lait UHT avec la saveur chocoloate

Mlekovita
55
Polecam lait UHT avec la saveur chocoloate
51lait UHT avec la saveur chocoloate
lait UHT avec la saveur chocoloatelait UHT avec la saveur chocoloate
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-23

pojemność

cena za litr

11,85 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512300542

5900512300542

prix: 2,37 zł

2.37 PLN 2027-03-23 NewCondition
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
chocoloate 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-02-20

Mleko, czekolada w proszku 4,1% (kakao, cukier), cukier, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizator: karagen, aromat.


Mlekovita


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • 2026-09-21 15:23:33Polecam



Mlekovita lait UHT avec le goût Mlekovita lait UHT avec le goût
de la fraise 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-03-15
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
de la vanille 200 ml
11,65zł/l

prix: 2,33 zł

PLN
1
16
date d'expiration
2027-02-03
Łaciate Łaciate mleko Łaciate Łaciate mleko
czekoladowe UHT 200 ml
12,10zł/l

prix: 2,42 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-03-07
Łaciate Łaciate mleko o smaku Łaciate Łaciate mleko o smaku
200 ml
11,80zł/l

prix: 2,36 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2027-01-11
Łaciate Łaciate Mleko UHT 3,5% Łaciate Łaciate Mleko UHT 3,5%
200 ml
9,35zł/l

prix: 1,87 zł

PLN
1
27
date d'expiration
2027-03-10
Łaciate lait UHT 0,0 % de Łaciate lait UHT 0,0 % de
matières grasses 1 litr

prix: 5,14 zł

PLN
1
25
date d'expiration 2027-05-31
Łaciate lait UHT 0,5 % de Łaciate lait UHT 0,5 % de
matières grasses 1 litr

prix: 5,13 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-05-14
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de bleu de lait de vache - 18 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-02-10
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de lait de vache jaune - 12 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita Darek serek Mlekovita Mlekovita Darek serek
150 g
24,00zł/kg

prix: 3,60 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2026-10-19
Mlekovita Salade de fromage FAVITA Mlekovita Salade de fromage FAVITA
matières grasses et sel sandwich fromage à pâte molle 16 % de 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-02-02
Mlekovita Mlekovita lait entier en Mlekovita Mlekovita lait entier en
poudre 400 g de classe I 400 g
42,48zł/kg

prix: 16,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-08-10
Mlekovita Lait de consommation Mlekovita Lait de consommation
polonais 3,2 % 1 l 1 litr

prix: 6,16 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-21
Mlekovita Mlekovita fromage à Mlekovita Mlekovita fromage à
pâte dure en tranches Falcon 150 g
45,20zł/kg

prix: 6,78 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2026-12-18
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5