yogourt Balkans

Maluta
yogourt Balkansyogourt Balkans
masa netto

masa netto

340 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-24

pojemność

cena za kilogram

16,76 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904467109243

5904467109243

prix: 5,70 zł

5.70 PLN 2026-10-24 NewCondition
mleko pełne pasteryzowane, śmietanka pasteryzowana, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna489 kJ / 118 kcal
Tłuszcz9,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone6,4 g
Węglowodany5,0 g
w tym cukry5,0 g
Białko4,2 g
Sól0,15 g

Mleko : Zawiera
marque:Maluta
À propos de la marque:Maluta Prosto z Żuław
Nom du produit réglementé par la loi:Jogurt naturalny.
Conservation:Należy spożyć do: termin przydatności do spożycia i numer partii produkcyjnej podano w górze opakowania. Przechowywać w temperaturze od +2 ℃ do +8 ℃.
Préparation et utilisation:Spożyć bezpośrednio po otwarciu.
Type d'emballage:Cup/Tub/Bowl
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Bakoma yaourt crémeux coco Bakoma yaourt crémeux coco
- amandes 150 g
30,53zł/kg

prix: 4,58 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-23
Bakoma crémeux café yaourt 150g Bakoma crémeux café yaourt 150g
150 g
30,47zł/kg

prix: 4,57 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-29
Danone Actimel - yaourt à la Danone Actimel - yaourt à la
fraise immunité de renforcement 400 g
29,98zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-17
Bakoma torsion framboise boisson Bakoma torsion framboise boisson
au yogourt 380 g
16,50zł/kg

prix: 6,27 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-26
Bakoma torsion fraise yogourt à Bakoma torsion fraise yogourt à
boire 380 g
16,53zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-26
Bakoma torsion yaourt à boire , Bakoma torsion yaourt à boire ,
400g pêche mangue 380 g
16,53zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-26
Danone fantasia yaourt avec des Danone fantasia yaourt avec des
boules de chocolat 100 g
42,60zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-22
Bakoma 7 céréales yaourt avec Bakoma 7 céréales yaourt avec
des prunes et des céréales 140 g
29,71zł/kg

prix: 4,16 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-31
Maluta Lumière de yogourt Balkans Maluta Lumière de yogourt Balkans
date d'expiration
2026-10-21
Maluta Maliouta Excellente boisson Maluta Maliouta Excellente boisson
turque Ayran Maliouta 320 g
12,47zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-24
Maluta Maluta Jogurt naturalny Maluta Maluta Jogurt naturalny
2,5% 150 g
14,40zł/kg

prix: 2,16 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-13
Maluta Maluta twaróg mielony Maluta Maluta twaróg mielony
3-krotnie 200 g
27,15zł/kg

prix: 5,43 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-09
Maluta Maluta jogurt naturalny Maluta Maluta jogurt naturalny
śmietankowy 220 g
20,00zł/kg

prix: 4,40 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-12
Maluta Maluta jogurt naturalny Maluta Maluta jogurt naturalny
śmietankowy 220 g
20,00zł/kg

prix: 4,40 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-10-24
Maluta Maluta Serek homogenizowany Maluta Maluta Serek homogenizowany
200 g
23,60zł/kg

prix: 4,72 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-15
Maluta Maluta Serek homogenizowany Maluta Maluta Serek homogenizowany
200 g
23,60zł/kg

prix: 4,72 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-10-10
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5