beurre

Łaciate
55
Dostarczono paczkę wszystko przyszło w idealnym stanie i szybko dziękuję i do następnego razu ? pozdrawiam serdecznie ?beurre
55
Bardzo dobre.beurre
55
Super ,Tak jak w opisiebeurre
55
Superbeurre
55
masło całkowicie zgniecionebeurre
55
Gutbeurre
441beurre
wysoka zawartość witamin A, D, K
beurrebeurre
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-24

pojemność

cena za kilogram

37,15 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820000257

5900820000257

prix: 7,43 zł

acheter 8 szt. pour 7.32 zł/szt
7.43 PLN 2026-11-24 NewCondition
Łaciate beurre Łaciate beurre
200 g
38,25zł/kg

prix: 7,65 zł

PLN
1
43
date d'expiration 2026-12-12
śmietanka, witamina D₃, witamina K₂, Zawartość tłuszczu 83 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna3095 kJ / 753 kcal
tłuszcz83 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone54 g
węglowodany0,8 g
w tym cukry0,8 g
białko0,6 g
sól0 g
witamina A735 µg (92 % RWS*)
witamina D2,5 µg (50 % RWS*)
witamina K37,5 µg (50 % RWS*)
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Mleko : Zawiera
wysoka zawartość witamin A, D, K
Caractéristiques:zawartość tłuszczu 83 %
marque:Łaciate
Nom du produit réglementé par la loi:Masło ekstra wzbogacone w witaminy D? i K?.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data na spodzie opakowania. Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +10 °C. Chronić przed światłem.
Type d'emballage:Folia kurczliwa
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 41 ocen.

  • 2026-04-24 14:03:47Dostarczono paczkę wszystko przyszło w idealnym stanie i szybko dziękuję i do następnego razu ? pozdrawiam serdecznie ?
  • Marek , 2025-07-23 18:59:34Bardzo dobre.
  • Renata,M , 2024-01-31 13:02:05Super ,Tak jak w opisie
  • Renata.M , 2022-04-11 13:25:46Super
  • Danuta Jackowska , 2019-07-31 14:13:30masło całkowicie zgniecione
  • Beata , 2015-09-13 17:40:26Gut



Jagr beurre supplémentaire de Jagr beurre supplémentaire de
Warlubie 200 g
34,95zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-11-08
Kerry Gold Kerrygold irlandais Kerry Gold Kerrygold irlandais
200g de beurre traditionnel 200 g
56,10zł/kg

prix: 11,22 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2026-12-22
Piątnica Piątnica beurre Piątnica Piątnica beurre
supplémentaire de 82% 200 g
37,45zł/kg

prix: 7,49 zł

PLN
1
27
date d'expiration 2026-12-13
Kerry Gold Kerrygold tradycyjne Kerry Gold Kerrygold tradycyjne
masło 200 g
56,10zł/kg

prix: 11,22 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2026-12-22
Mlekpol Rolmlecz Masło ekstra Mlekpol Rolmlecz Masło ekstra
wiejskie 83% 200 g
37,45zł/kg

prix: 7,49 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-31
Dziugas Dziugas Masło Dziugas Dziugas Masło
ze słodkiej śmietanki 200 g
34,95zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-11-13
Mlekovita Mlekovita Masło Mlekovita Mlekovita Masło
klarowane 200 g
59,95zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-01-21
Łaciate lait UHT 0,0 % de Łaciate lait UHT 0,0 % de
matières grasses 1 litr

prix: 5,14 zł

PLN
1
25
date d'expiration 2027-05-31
Łaciate lait UHT 0,5 % de Łaciate lait UHT 0,5 % de
matières grasses 1 litr

prix: 5,13 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-05-14
Łaciate 2 % de matières grasses Łaciate 2 % de matières grasses
du lait UHT 1 litr

prix: 4,61 zł

PLN
1
119
date d'expiration 2027-08-12
Łaciate lait UHT 3,2 % de Łaciate lait UHT 3,2 % de
matières grasses 1 litr

prix: 4,64 zł

PLN
1
84
date d'expiration 2027-08-19
Łaciate matière grasse du lait Łaciate matière grasse du lait
de 3,2% 500 ml
5,40zł/l

prix: 2,70 zł

PLN
1
24
date d'expiration 2027-02-14
Łaciate lait en poudre 26 % Łaciate lait en poudre 26 %
500 g
38,22zł/kg

prix: 19,11 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-02-21
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5