Kanka
55
Ok.
53
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-22

pojemność

cena za kilogram

16,80 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902241726204

5902241726204

prix: 3,36 zł

3.36 PLN 2026-10-22 NewCondition
Śmietanka, kultury bakterii fermentacji mlekowej, Zawartość tłuszczu: 18 %
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2025-04-25 16:23:58Ok.



Piątnica 18 % de matière grasse Piątnica 18 % de matière grasse
de la crème 200 ml
19,30zł/l

prix: 3,86 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-21
Mlekovita Mlekovita crème Mlekovita Mlekovita crème
polonais dense 18 % 200 g 200 g
21,70zł/kg

prix: 4,34 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-10-21
Mlekovita Mlekovita Śmietana 18% Mlekovita Mlekovita Śmietana 18%
bez laktozy 200 g
24,95zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-20
Mlekovita Mlekovita Śmietana Mlekovita Mlekovita Śmietana
Polska gęsta 200 g
18,90zł/kg

prix: 3,78 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-27
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
jogurtowa 9% 200 g
14,40zł/kg

prix: 2,88 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-10-13
Mlekovita Mlekovita crème Mlekovita Mlekovita crème
polonais dense 18 % 400 g 400 g
17,48zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-17
Piątnica Piątnica śmietana Piątnica Piątnica śmietana
do zup 18% 400 g
17,48zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-21
Kanka Kanka Serek wiejski Kanka Kanka Serek wiejski
delikatny 200 g
18,25zł/kg

prix: 3,65 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-14
Kanka Kanka Jogurt Naturalny Kanka Kanka Jogurt Naturalny
180 g
11,67zł/kg

prix: 2,10 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-12
Kanka Kanka Kefir naturalny Kanka Kanka Kefir naturalny
400 g
7,83zł/kg

prix: 3,13 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-10-22
Kanka Kanka Masło ekstra Kanka Kanka Masło ekstra
200 g
32,00zł/kg

prix: 6,40 zł

PLN
1
44
date d'expiration
2026-11-20
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5