Tilsit tranches de fromage à pâte dure

Mlekpol
420Tilsit tranches de fromage à pâte dure
Tilsit tranches de fromage à pâte dureTilsit tranches de fromage à pâte dure
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-15

pojemność

cena za kilogram

39,07 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

4.2/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820005351

5900820005351

prix: 5,86 zł

acheter 12 szt. pour 5.77 zł/szt
5.86 PLN 2026-11-15 NewCondition
mleko (wyprodukowane bez stosowania GMO), sól, kultury bakterii mlekowych, stabilizator: chlorek wapnia
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
wartość energetyczna1441 kJ/347 kcal
tłuszcz w tym27 g
- kwasy tłuszczowe nasycone17 g
węglowodany w tym0 g
- cukry0 g
białko26 g
sól1,8 g
wapń820 mg (103 % RWS*)
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).

Mleko : Zawiera
wysoka zawartość wapnia, prosty skład, wysoka zawartość białka, polskie z natury
marque:Mlekpol
Nom du produit réglementé par la loi:Ser Tylżycki.
Autres informations:Pakowany w atmosferze ochronnej.
Conservation:Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +10 °C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 48 godzin w temperaturze od 0 °C do +10 °C.
Type d'emballage:Tacka
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 20 ocen.




    Mlekpol Royal à partir de fromage Mlekpol Royal à partir de fromage
    à pâte dure Kolno hermétiquement emballé 150 g
    37,20zł/kg

    prix: 5,58 zł

    PLN
    1
    39
    date d'expiration 2026-12-16
    Mlekpol gouda tranches de fromage Mlekpol gouda tranches de fromage
    à pâte dure 150 g
    37,07zł/kg

    prix: 5,56 zł

    PLN
    1
    36
    date d'expiration 2026-12-23
    Mlekpol or Mazurka tranches de Mlekpol or Mazurka tranches de
    fromage à pâte dure 150 g
    37,93zł/kg

    prix: 5,69 zł

    PLN
    1
    21
    date d'expiration 2026-11-15
    Mlekpol salami tranches de fromage Mlekpol salami tranches de fromage
    à pâte dure 150 g
    37,67zł/kg

    prix: 5,65 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2026-11-19
    Mlekpol Edam tranches de fromage Mlekpol Edam tranches de fromage
    à pâte dure 150 g
    37,67zł/kg

    prix: 5,65 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2026-12-14
    Mlekpol gouda fumé tranches de Mlekpol gouda fumé tranches de
    fromage à pâte dure 150 g
    39,13zł/kg

    prix: 5,87 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2026-11-14
    Mlekovita Mlekovita fromage à Mlekovita Mlekovita fromage à
    pâte dure en tranches Falcon 150 g
    45,20zł/kg

    prix: 6,78 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2026-12-18
    Mlekpol lait caillé Mlekpol lait caillé
    380 g
    11,68zł/kg

    prix: 4,44 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-17
    Mlekpol gouda râpé Mlekpol gouda râpé
    date d'expiration 2026-11-13
    Mlekpol Mlekpol Jogurt Augustowski Mlekpol Mlekpol Jogurt Augustowski
    2,5% 150 g
    14,73zł/kg

    prix: 2,21 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-10-21
    Mlekpol Mlekpol ser mozzarella Mlekpol Mlekpol ser mozzarella
    tarty 150 g
    33,27zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2026-11-07
    Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kefir Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kefir
    naturalny 360 g
    9,25zł/kg

    prix: 3,33 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-10-15
    PRIX RÉDUIT -25%
    Mlekpol Mlekpol ser mozzarella Mlekpol Mlekpol ser mozzarella
    w kawałku 300 g
    23,20zł/kg

    prix: 6,96 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-10-19
    Mlekpol Rolmlecz Masło ekstra Mlekpol Rolmlecz Masło ekstra
    wiejskie 83% 200 g
    37,45zł/kg

    prix: 7,49 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-31
    Mlekpol Mlekpol Maślanka Mlekpol Mlekpol Maślanka
    naturalna 360 ml
    8,78zł/l

    prix: 3,16 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-10-08
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5