Products

5904467109267 5904467109267 Maluta
Maluta Lumière de yogourt Balkans Maluta Lumière de yogourt Balkans
date d'expiration
2026-10-21
5904467109243 5904467109243 Maluta
Maluta yogourt Balkans Maluta yogourt Balkans
date d'expiration
2026-10-24
5904467432501 5904467432501 Maluta
Maluta Maliouta Excellente boisson Maluta Maliouta Excellente boisson
turque Ayran Maliouta 320 g
12,47zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
2
Maluta Maliouta Excellente boisson
5 5
5 2 Maluta Maliouta Excellente boisson
date d'expiration 2026-10-24
5904467250419 5904467250419 Maluta
Maluta Maluta Jogurt naturalny Maluta Maluta Jogurt naturalny
2,5% 150 g
14,40zł/kg

prix: 2,16 zł

PLN
1
3
Maluta Maluta Jogurt naturalny
4 5
4.5 5 Maluta Maluta Jogurt naturalny
date d'expiration 2026-10-13
5904467432259 5904467432259 Maluta
Maluta Maluta twaróg mielony Maluta Maluta twaróg mielony
3-krotnie 200 g
27,15zł/kg

prix: 5,43 zł

PLN
1
2
Maluta Maluta twaróg mielony
5 5
5 8 Maluta Maluta twaróg mielony
date d'expiration 2026-10-09
5904467125380 5904467125380 Maluta
Maluta Maluta jogurt naturalny Maluta Maluta jogurt naturalny
śmietankowy 220 g
20,00zł/kg

prix: 4,40 zł

PLN
1
2
Maluta Maluta jogurt naturalny
5 5
5 2 Maluta Maluta jogurt naturalny
date d'expiration 2026-10-12
5904467711460 5904467711460 Maluta
Maluta Maluta jogurt naturalny Maluta Maluta jogurt naturalny
śmietankowy 220 g
20,00zł/kg

prix: 4,40 zł

PLN
1
4
Maluta Maluta jogurt naturalny
5 5
5 4 Maluta Maluta jogurt naturalny
date d'expiration 2026-10-24
5904467711453 5904467711453 Maluta
Maluta Maluta Serek homogenizowany Maluta Maluta Serek homogenizowany
200 g
23,60zł/kg

prix: 4,72 zł

PLN
1
1
Maluta Maluta Serek homogenizowany
5 5
5 2 Maluta Maluta Serek homogenizowany
date d'expiration 2026-10-15
5904467212110 5904467212110 Maluta
Maluta Maluta Skyr+ Jogurt typu Maluta Maluta Skyr+ Jogurt typu
200 g
21,80zł/kg

prix: 4,36 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-13
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5