Polmlek
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-19

pojemność

cena za kilogram

45,67 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900027351138

5900027351138

prix: 6,85 zł

6.85 PLN 2026-12-19 NewCondition
ser twarogowy śmietankowy, wsad orzechowy (cukier, woda, orzechy 2 %: orzech laskowy 1,4 %, migdały 0,4 %, orzech włoski 0,2 %; aromaty, barwnik: karoteny), cukier, białka mleka, stabilizatory: karagen, mączka chleba świętojańskiego, sól, substancja spulchniająca: azot
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna961 kJ / 231 kcal
Tłuszcz17 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone13 g
Węglowodany14 g
w tym cukry13 g
Białko5,4 g
Sól0,12 g

Migdały : Zawiera
Orzechy laskowe : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzechy włoskie : Zawiera
polskie mleko, idealny na śniadanie
marque:Polmlek
Nom du produit réglementé par la loi:Serek twarogowy śmietankowy, orzechowy - puszysty. Produkt termizowany.
Conservation:Przechowywać w temperaturze: od +2 °C do +8 °C. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin.
Type d'emballage:Kubek
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Mlekovita Mlekovita Darek serek Mlekovita Mlekovita Darek serek
150 g
24,00zł/kg

prix: 3,60 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2026-10-19
Polmlek Polmlek Serek o smaku Polmlek Polmlek Serek o smaku
waniliowym 150 g
20,80zł/kg

prix: 3,12 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2026-10-15
Danone Danonki fromage pour les Danone Danonki fromage pour les
enfants fraise 4x50g 200 g
33,35zł/kg

prix: 6,67 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-29
Danio Danio Serek homogenizowany Danio Danio Serek homogenizowany
o smaku 130 g
27,54zł/kg

prix: 3,58 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-15
Maluta Maluta Serek homogenizowany Maluta Maluta Serek homogenizowany
200 g
23,60zł/kg

prix: 4,72 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-15
Mlekpol Mlekpol Serek Pyszny Mlekpol Mlekpol Serek Pyszny
waniliowy 140 g
21,36zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
29
date d'expiration
2026-10-29
Polmlek Polmlek lait UHT douce 2% Polmlek Polmlek lait UHT douce 2%
digestible pour le lactose réduite 1 litr

prix: 4,78 zł

PLN
1
38
date d'expiration 2027-02-28
Polmlek Polmlek Poezja Lux Deser Polmlek Polmlek Poezja Lux Deser
o smaku 180 g
25,78zł/kg

prix: 4,64 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-09
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5