OSM Piaski

Twaróg półtłusty to klasyka w najlepszym wydaniu. Idealnie kremowy, z delikatnym, naturalnym smakiem — wprost stworzony do naleśników, serników, past i tradycyjnych dań. Bez konserwantów, wyłącznie z naturalnych składników. Sprawdzi się zarówno w kuchni codziennej, jak i świątecznej.

masa netto

masa netto

230 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-09

pojemność

cena za kilogram

26,04 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902298000494

5902298000494

prix: 5,99 zł

5.99 PLN 2026-10-09 NewCondition

mleko pasteryzowane, kultury bakterii mlekowych.


Wartość odżywcza
w 100 g
Wartość energetyczna
450 kJ / 107 kcal
Tłuszcz
4,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone
2,8 g
Węglowodany
3,7 g
w tym cukry
1,7 g
Białko
14 g
Sól
0,08 g

Twaróg półtłusty to klasyka w najlepszym wydaniu. Idealnie kremowy, z delikatnym, naturalnym smakiem — wprost stworzony do naleśników, serników, past i tradycyjnych dań. Bez konserwantów, wyłącznie z naturalnych składników. Sprawdzi się zarówno w kuchni codziennej, jak i świątecznej.


Mlekovita Mlekovita Twaróg Polski Mlekovita Mlekovita Twaróg Polski
półtłusty 230 g
23,61zł/kg

prix: 5,43 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-20
Mlekovita Mlekovita Twaróg Mlekovita Mlekovita Twaróg
półtłusty 230 g
27,00zł/kg

prix: 6,21 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-18
OSM Piaski OSM Piaski Twaróg OSM Piaski OSM Piaski Twaróg
chudy kostka 230 g
25,00zł/kg

prix: 5,75 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2026-10-09
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de bleu de lait de vache - 18 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-02-10
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de lait de vache jaune - 12 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-01-18
Piątnica mascarpone Piątnica mascarpone
250 g
42,80zł/kg

prix: 10,70 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-26
Piątnica gîte graisse de fromage Piątnica gîte graisse de fromage
250 g
24,92zł/kg

prix: 6,23 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2026-10-21
Piątnica disparition du fromage Piątnica disparition du fromage
cottage rural 250 g
24,92zł/kg

prix: 6,23 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2026-10-18
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 350 g
15,37zł/kg

prix: 5,38 zł

PLN
1
11
date d'expiration
2026-10-29
PRIX RÉDUIT -10%
OSM Piaski OSM Piaski Zsiadłe OSM Piaski OSM Piaski Zsiadłe
mleko Piaseckie 350 g
9,20zł/kg

prix: 3,22 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
18% kubek 300 g
17,53zł/kg

prix: 5,26 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2026-10-17
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
jogurtowa 9% 200 g
14,40zł/kg

prix: 2,88 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-10-13
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 400 g
10,53zł/kg

prix: 4,21 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2026-10-25
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 400 g
14,48zł/kg

prix: 5,79 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2026-10-25
OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak
dawniej 400 g
9,15zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2026-10-20
OSM Piaski OSM Piaski Ayran OSM Piaski OSM Piaski Ayran
jogurtowy napój 400 g
9,35zł/kg

prix: 3,74 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2026-10-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5