18 % de matière grasse de la crème

Piątnica
55
Bez zarzutu 18 % de matière grasse de la crème
55
Bez zarzutu 18 % de matière grasse de la crème
55
518 % de matière grasse de la crème
55
Ok.18 % de matière grasse de la crème
43118 % de matière grasse de la crème
18 % de matière grasse de la crème18 % de matière grasse de la crème
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-21

pojemność

cena za litr

19,30 zł / l

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531001031

5900531001031

prix: 3,86 zł

3.86 PLN 2026-10-21 NewCondition
śmietanka pasteryzowana, skrobia, kultury bakterii mlekowych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna790 kJ / 191 kcal
Tłuszcz18 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone11 g
Węglowodany4,8 g
w tym cukry3,6 g
Białko2,5 g
Sól0,10 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Mleko : Zawiera
do zupy
marque:Piątnica
Nom du produit réglementé par la loi:Śmietana 18 % do zup, sosów i sałatek. Termizowana.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +10 °C. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin.
Préparation et utilisation:Praktyczna wskazówka W przypadku stosowania śmietany do gorącej zupy lub sosu proponujemy jej wstępne wymieszanie z niewielką ilością gorącej potrawy.
Type d'emballage:Pot
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 31 ocen.

  • Sabcia29 , 2026-03-24 14:31:51Bez zarzutu
  • Sabcia29 , 2026-03-24 14:31:23Bez zarzutu
  • 2026-01-19 14:55:325
  • M , 2024-02-06 17:05:01Ok.



Mlekovita Mlekovita crème Mlekovita Mlekovita crème
polonais dense 18 % 200 g 200 g
21,70zł/kg

prix: 4,34 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-10-21
Mlekovita Mlekovita Śmietana 18% Mlekovita Mlekovita Śmietana 18%
bez laktozy 200 g
24,95zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-20
Kanka Kanka Śmietana 18% Kanka Kanka Śmietana 18%
200 g
16,80zł/kg

prix: 3,36 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-22
Mlekovita Mlekovita Śmietana Mlekovita Mlekovita Śmietana
Polska gęsta 200 g
18,90zł/kg

prix: 3,78 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-27
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
jogurtowa 9% 200 g
14,40zł/kg

prix: 2,88 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-10-13
Mlekovita Mlekovita crème Mlekovita Mlekovita crème
polonais dense 18 % 400 g 400 g
17,48zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-17
Piątnica Piątnica śmietana Piątnica Piątnica śmietana
do zup 18% 400 g
17,48zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-21
Piątnica " Fromage de Pays " Piątnica " Fromage de Pays "
200 g
21,95zł/kg

prix: 4,39 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2026-10-13
Piątnica " Fromage de Pays " à Piątnica " Fromage de Pays " à
la ciboulette 150 g
24,93zł/kg

prix: 3,74 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-12
PRIX RÉDUIT -10%
Piątnica Lumière " Pays de Piątnica Lumière " Pays de
fromage" 150 g
22,13zł/kg

prix: 3,32 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2026-10-07
Piątnica Crème 200ml 36 % de Piątnica Crème 200ml 36 % de
matières grasses 200 ml
29,95zł/l

prix: 5,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-09
Piątnica mascarpone Piątnica mascarpone
250 g
42,80zł/kg

prix: 10,70 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-26
Piątnica gîte graisse de fromage Piątnica gîte graisse de fromage
250 g
24,92zł/kg

prix: 6,23 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2026-10-21
Piątnica disparition du fromage Piątnica disparition du fromage
cottage rural 250 g
24,92zł/kg

prix: 6,23 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2026-10-18
Piątnica fromage de lait caillé Piątnica fromage de lait caillé
broyé 1kg 1 kg

prix: 22,19 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-01-01
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5