Danio
51
Teraz nowe, zdrowsze¹ Danio. Nowe Danio, zostało teraz wzbogacone w witaminę D i wapń, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu zdrowych kości. Wciąż tak samo pyszne i kremowe. Po prostu dobry skład. ¹Teraz Danio jest wzbogacone w witaminę D. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Ważna jest zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia
masa netto

masa netto

130 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-15

pojemność

cena za kilogram

27,54 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900643048528

5900643048528

prix: 3,58 zł

3.58 PLN 2026-10-15 NewCondition
twaróg odtłuszczony, śmietanka, woda, cukier, skrobia kukurydziana, wapń, sok z cytryny zagęszczony, naturalny aromat waniliowy z innymi naturalnymi aromatami, naturalne aromaty, witamina D
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g:
Energia425 kJ / 101 kcal
Tłuszcz3,4 g
w tym kwasy nasycone2,2 g
Węglowodany12,0 g
w tym cukry10,9 g
Białko5,5 g
Sól0,08 g
Wapń120 mg (15 %*)
Witamina D0,75 µg (15 %*)
*Referencyjne wartości spożycia.

Mleko : Zawiera
Teraz nowe, zdrowsze¹ Danio. Nowe Danio, zostało teraz wzbogacone w witaminę D i wapń, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu zdrowych kości. Wciąż tak samo pyszne i kremowe. Po prostu dobry skład. ¹Teraz Danio jest wzbogacone w witaminę D. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Ważna jest zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia
Caractéristiques:bogate źródło białka, źródło białka, wapnia, wit. D, ¹Teraz Danio jest wzbogacone w witaminę D. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Ważna jest zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia
marque:DANIO
Nom du produit réglementé par la loi:Serek homogenizowany o smaku waniliowym wzbogacony w wapń i witaminę D.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.
Type d'emballage:Cup/Tub/Bowl
Pays d'origine:Poland
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Mlekovita Mlekovita Darek serek Mlekovita Mlekovita Darek serek
    150 g
    24,00zł/kg

    prix: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2026-10-19
    Maluta Maluta Serek homogenizowany Maluta Maluta Serek homogenizowany
    200 g
    23,60zł/kg

    prix: 4,72 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-15
    Mlekpol Mlekpol Serek Pyszny Mlekpol Mlekpol Serek Pyszny
    waniliowy 140 g
    21,36zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration
    2026-10-29
    Danone Danonki fromage pour les Danone Danonki fromage pour les
    enfants fraise 4x50g 200 g
    33,35zł/kg

    prix: 6,67 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-29
    Polmlek Polmlek Serek o smaku Polmlek Polmlek Serek o smaku
    waniliowym 150 g
    20,80zł/kg

    prix: 3,12 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2026-10-15
    Polmlek Polmlek Serek puszysty Polmlek Polmlek Serek puszysty
    orzechowy 150 g
    45,67zł/kg

    prix: 6,85 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2026-12-19
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5