Łaciate
55
ok
56
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-16

pojemność

cena za litr

5,99 zł / l

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820020125

5900820020125

prix: 5,99 zł

acheter 12 szt. pour 5.90 zł/szt
5.99 PLN 2027-02-16 NewCondition
Zawartość tłuszczu 1,5 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
wartość energetyczna193 kJ/46 kcal
tłuszcz w tym:1,5 g
- kwasy tłuszczowe nasycone1,0 g
węglowodany w tym:4,8 g
- cukry4,8 g
białko3,3 g
sól0,10 g
wapń 120 mg (15 % RWS*)
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
Zawartość laktozy <0,01 g w 100 ml produktu.

biel w każdej kropli - dzięki unikalnej technologii, opakowanie blisko natury, wyprodukowano bez stosowania GMO, polskie z natury
marque:Łaciate
Nom du produit réglementé par la loi:Mleko UHT bez laktozy, zawartość tłuszczu 1,5 %.
Autres informations:
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Type d'emballage:Karton
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Joanka , 2026-08-12 12:07:23ok



Zambrowski lait UHT 1,5% Zambrowski lait UHT 1,5%
1 litr

prix: 4,20 zł

PLN
1
48
date d'expiration 2027-02-12
Polmlek Polmlek lait UHT douce 2% Polmlek Polmlek lait UHT douce 2%
digestible pour le lactose réduite 1 litr

prix: 4,78 zł

PLN
1
38
date d'expiration 2027-02-28
Łaciate Łaciate mleko UHT 3,2% Łaciate Łaciate mleko UHT 3,2%
1 litr

prix: 6,15 zł

PLN
1
118
date d'expiration 2027-02-18
Łaciate lait UHT 0,0 % de Łaciate lait UHT 0,0 % de
matières grasses 1 litr

prix: 5,14 zł

PLN
1
25
date d'expiration 2027-05-31
Łaciate lait UHT 0,5 % de Łaciate lait UHT 0,5 % de
matières grasses 1 litr

prix: 5,13 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-05-14
Łaciate 2 % de matières grasses Łaciate 2 % de matières grasses
du lait UHT 1 litr

prix: 4,61 zł

PLN
1
119
date d'expiration 2027-08-12
Łaciate lait UHT 3,2 % de Łaciate lait UHT 3,2 % de
matières grasses 1 litr

prix: 4,64 zł

PLN
1
84
date d'expiration 2027-08-19
Łaciate Łaciate mleko Łaciate Łaciate mleko
czekoladowe UHT 200 ml
12,10zł/l

prix: 2,42 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-03-07
Łaciate beurre Łaciate beurre
200 g
37,15zł/kg

prix: 7,43 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2026-11-24
Łaciate matière grasse du lait Łaciate matière grasse du lait
de 3,2% 500 ml
5,40zł/l

prix: 2,70 zł

PLN
1
24
date d'expiration 2027-02-14
Łaciate lait en poudre 26 % Łaciate lait en poudre 26 %
500 g
38,22zł/kg

prix: 19,11 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-02-21
Łaciate UHT bouteille de lait 2 % Łaciate UHT bouteille de lait 2 %
de matières grasses pasteurisé 1 litr

prix: 4,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-10-24
Łaciate lait UHT dans une Łaciate lait UHT dans une
pasteurisé bouteille de 3,2 % de matières grasses 1 litr

prix: 5,21 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2026-10-24
Łaciate lait UHT 3,8 % de Łaciate lait UHT 3,8 % de
matières grasses juniors 1 litr
5,00zł/l

prix: 5 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-08-05
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5