Products

 
skipcrème

crème sure épaisse est le complément parfait aux soupes et aux sauces. Mélanger la crème sure avec du fromage à la crème, la ciboulette et le radis - vous obtenez une délicieuse et nutritive du fromage, parfait pour le petit déjeuner.

zawartość tłuszczu:
marka:
5900531001031 5900531001031 Piątnica
Piątnica 18 % de matière grasse Piątnica 18 % de matière grasse
de la crème 200 ml
19,30zł/l

prix: 3,86 zł

PLN
1
5
Piątnica 18 % de matière grasse
4 5
4.5 31 Piątnica 18 % de matière grasse
date d'expiration 2026-10-21
5902241726204 5902241726204 Kanka
Kanka Kanka Śmietana 18% Kanka Kanka Śmietana 18%
200 g
16,80zł/kg

prix: 3,36 zł

PLN
1
2
Kanka Kanka Śmietana 18%
5 5
5 3 Kanka Kanka Śmietana 18%
date d'expiration 2026-10-22
5900512350035 5900512350035 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita crème Mlekovita Mlekovita crème
polonais dense 18 % 200 g 200 g
21,70zł/kg

prix: 4,34 zł

PLN
1
4
Mlekovita Mlekovita crème
5 5
5 9 Mlekovita Mlekovita crème
date d'expiration 2026-10-21
5900512350028 5900512350028 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita crème Mlekovita Mlekovita crème
polonais dense 18 % 400 g 400 g
17,48zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
3
Mlekovita Mlekovita crème
4 5
4.5 8 Mlekovita Mlekovita crème
date d'expiration 2026-10-17
5900512983424 5900512983424 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Śmietana 18% Mlekovita Mlekovita Śmietana 18%
bez laktozy 200 g
24,95zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
2
Mlekovita Mlekovita Śmietana 18%
5 5
5 1 Mlekovita Mlekovita Śmietana 18%
date d'expiration 2026-10-20
5900512983424 5900512983424 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Śmietana 18% Mlekovita Mlekovita Śmietana 18%
bez laktozy 200 g
25,20zł/kg

prix: 5,04 zł

PLN
1
1
Mlekovita Mlekovita Śmietana 18%
5 5
5 1 Mlekovita Mlekovita Śmietana 18%
date d'expiration 2026-10-23
5900512350011 5900512350011 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Śmietana Mlekovita Mlekovita Śmietana
Polska gęsta 200 g
18,90zł/kg

prix: 3,78 zł

PLN
1
3
Mlekovita Mlekovita Śmietana
4 5
4.5 11 Mlekovita Mlekovita Śmietana
date d'expiration 2026-10-27
5902298000050 5902298000050 OSM Piaski
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
18% kubek 300 g
17,53zł/kg

prix: 5,26 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2026-10-17
5902298003709 5902298003709 OSM Piaski
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
jogurtowa 9% 200 g
14,40zł/kg

prix: 2,88 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-10-13
5900531001109 5900531001109 Piątnica
Piątnica Piątnica śmietana Piątnica Piątnica śmietana
do zup 12% 400 g
13,80zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
6
Piątnica Piątnica śmietana
4 5
4.5 8 Piątnica Piątnica śmietana
date d'expiration 2026-10-27
5900531001130 5900531001130 Piątnica
Piątnica Piątnica śmietana Piątnica Piątnica śmietana
do zup 18% 400 g
17,48zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
3
Piątnica Piątnica śmietana
4 5
4.5 18 Piątnica Piątnica śmietana
date d'expiration 2026-10-21
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5