Maluta
52
intensywnie smaczny
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-15

pojemność

cena za kilogram

23,60 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904467711453

5904467711453

prix: 4,72 zł

4.72 PLN 2026-10-15 NewCondition
mleko pasteryzowane, wsad waniliowy (cukier, substancja zagęszczająca: pektyna cytrusowa, aromat naturalny waniliowy), bakterie fermentacji mlekowej
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna630 kJ / 150 kcal
Tłuszcz7,2 g
w tym kwasy nasycone4,9 g
Węglowodany14 g
w tym cukry14 g
Białko7,4 g
Sól0,05 g
Zawartość laktozy <0,01 g / 100 g.

Mleko : Zawiera
intensywnie smaczny
Caractéristiques:
marque:Maluta
À propos de la marque:Maluta Proso z Żuław
Nom du produit réglementé par la loi:Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy.
Conservation:Należy spożyć do: data i nr partii produkcyjnej podane na wieczku. Przechowywać w temperaturze: od +2 °C do +8 °C.
Type d'emballage:Cup/Tub/Bowl
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Danone Danonki fromage pour les Danone Danonki fromage pour les
    enfants fraise 4x50g 200 g
    33,35zł/kg

    prix: 6,67 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-29
    Mlekovita Mlekovita Darek serek Mlekovita Mlekovita Darek serek
    150 g
    24,00zł/kg

    prix: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2026-10-19
    Danio Danio Serek homogenizowany Danio Danio Serek homogenizowany
    o smaku 130 g
    27,54zł/kg

    prix: 3,58 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-10-15
    Mlekpol Mlekpol Serek Pyszny Mlekpol Mlekpol Serek Pyszny
    waniliowy 140 g
    21,36zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration
    2026-10-29
    Polmlek Polmlek Serek o smaku Polmlek Polmlek Serek o smaku
    waniliowym 150 g
    20,80zł/kg

    prix: 3,12 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2026-10-15
    Polmlek Polmlek Serek puszysty Polmlek Polmlek Serek puszysty
    orzechowy 150 g
    45,67zł/kg

    prix: 6,85 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2026-12-19
    Maluta Lumière de yogourt Balkans Maluta Lumière de yogourt Balkans
    date d'expiration
    2026-10-21
    Maluta yogourt Balkans Maluta yogourt Balkans
    date d'expiration
    2026-10-24
    Maluta Maliouta Excellente boisson Maluta Maliouta Excellente boisson
    turque Ayran Maliouta 320 g
    12,47zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-24
    Maluta Maluta Jogurt naturalny Maluta Maluta Jogurt naturalny
    2,5% 150 g
    14,40zł/kg

    prix: 2,16 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-10-13
    Maluta Maluta twaróg mielony Maluta Maluta twaróg mielony
    3-krotnie 200 g
    27,15zł/kg

    prix: 5,43 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-09
    Maluta Maluta jogurt naturalny Maluta Maluta jogurt naturalny
    śmietankowy 220 g
    20,00zł/kg

    prix: 4,40 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-12
    Maluta Maluta jogurt naturalny Maluta Maluta jogurt naturalny
    śmietankowy 220 g
    20,00zł/kg

    prix: 4,40 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2026-10-24
    Maluta Maluta Skyr+ Jogurt typu Maluta Maluta Skyr+ Jogurt typu
    200 g
    21,80zł/kg

    prix: 4,36 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2026-10-13
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5