Mlekpol
55
Bardzo dobry
55
Rewelacyjny jogurt, aksamitny, delikatny.
56
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-21

pojemność

cena za kilogram

14,73 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820004088

5900820004088

prix: 2,21 zł

2.21 PLN 2026-10-21 NewCondition

Mleko, kultury bakterii jogurtowych.


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
energia264 kJ / 63 kcal
tłuszcz w tym2,5 g
- kwasy nasycone 1,6 g
węglowodany w tym5,8 g
- cukry 5,8 g
białko 4,3 g
sól 0,10 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Mleko : Zawiera
Mlekpol
Nom du produit réglementé par la loi:Jogurt naturalny
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +8°C.
Type d'emballage:Kubek
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL" w Grajewie ul. Elewatorska 13 19-203 Grajewo Oddział ZPM w Sokółce
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.

  • 2022-12-29 20:53:58Bardzo dobry
  • 2020-06-01 10:04:20Rewelacyjny jogurt, aksamitny, delikatny.



Maluta Maluta Jogurt naturalny Maluta Maluta Jogurt naturalny
2,5% 150 g
14,40zł/kg

prix: 2,16 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-13
Bakoma yaourt nature saveur douce Bakoma yaourt nature saveur douce
150 g
22,07zł/kg

prix: 3,31 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-18
Bakoma Le yaourt épais naturel Bakoma Le yaourt épais naturel
date d'expiration 2026-10-24
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
naturalny 150 g
16,53zł/kg

prix: 2,48 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2026-10-24
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
naturalny 150 g
19,20zł/kg

prix: 2,88 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-22
Piątnica Piątnica Skyr jogurt Piątnica Piątnica Skyr jogurt
typu 150 g
26,60zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2026-10-20
Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu
150 g
27,40zł/kg

prix: 4,11 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2026-10-26
Mlekpol Royal à partir de fromage Mlekpol Royal à partir de fromage
à pâte dure Kolno hermétiquement emballé 150 g
37,20zł/kg

prix: 5,58 zł

PLN
1
39
date d'expiration 2026-12-16
Mlekpol gouda tranches de fromage Mlekpol gouda tranches de fromage
à pâte dure 150 g
37,07zł/kg

prix: 5,56 zł

PLN
1
36
date d'expiration 2026-12-23
Mlekpol or Mazurka tranches de Mlekpol or Mazurka tranches de
fromage à pâte dure 150 g
37,93zł/kg

prix: 5,69 zł

PLN
1
21
date d'expiration 2026-11-15
Mlekpol salami tranches de fromage Mlekpol salami tranches de fromage
à pâte dure 150 g
37,67zł/kg

prix: 5,65 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2026-11-19
Mlekpol Edam tranches de fromage Mlekpol Edam tranches de fromage
à pâte dure 150 g
37,67zł/kg

prix: 5,65 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2026-12-14
Mlekpol gouda fumé tranches de Mlekpol gouda fumé tranches de
fromage à pâte dure 150 g
39,13zł/kg

prix: 5,87 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2026-11-14
Mlekpol Tilsit tranches de fromage Mlekpol Tilsit tranches de fromage
à pâte dure 150 g
39,07zł/kg

prix: 5,86 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2026-11-15
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5