekovita Mlekowita Maślanka
truskawkowa 1 kg

prix: 5,03 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-07
5900820001568 5900820001568 Mrągowska
Mrągowska Fraise Buttermilk Mrągowska Fraise Buttermilk
date d'expiration
2026-10-13
5904951004245 5904951004245 Jagr
Jagr Jagr Kefir Warlubski Jagr Jagr Kefir Warlubski
1 kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
1
Jagr Jagr Kefir Warlubski
5 5
5 1 Jagr Jagr Kefir Warlubski
date d'expiration 2026-10-17
5904951000582 5904951000582 Jagr
Jagr Jagr kéfir WARLUBSKI Jagr Jagr kéfir WARLUBSKI
375 g
7,97zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
10
Jagr Jagr kéfir WARLUBSKI
5 5
5 6 Jagr Jagr kéfir WARLUBSKI
date d'expiration 2026-10-22
5908235949819 5908235949819 Kanka
Kanka Kanka Kefir naturalny Kanka Kanka Kefir naturalny
400 g
7,83zł/kg

prix: 3,13 zł

PLN
1
4
Kanka Kanka Kefir naturalny
4 5
4.5 6 Kanka Kanka Kefir naturalny
date d'expiration 2026-10-22
5904467432501 5904467432501 Maluta
Maluta Maliouta Excellente boisson Maluta Maliouta Excellente boisson
turque Ayran Maliouta 320 g
12,47zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
2
Maluta Maliouta Excellente boisson
5 5
5 2 Maluta Maliouta Excellente boisson
date d'expiration 2026-10-24
5900820001551 5900820001551
Maślanka Mrągowska owoce leśne Maślanka Mrągowska owoce leśne
date d'expiration
2026-10-15
5900512980119 5900512980119 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita BIO Mlekovita Mlekovita BIO
Ekologiczny Kefir 375 g
10,64zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
3
Mlekovita Mlekovita BIO
5 5
5 3 Mlekovita Mlekovita BIO
date d'expiration 2026-10-21
5900512999258 5900512999258 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Maślanka Mlekovita Mlekovita Maślanka
naturalna 400 g
8,83zł/kg

prix: 3,53 zł

PLN
1
3
Mlekovita Mlekovita Maślanka
4 5
4.5 5 Mlekovita Mlekovita Maślanka
date d'expiration 2026-10-31
59046820 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Maślanka Mlekovita Mlekovita Maślanka
naturalna Polska 1 litr

prix: 6,89 zł

PLN
1
3
Mlekovita Mlekovita Maślanka
4 5
4.5 12 Mlekovita Mlekovita Maślanka
date d'expiration 2026-10-14
5900512999241 5900512999241 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Maślanka Mlekovita Mlekovita Maślanka
truskawkowa 400 g
8,75zł/kg

prix: 3,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-10-13
5900512980751 5900512980751 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita serwatka Mlekovita Mlekovita serwatka
DarPro o smaku 150 ml
18,13zł/l

prix: 2,72 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2026-10-26
5900820019471 5900820019471 Mlekpol
Mlekpol Mlekpol Maślanka Mlekpol Mlekpol Maślanka
naturalna 360 ml
8,78zł/l

prix: 3,16 zł

PLN
1
3
Mlekpol Mlekpol Maślanka
4 5
4.5 4 Mlekpol Mlekpol Maślanka
date d'expiration 2026-10-08
5900820019464 5900820019464 Mlekpol
Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kefir Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kefir
naturalny 360 g
9,25zł/kg

prix: 3,33 zł

PLN
1
5
Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kefir
4 5
4.5 13 Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kefir
date d'expiration 2026-10-15
5902298004027 5902298004027 OSM Piaski
OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak
dawniej 400 g
9,15zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2026-10-20
5902298008131 5902298008131 OSM Piaski
OSM Piaski OSM Piaski Maślanka OSM Piaski OSM Piaski Maślanka
naturalna 400 g
9,08zł/kg

prix: 3,63 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2026-10-19
5908312380184 5908312380184 Robico
Robico Robico Kefir 1,5% Robico Robico Kefir 1,5%
250 g
13,92zł/kg

prix: 3,48 zł

PLN
1
2
Robico Robico Kefir 1,5%
5 5
5 4 Robico Robico Kefir 1,5%
date d'expiration 2026-10-13
5908312380054 5908312380054 Robico
Robico Robico Kefir w szklanej Robico Robico Kefir w szklanej
butelce 280 ml
18,39zł/l

prix: 5,15 zł

PLN
1
4
Robico Robico Kefir w szklanej
5 5
5 1 Robico Robico Kefir w szklanej
date d'expiration 2026-10-10
5901005001625 5901005001625 Włoszczowa
Włoszczowa Włoszczowa Maślanka Włoszczowa Włoszczowa Maślanka
naturalna 1 litr

prix: 6,21 zł

PLN
1
3
Włoszczowa Włoszczowa Maślanka
4 5
4.5 5 Włoszczowa Włoszczowa Maślanka
date d'expiration 2026-10-28
5900820001506 5900820001506 Mrągowska
Mrągowska babeurre Mrągowska babeurre
1 litr

prix: 6,14 zł

PLN
1
7
Mrągowska babeurre
5 5
5 2 Mrągowska babeurre
date d'expiration 2026-10-14
5900197011955 5900197011955 Bakoma
Bakoma kéfir naturel Bakoma kéfir naturel
390 g
15,38zł/kg

prix: 6 zł

PLN
1
2
Bakoma kéfir naturel
4 5
4.5 11 Bakoma kéfir naturel
date d'expiration 2026-10-23
5900820013325 5900820013325 Mlekpol
Mlekpol lait caillé Mlekpol lait caillé
380 g
11,68zł/kg

prix: 4,44 zł

PLN
1
2
Mlekpol lait caillé
4 5
4 7 Mlekpol lait caillé
date d'expiration 2026-10-17
 
marka:
5900197017308 5900197017308 Bakoma
PRIX RÉDUIT -10%
Bakoma satino dessert au chocolat Bakoma satino dessert au chocolat
d'or avec sauce au rhum de chocolat 135 g
30,74zł/kg

prix: 4,15 zł

PLN
1
1
Bakoma satino dessert au chocolat
4 5
4 2 Bakoma satino dessert au chocolat
date d'expiration 2026-10-12
5900197034527 5900197034527 Bakoma
Bakoma Bakoma & Wedel Puszysty Bakoma Bakoma & Wedel Puszysty
o deser 105 g
60,86zł/kg

prix: 6,39 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-29
5900197034510 5900197034510 Bakoma
Bakoma Bakoma & Wedel Puszysty Bakoma Bakoma & Wedel Puszysty
o deser 105 g
60,86zł/kg

prix: 6,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-10-25
5900512904375 5900512904375 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Wypasiony Mlekovita Mlekovita Wypasiony
batonik 40 g
74,75zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2026-10-14
5900512989747 5900512989747 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita wypasiony Mlekovita Mlekovita wypasiony
deser 130 g
30,69zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
3
Mlekovita Mlekovita wypasiony
5 5
5 2 Mlekovita Mlekovita wypasiony
date d'expiration 2026-10-10
5903240584314 5903240584314 Polmlek
Polmlek Polmlek Poezja Lux Deser Polmlek Polmlek Poezja Lux Deser
o smaku 180 g
25,78zł/kg

prix: 4,64 zł

PLN
1
1
Polmlek Polmlek Poezja Lux Deser
5 5
5 1 Polmlek Polmlek Poezja Lux Deser
date d'expiration 2026-10-09
5900197001147 5900197001147 Bakoma
Bakoma Satino un dessert lacté de Bakoma Satino un dessert lacté de
chantilly chocolat crème 180g 165 g
25,82zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
5
Bakoma Satino un dessert lacté de
4 5
4 21 Bakoma Satino un dessert lacté de
date d'expiration 2026-11-07
5900197001123 5900197001123 Bakoma
Bakoma Satino un dessert lacté de Bakoma Satino un dessert lacté de
la vanille à la crème fouettée 165 g
25,82zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
5
Bakoma Satino un dessert lacté de
4 5
4.5 18 Bakoma Satino un dessert lacté de
date d'expiration 2026-10-31
4040600997856 4040600997856 SmakiJa
SmakiJa Smakija Kaszka z sosem SmakiJa Smakija Kaszka z sosem
z owoców 130 g
26,15zł/kg

prix: 3,40 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-01
5906040063850 5906040063850 Zott
Zott Zott Belriso deser mleczny Zott Zott Belriso deser mleczny
z ryżem 200 g
17,60zł/kg

prix: 3,52 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-30
5906040063850 5906040063850 Zott
Zott Zott Belriso deser mleczny Zott Zott Belriso deser mleczny
z ryżem 200 g
17,85zł/kg

prix: 3,57 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-05
5906040063812 5906040063812 Zott
Zott Zott Belriso deser mleczny Zott Zott Belriso deser mleczny
z ryżem 200 g
18,35zł/kg

prix: 3,67 zł

PLN
1
6
Zott Zott Belriso deser mleczny
4 5
4.5 4 Zott Zott Belriso deser mleczny
date d'expiration 2026-10-18
5906040063867 5906040063867 Zott
Zott Zott Belriso deser mleczny Zott Zott Belriso deser mleczny
z ryżem 200 g
17,60zł/kg

prix: 3,52 zł

PLN
1
1
Zott Zott Belriso deser mleczny
5 5
5 1 Zott Zott Belriso deser mleczny
date d'expiration 2026-10-27
5906040063867 5906040063867 Zott
Zott Zott Belriso deser mleczny Zott Zott Belriso deser mleczny
z ryżem 200 g
18,50zł/kg

prix: 3,70 zł

PLN
1
6
Zott Zott Belriso deser mleczny
5 5
5 1 Zott Zott Belriso deser mleczny
date d'expiration 2026-11-15
5906040063867 5906040063867 Zott
Zott Zott Belriso deser mleczny Zott Zott Belriso deser mleczny
z ryżem 200 g
17,60zł/kg

prix: 3,52 zł

PLN
1
6
Zott Zott Belriso deser mleczny
5 5
5 1 Zott Zott Belriso deser mleczny
date d'expiration 2026-11-15
4040600997849 4040600997849 Zott
Zott Zott Smakija Kaszka z sosem Zott Zott Smakija Kaszka z sosem
z wiśni 130 g
26,08zł/kg

prix: 3,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-11-03
4014500041780 4014500041780 Monte
Monte Zott boire boisson lactée Monte Zott boire boisson lactée
au chocolat et noisettes 200 ml
18,10zł/l

prix: 3,62 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-11-12
4040600995418 4040600995418 SmakiJa
SmakiJa bouillie crémeuse SmakiJa bouillie crémeuse
130 g
27,69zł/kg

prix: 3,60 zł

PLN
1
5
SmakiJa bouillie crémeuse
5 5
5 2 SmakiJa bouillie crémeuse
date d'expiration 2026-10-22
40338453 Zott
Zott dessert au chocolat avec une Zott dessert au chocolat avec une
couronne 175 g
17,71zł/kg

prix: 3,10 zł

PLN
1
4
Zott dessert au chocolat avec une
4 5
4.5 3 Zott dessert au chocolat avec une
date d'expiration 2026-10-31
40338477 Zott
Zott dessert avec couronne de Zott dessert avec couronne de
fraise 175g 175 g
15,31zł/kg

prix: 2,68 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-16
40338460 Zott
Zott dessert avec couronne de Zott dessert avec couronne de
vanille 175 g
17,09zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
4
Zott dessert avec couronne de
4 5
4 5 Zott dessert avec couronne de
date d'expiration 2026-10-22
4014500043326 4014500043326 Zott
Zott le dessert monte laiteux 6 Zott le dessert monte laiteux 6
tasses de chocolat 55 g
154,91zł/kg

prix: 8,52 zł

PLN
1
2
Zott le dessert monte laiteux 6
5 5
5 1 Zott le dessert monte laiteux 6
date d'expiration 2026-11-09
4014500043326 4014500043326 Zott
Zott le dessert monte laiteux 6 Zott le dessert monte laiteux 6
tasses de chocolat 55 g
162,73zł/kg

prix: 8,95 zł

PLN
1
8
Zott le dessert monte laiteux 6
5 5
5 1 Zott le dessert monte laiteux 6
date d'expiration 2026-12-15
4014500043364 4014500043364 Zott
Zott monte max laiteux desserts 4 Zott monte max laiteux desserts 4
tasses 400 g
23,73zł/kg

prix: 9,49 zł

PLN
1
1
Zott monte max laiteux desserts 4
5 5
5 1 Zott monte max laiteux desserts 4
date d'expiration 2026-11-14
40145990 Zott
Zott monte un dessert lacté au Zott monte un dessert lacté au
chocolat et noix 150 g
28,87zł/kg

prix: 4,33 zł

PLN
1
19
Zott monte un dessert lacté au
4 5
4.5 4 Zott monte un dessert lacté au
date d'expiration 2026-11-07
4040600997856 4040600997856 SmakiJa
SmakiJa pudding avec sauce aux SmakiJa pudding avec sauce aux
framboises 130 g
26,23zł/kg

prix: 3,41 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-10-25
5900197017315 5900197017315 Bakoma
Bakoma satino café d'or dessert Bakoma satino café d'or dessert
avec sauce au caramel 135 g
34,15zł/kg

prix: 4,61 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-12
5900197017810 5900197017810 Bakoma
Bakoma satino crème dessert en or Bakoma satino crème dessert en or
avec sauce au chocolat pralinowym 135 g
34,15zł/kg

prix: 4,61 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-25
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5