Mlekpol
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-29

pojemność

cena za kilogram

21,36 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820003333

5900820003333

prix: 2,99 zł

2.99 PLN 2026-10-29 NewCondition
mleko, śmietanka, cukier, białka mleka, skrobia, żelatyna wieprzowa, naturalny aromat waniliowy, naturalne aromaty, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.
Mlekovita Mlekovita Darek serek Mlekovita Mlekovita Darek serek
150 g
24,00zł/kg

prix: 3,60 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2026-10-19
Danio Danio Serek homogenizowany Danio Danio Serek homogenizowany
o smaku 130 g
27,54zł/kg

prix: 3,58 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-15
Maluta Maluta Serek homogenizowany Maluta Maluta Serek homogenizowany
200 g
23,60zł/kg

prix: 4,72 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-15
Danone Danonki fromage pour les Danone Danonki fromage pour les
enfants fraise 4x50g 200 g
33,35zł/kg

prix: 6,67 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-29
Polmlek Polmlek Serek o smaku Polmlek Polmlek Serek o smaku
waniliowym 150 g
20,80zł/kg

prix: 3,12 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2026-10-15
Polmlek Polmlek Serek puszysty Polmlek Polmlek Serek puszysty
orzechowy 150 g
45,67zł/kg

prix: 6,85 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-12-19
Mlekpol Royal à partir de fromage Mlekpol Royal à partir de fromage
à pâte dure Kolno hermétiquement emballé 150 g
37,20zł/kg

prix: 5,58 zł

PLN
1
39
date d'expiration 2026-12-16
Mlekpol gouda tranches de fromage Mlekpol gouda tranches de fromage
à pâte dure 150 g
37,07zł/kg

prix: 5,56 zł

PLN
1
36
date d'expiration 2026-12-23
Mlekpol or Mazurka tranches de Mlekpol or Mazurka tranches de
fromage à pâte dure 150 g
37,93zł/kg

prix: 5,69 zł

PLN
1
21
date d'expiration 2026-11-15
Mlekpol salami tranches de fromage Mlekpol salami tranches de fromage
à pâte dure 150 g
37,67zł/kg

prix: 5,65 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2026-11-19
Mlekpol Edam tranches de fromage Mlekpol Edam tranches de fromage
à pâte dure 150 g
37,67zł/kg

prix: 5,65 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2026-12-14
Mlekpol gouda fumé tranches de Mlekpol gouda fumé tranches de
fromage à pâte dure 150 g
39,13zł/kg

prix: 5,87 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2026-11-14
Mlekpol Tilsit tranches de fromage Mlekpol Tilsit tranches de fromage
à pâte dure 150 g
39,07zł/kg

prix: 5,86 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2026-11-15
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5