Łaciate
55
Ok
55
Smaczne mleko
45
Jest ok. Za drogie...
45
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-07

pojemność

cena za litr

12,10 zł / l

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820016258

5900820016258

prix: 2,42 zł

acheter 12 szt. pour 2.38 zł/szt
2.42 PLN 2027-03-07 NewCondition
mleko, cukier, 1,5 % kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, stabilizator: karagen, aromat naturalny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
wartość energetyczna269 kJ / 64 kcal
tłuszcz w tym:1,6 g
- kwasy tłuszczowe nasycone1,1 g
węglowodany w tym:9,0 g
- cukry9,0 g
białko3,3 g
sól0,10 g
wapń112 mg (14 % RWS*)
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Mleko : Zawiera
nowa ulepszona receptura, doskonale źródło naturalnego wapnia
marque:Łaciate
Nom du produit réglementé par la loi:Mleko UHT o smaku czekoladowym.
Autres informations:FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047 Tetra Pak wybiera FSC
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Spożyć bezpośrednio po otwarciu opakowania.
Préparation et utilisation:Wstrząsnąć przed wypiciem.
Type d'emballage:Karton
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL" w Grajewie ul. Elewatorska 13 19-203 Grajewo
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Sebastian , 2025-08-09 11:14:14Ok
  • Sebastian , 2025-08-09 11:14:02Smaczne mleko
  • 2024-06-15 15:51:52Jest ok. Za drogie...



Mlekovita lait UHT avec le goût Mlekovita lait UHT avec le goût
de la fraise 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-03-15
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
de la vanille 200 ml
11,65zł/l

prix: 2,33 zł

PLN
1
16
date d'expiration
2027-02-03
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
chocoloate 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-02-20
Łaciate Łaciate mleko o smaku Łaciate Łaciate mleko o smaku
200 ml
11,80zł/l

prix: 2,36 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2027-01-11
Łaciate Łaciate Mleko UHT 3,5% Łaciate Łaciate Mleko UHT 3,5%
200 ml
9,35zł/l

prix: 1,87 zł

PLN
1
27
date d'expiration
2027-03-10
Zambrowski lait UHT 1,5% Zambrowski lait UHT 1,5%
1 litr

prix: 4,20 zł

PLN
1
48
date d'expiration 2027-02-12
Łaciate Łaciate mleko UHT 1,5% Łaciate Łaciate mleko UHT 1,5%
1 litr

prix: 5,99 zł

PLN
1
45
date d'expiration 2027-02-16
Łaciate lait UHT 0,0 % de Łaciate lait UHT 0,0 % de
matières grasses 1 litr

prix: 5,14 zł

PLN
1
25
date d'expiration 2027-05-31
Łaciate lait UHT 0,5 % de Łaciate lait UHT 0,5 % de
matières grasses 1 litr

prix: 5,13 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-05-14
Łaciate 2 % de matières grasses Łaciate 2 % de matières grasses
du lait UHT 1 litr

prix: 4,61 zł

PLN
1
119
date d'expiration 2027-08-12
Łaciate lait UHT 3,2 % de Łaciate lait UHT 3,2 % de
matières grasses 1 litr

prix: 4,64 zł

PLN
1
84
date d'expiration 2027-08-19
Łaciate beurre Łaciate beurre
200 g
37,15zł/kg

prix: 7,43 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2026-11-24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5