Polmlek lait UHT douce 2% digestible pour le lactose réduite

Polmlek
411Polmlek lait UHT douce 2% digestible pour le lactose réduite
Mleko Łagodne bez laktozy przeznaczone jest dla osób z nietolerancją laktozy.
Polmlek lait UHT douce 2% digestible pour le lactose réduitePolmlek lait UHT douce 2% digestible pour le lactose réduite
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-28

pojemność

cena za litr

4,78 zł / l

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907809284295

5907809284295

prix: 4,78 zł

acheter 12 szt. pour 4.71 zł/szt
4.78 PLN 2027-02-28 NewCondition
Zawartość tłuszczu 2,0%
Wartości odżywcze (%)w 100 ml
wartość energetyczna203 kJ/ 48 kcal
tłuszcz 2,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,3 g
węglowodany 4,4 g
w tym cukry 4,4 g
białko 3,2 g
sól 0,10 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).
Opakowanie 1 l zawiera 4 porcje produktu.

Mleko Łagodne bez laktozy przeznaczone jest dla osób z nietolerancją laktozy.
Caractéristiques:Produkt polski
marque:Polmlek
Nom du produit réglementé par la loi:Mleko UHT bez laktozy.
Autres informations:FSC - fsc.org, Mieszany, Tektura z odpowiedzialnych źródeł, FSC C105544
Conservation:Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25°C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 48 h w warunkach chłodniczych. Ewentualna zmiana barwy mleka i słodki smak są spowodowane procesem technologicznym rozkładu laktozy na glukozę i galaktozę.
Type d'emballage:Karton
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.




    Łaciate 2 % de matières grasses Łaciate 2 % de matières grasses
    du lait UHT 1 litr

    prix: 4,61 zł

    PLN
    1
    119
    date d'expiration 2027-08-12
    Łaciate Łaciate mleko UHT 1,5% Łaciate Łaciate mleko UHT 1,5%
    1 litr

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    45
    date d'expiration 2027-02-16
    Łaciate Łaciate mleko UHT 3,2% Łaciate Łaciate mleko UHT 3,2%
    1 litr

    prix: 6,15 zł

    PLN
    1
    118
    date d'expiration 2027-02-18
    Łowicz Łowicz Mleko łowickie Łowicz Łowicz Mleko łowickie
    2,0% 1 litr

    prix: 4,40 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-02-24
    Łaciate lait UHT 0,0 % de Łaciate lait UHT 0,0 % de
    matières grasses 1 litr

    prix: 5,14 zł

    PLN
    1
    25
    date d'expiration 2027-05-31
    Łaciate lait UHT 0,5 % de Łaciate lait UHT 0,5 % de
    matières grasses 1 litr

    prix: 5,13 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration 2027-05-14
    Łaciate lait UHT 3,2 % de Łaciate lait UHT 3,2 % de
    matières grasses 1 litr

    prix: 4,64 zł

    PLN
    1
    84
    date d'expiration 2027-08-19
    Polmlek Polmlek Poezja Lux Deser Polmlek Polmlek Poezja Lux Deser
    o smaku 180 g
    25,78zł/kg

    prix: 4,64 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-09
    Polmlek Polmlek Serek o smaku Polmlek Polmlek Serek o smaku
    waniliowym 150 g
    20,80zł/kg

    prix: 3,12 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2026-10-15
    Polmlek Polmlek Serek puszysty Polmlek Polmlek Serek puszysty
    orzechowy 150 g
    45,67zł/kg

    prix: 6,85 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2026-12-19
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5