OSM Piaski
Pełny smaku, bogaty w białko i mikroelementy. Powstaje tradycyjnie – dzięki czemu zachowuje naturalną kremowość i wyraźnie kwaskowy profil smakowy.

 

Bez sztucznych substancji konserwujących. Doskonały solo, z owocami lub jako baza do sosów, dressingów i deserów.
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-29

pojemność

cena za kilogram

15,37 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902298007950

5902298007950

prix: 5,38 zł

5.38 PLN 2026-10-29 NewCondition

mleko pasteryzowane, białka mleka, kultury bakterii jogurtowych.


Wartość odżywcza
w 100 g
Wartość energetyczna
429 kJ / 103 kcal
Tłuszcz
8,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone
5,4 g
Węglowodany
4,5 g
w tym cukry
3,9 g
Białko
3,3 g
Sól
0,08 g

Pełny smaku, bogaty w białko i mikroelementy. Powstaje tradycyjnie – dzięki czemu zachowuje naturalną kremowość i wyraźnie kwaskowy profil smakowy.

 

Bez sztucznych substancji konserwujących. Doskonały solo, z owocami lub jako baza do sosów, dressingów i deserów.

Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
naturalny 350 g
12,57zł/kg

prix: 4,40 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2026-11-04
Mlekovita Mlekovita Jogurt Mlekovita Mlekovita Jogurt
naturalny bez 350 g
12,71zł/kg

prix: 4,45 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-24
Maluta Lumière de yogourt Balkans Maluta Lumière de yogourt Balkans
date d'expiration
2026-10-21
Bakoma yaourt épais naturel Bakoma yaourt épais naturel
date d'expiration 2026-10-27
Bakoma Type de yaourt grec Bakoma Type de yaourt grec
date d'expiration 2026-10-29
Bakoma yaourt nature saveur douce Bakoma yaourt nature saveur douce
150 g
22,07zł/kg

prix: 3,31 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-18
Bakoma Le yaourt épais naturel Bakoma Le yaourt épais naturel
date d'expiration 2026-10-24
Bakoma Bakoma jogurt naturalny Bakoma Bakoma jogurt naturalny
Grecki 7,5% 400 g
19,98zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-29
PRIX RÉDUIT -10%
OSM Piaski OSM Piaski Zsiadłe OSM Piaski OSM Piaski Zsiadłe
mleko Piaseckie 350 g
9,20zł/kg

prix: 3,22 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Twaróg OSM Piaski OSM Piaski Twaróg
półtłusty kostka 230 g
26,04zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Twaróg OSM Piaski OSM Piaski Twaróg
chudy kostka 230 g
25,00zł/kg

prix: 5,75 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
18% kubek 300 g
17,53zł/kg

prix: 5,26 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2026-10-17
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
jogurtowa 9% 200 g
14,40zł/kg

prix: 2,88 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-10-13
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 400 g
10,53zł/kg

prix: 4,21 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2026-10-25
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 400 g
14,48zł/kg

prix: 5,79 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2026-10-25
OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak
dawniej 400 g
9,15zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2026-10-20
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5