Products

 

Lors de l'achat du fromage homogénéisé, notez leur odeur et le goût. Mais ne pas oublier de vérifier la composition indiquée par le fabricant. Rappelons-nous que la courte liste des ingrédients, le meilleur.

marka:
5900643048528 5900643048528 Danio
Danio Danio Serek homogenizowany Danio Danio Serek homogenizowany
o smaku 130 g
27,54zł/kg

prix: 3,58 zł

PLN
1
5
Danio Danio Serek homogenizowany
5 5
5 1 Danio Danio Serek homogenizowany
date d'expiration 2026-10-15
59026990 Danone
Danone Danonki fromage pour les Danone Danonki fromage pour les
enfants fraise 4x50g 200 g
33,35zł/kg

prix: 6,67 zł

PLN
1
1
Danone Danonki fromage pour les
5 5
5 3 Danone Danonki fromage pour les
date d'expiration 2026-10-29
5904467711453 5904467711453 Maluta
Maluta Maluta Serek homogenizowany Maluta Maluta Serek homogenizowany
200 g
23,60zł/kg

prix: 4,72 zł

PLN
1
1
Maluta Maluta Serek homogenizowany
5 5
5 2 Maluta Maluta Serek homogenizowany
date d'expiration 2026-10-15
5900512300702 5900512300702 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Darek serek Mlekovita Mlekovita Darek serek
150 g
24,00zł/kg

prix: 3,60 zł

PLN
1
7
Mlekovita Mlekovita Darek serek
5 5
5 9 Mlekovita Mlekovita Darek serek
date d'expiration 2026-10-19
5900820003333 5900820003333 Mlekpol
Mlekpol Mlekpol Serek Pyszny Mlekpol Mlekpol Serek Pyszny
waniliowy 140 g
21,36zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
29
date d'expiration
2026-10-29
5900027351138 5900027351138 Polmlek
Polmlek Polmlek Serek puszysty Polmlek Polmlek Serek puszysty
orzechowy 150 g
45,67zł/kg

prix: 6,85 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-12-19
5904951005648 5904951005648 Polmlek
Polmlek Polmlek Serek o smaku Polmlek Polmlek Serek o smaku
waniliowym 150 g
20,80zł/kg

prix: 3,12 zł

PLN
1
7
Polmlek Polmlek Serek o smaku
3 5
3 2 Polmlek Polmlek Serek o smaku
date d'expiration 2026-10-15
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5