Danonki fromage pour les enfants fraise 4x50g

Danone
53Danonki fromage pour les enfants fraise 4x50g
Czy wiecie jak powstają Danonki? Podstawą jest mleko i pyszne owoce. Jest tu wapń dla mocnych kości... i witamina D, która dodatkowo pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego**. Dzieci uwielbiają Danonki za smak... a rodzice za ich wartościowe składniki!
Danonki fromage pour les enfants fraise 4x50gDanonki fromage pour les enfants fraise 4x50g
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-29

pojemność

cena za kilogram

33,35 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

59026990

prix: 6,67 zł

6.67 PLN 2026-10-29 NewCondition
twarożek odtłuszczony (z mleka), śmietanka, cukier, przecier z truskawek 6,2 %, wapń, witamina D, skrobia modyfikowania, naturalne aromaty, soki zagęszczone: z cytryny, czarnej marchwi, substancja zagęszczająca: guma guar
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Energia378 kJ / 90 kcal
Tłuszcz2,5 g
w tym kwasy nasycone1,6 g
Węglowodany10,5 g
w tym cukry9,8 g
Białko6,3 g
Sól0,09 g
Wapń180 mg (23 %*)
Witamina D1,5 µg (30 %*)
* Referencyjne wartości spożycia

Mleko : Zawiera
Czy wiecie jak powstają Danonki? Podstawą jest mleko i pyszne owoce. Jest tu wapń dla mocnych kości... i witamina D, która dodatkowo pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego**. Dzieci uwielbiają Danonki za smak... a rodzice za ich wartościowe składniki!
Caractéristiques:mocne kości, witamina D, wapń**, odporność, **Danonki są źródłem wapnia i witaminy D. Warto włączyć do posiłków 2 kubeczki Danonków dziennie. Wapń jest potrzebny do prawidłowego wzrostu i rozwoju kości a witamina D dodatkowo przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego
marque:Danone
Nom du produit réglementé par la loi:Serek owocowy wzbogacony w wapń i witaminę D. Truskawka.
Autres informations:4 x 50 g = 200 g e
Conservation:Należy spożyć do: data na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.
Type d'emballage:Doniczka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Maluta Maluta Serek homogenizowany Maluta Maluta Serek homogenizowany
    200 g
    23,60zł/kg

    prix: 4,72 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-15
    Mlekovita Mlekovita Darek serek Mlekovita Mlekovita Darek serek
    150 g
    24,00zł/kg

    prix: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2026-10-19
    Danio Danio Serek homogenizowany Danio Danio Serek homogenizowany
    o smaku 130 g
    27,54zł/kg

    prix: 3,58 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-10-15
    Polmlek Polmlek Serek o smaku Polmlek Polmlek Serek o smaku
    waniliowym 150 g
    20,80zł/kg

    prix: 3,12 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2026-10-15
    Polmlek Polmlek Serek puszysty Polmlek Polmlek Serek puszysty
    orzechowy 150 g
    45,67zł/kg

    prix: 6,85 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2026-12-19
    Mlekpol Mlekpol Serek Pyszny Mlekpol Mlekpol Serek Pyszny
    waniliowy 140 g
    21,36zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration
    2026-10-29
    Danone Actimel - yaourt à la Danone Actimel - yaourt à la
    fraise immunité de renforcement 400 g
    29,98zł/kg

    prix: 11,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-17
    Danone fantasia yaourt avec des Danone fantasia yaourt avec des
    boules de chocolat 100 g
    42,60zł/kg

    prix: 4,26 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2026-10-22
    Danone Danone Fantasia Jogurt Danone Danone Fantasia Jogurt
    date d'expiration
    2026-10-29
    Danone Danone Actimel Kids Napój Danone Danone Actimel Kids Napój
    jogurtowy 400 g
    28,83zł/kg

    prix: 11,53 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2026-10-15
    Danone Danone Actimel Kids Napój Danone Danone Actimel Kids Napój
    jogurtowy 400 g
    28,83zł/kg

    prix: 11,53 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2026-10-10
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5