Piątnica
55
Bez zarzutu
46
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-20

pojemność

cena za kilogram

26,60 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531004544

5900531004544

prix: 3,99 zł

3.99 PLN 2026-10-20 NewCondition
Piątnica Piątnica Skyr jogurt Piątnica Piątnica Skyr jogurt
typu 150 g
26,87zł/kg

prix: 4,03 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-10-24
mleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus bulgaricus
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna274 kJ / 64 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany4,1 g
w tym cukry4,1 g
Białko12 g
Sól0,10 g

Mleko : Zawiera
bogaty w białko
marque:Piątnica
Nom du produit réglementé par la loi:Jogurt typu islandzkiego naturalny.
Conservation:Należy spożyć do: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +6 °C. Spożyć bezpośrednio po otwarciu opakowania.
Type d'emballage:Kubek
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Sabcia29 , 2026-03-24 14:30:32Bez zarzutu



Bakoma yaourt nature saveur douce Bakoma yaourt nature saveur douce
150 g
22,07zł/kg

prix: 3,31 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-18
Bakoma Le yaourt épais naturel Bakoma Le yaourt épais naturel
date d'expiration 2026-10-24
Mlekpol Mlekpol Jogurt Augustowski Mlekpol Mlekpol Jogurt Augustowski
2,5% 150 g
14,73zł/kg

prix: 2,21 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-21
Maluta Maluta Jogurt naturalny Maluta Maluta Jogurt naturalny
2,5% 150 g
14,40zł/kg

prix: 2,16 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-13
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
naturalny 150 g
16,53zł/kg

prix: 2,48 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2026-10-24
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
naturalny 150 g
19,20zł/kg

prix: 2,88 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-22
Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu
150 g
27,40zł/kg

prix: 4,11 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2026-10-26
Zott Zott Primo Skyr jogurt typu Zott Zott Primo Skyr jogurt typu
150 g
18,20zł/kg

prix: 2,73 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-10-16
Piątnica " Fromage de Pays " Piątnica " Fromage de Pays "
200 g
21,95zł/kg

prix: 4,39 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2026-10-13
Piątnica " Fromage de Pays " à Piątnica " Fromage de Pays " à
la ciboulette 150 g
24,93zł/kg

prix: 3,74 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-12
PRIX RÉDUIT -10%
Piątnica Lumière " Pays de Piątnica Lumière " Pays de
fromage" 150 g
22,13zł/kg

prix: 3,32 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2026-10-07
Piątnica 18 % de matière grasse Piątnica 18 % de matière grasse
de la crème 200 ml
19,30zł/l

prix: 3,86 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-21
Piątnica Crème 200ml 36 % de Piątnica Crème 200ml 36 % de
matières grasses 200 ml
29,95zł/l

prix: 5,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-09
Piątnica mascarpone Piątnica mascarpone
250 g
42,80zł/kg

prix: 10,70 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-26
Piątnica gîte graisse de fromage Piątnica gîte graisse de fromage
250 g
24,92zł/kg

prix: 6,23 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2026-10-21
Piątnica disparition du fromage Piątnica disparition du fromage
cottage rural 250 g
24,92zł/kg

prix: 6,23 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2026-10-18
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5