fromage de lait caillé broyé 1kg

Piątnica
fromage de lait caillé broyé 1kgfromage de lait caillé broyé 1kg
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-01

pojemność

cena za kilogram

22,19 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531004056

5900531004056

prix: 22,19 zł

22.19 PLN 2027-01-01 NewCondition
serek śmietankowy, twaróg
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna846 kJ/ 204 kcal
Tłuszcz18 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone12 g
Węglowodany2,6 g
w tym cukry2,6 g
Białko8,0 g
Sól0,08 g

Mleko : Zawiera
18 % tłuszczu, nie wymaga dodatku masła
marque:Piątnica
Nom du produit réglementé par la loi:Twaróg sernikowy mielony. Produkt termizowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na spodzie opakowania. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +10 °C.
Recettes:Przepis na sernik Składniki: 1 kg twarogu sernikowego 7 jaj 1 szklanka cukru pudru 1 łyżka kaszy manny 1 łyżka mąki ziemniaczanej 1 cukier waniliowy 160 g herbatników 100 g roztopionego masła Sposób przygotowania: Tortownicę o średnicy 24 cm wyłożyć papierem do pieczenia. Herbatniki rozdrobnić w malakserze. Następnie dodać rozpuszczone masło i dobrze wymieszać. Wyłożyć masę na spód tortownicy i wyrównać. Piec w temperaturze 180°C około 8-10 minut do uzyskania złotego koloru. Żółtka utrzeć z cukrem na puszystą masę, połączyć z twarogiem sernikowym. Do masy dodać mąkę ziemniaczaną, kaszę mannę i cukier waniliowy. Białka ubić z łyżką cukru pudru na puszystą masę, wymieszać na ubitą masę z masą sernikową. Przełożyć na upieczony spód z herbatników. Wstawić do nagrzanego piekarnika i piec około 70 minut w temperaturze 180 °C.
Type d'emballage:Kubek
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Mlekovita Mlekovita fromage Mlekovita Mlekovita fromage
cottage fromage Hanousia 1 kg

prix: 18,30 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-11-04
President fromage blanc President fromage blanc
1 kg

prix: 15,11 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-10-30
Mlekovita Mlekovita Na Polski Mlekovita Mlekovita Na Polski
Stół Twaróg 1 kg

prix: 21,75 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-22
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de bleu de lait de vache - 18 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-02-10
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de lait de vache jaune - 12 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-01-18
Piątnica mascarpone Piątnica mascarpone
250 g
42,80zł/kg

prix: 10,70 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-26
Piątnica gîte graisse de fromage Piątnica gîte graisse de fromage
250 g
24,92zł/kg

prix: 6,23 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2026-10-21
Piątnica disparition du fromage Piątnica disparition du fromage
cottage rural 250 g
24,92zł/kg

prix: 6,23 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2026-10-18
Piątnica " Fromage de Pays " Piątnica " Fromage de Pays "
200 g
21,95zł/kg

prix: 4,39 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2026-10-13
Piątnica " Fromage de Pays " à Piątnica " Fromage de Pays " à
la ciboulette 150 g
24,93zł/kg

prix: 3,74 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-12
PRIX RÉDUIT -10%
Piątnica Lumière " Pays de Piątnica Lumière " Pays de
fromage" 150 g
22,13zł/kg

prix: 3,32 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2026-10-07
Piątnica 18 % de matière grasse Piątnica 18 % de matière grasse
de la crème 200 ml
19,30zł/l

prix: 3,86 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-21
Piątnica Crème 200ml 36 % de Piątnica Crème 200ml 36 % de
matières grasses 200 ml
29,95zł/l

prix: 5,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-09
Piątnica «Votre Goût " fromage Piątnica «Votre Goût " fromage
à la crème naturel 135 g
32,96zł/kg

prix: 4,45 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-11-22
Piątnica «Votre Goût " fromage Piątnica «Votre Goût " fromage
à la crème à la ciboulette 135 g
32,96zł/kg

prix: 4,45 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-12-02
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5