OSM Piaski

Lekka alternatywa dla tradycyjnej śmietany. Aksamitna, delikatna i tylko 9 % tłuszczu – idealna do sałatek, surówek i lekkich sosów. Żywa mikroflora bakteryjna nadaje jej jogurtowy charakter i wspiera zdrową florę jelitową. Bogata w witaminy A, D, E, K oraz naturalnie chroniąca witaminę C. Świetny wybór dla osób na diecie i miłośników świeżego, delikatnego smaku.

masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-13

pojemność

cena za kilogram

14,40 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902298003709

5902298003709

prix: 2,88 zł

2.88 PLN 2026-10-13 NewCondition

śmietanka pasteryzowana, białka mleka, kultury bakterii mlekowych.


Wartość odżywcza
w 100 g
Wartość energetyczna
453 kJ / 109 kcal
Tłuszcz
9,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone
7,1 g
Węglowodany
4,0 g
w tym cukry
2,8 g
Białko
3,0 g
Sól*
0,10 g

Lekka alternatywa dla tradycyjnej śmietany. Aksamitna, delikatna i tylko 9 % tłuszczu – idealna do sałatek, surówek i lekkich sosów. Żywa mikroflora bakteryjna nadaje jej jogurtowy charakter i wspiera zdrową florę jelitową. Bogata w witaminy A, D, E, K oraz naturalnie chroniąca witaminę C. Świetny wybór dla osób na diecie i miłośników świeżego, delikatnego smaku.


Piątnica 18 % de matière grasse Piątnica 18 % de matière grasse
de la crème 200 ml
19,30zł/l

prix: 3,86 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-21
Mlekovita Mlekovita crème Mlekovita Mlekovita crème
polonais dense 18 % 200 g 200 g
21,70zł/kg

prix: 4,34 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-10-21
Mlekovita Mlekovita Śmietana Mlekovita Mlekovita Śmietana
Polska gęsta 200 g
18,90zł/kg

prix: 3,78 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-27
Mlekovita Mlekovita Śmietana 18% Mlekovita Mlekovita Śmietana 18%
bez laktozy 200 g
24,95zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-20
Kanka Kanka Śmietana 18% Kanka Kanka Śmietana 18%
200 g
16,80zł/kg

prix: 3,36 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-22
Mlekovita Mlekovita crème Mlekovita Mlekovita crème
polonais dense 18 % 400 g 400 g
17,48zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-17
Piątnica Piątnica śmietana Piątnica Piątnica śmietana
do zup 18% 400 g
17,48zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-21
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 350 g
15,37zł/kg

prix: 5,38 zł

PLN
1
11
date d'expiration
2026-10-29
PRIX RÉDUIT -10%
OSM Piaski OSM Piaski Zsiadłe OSM Piaski OSM Piaski Zsiadłe
mleko Piaseckie 350 g
9,20zł/kg

prix: 3,22 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Twaróg OSM Piaski OSM Piaski Twaróg
półtłusty kostka 230 g
26,04zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Twaróg OSM Piaski OSM Piaski Twaróg
chudy kostka 230 g
25,00zł/kg

prix: 5,75 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
18% kubek 300 g
17,53zł/kg

prix: 5,26 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2026-10-17
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 400 g
10,53zł/kg

prix: 4,21 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2026-10-25
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 400 g
14,48zł/kg

prix: 5,79 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2026-10-25
OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak
dawniej 400 g
9,15zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2026-10-20
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5