Kanka
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-20

pojemność

cena za kilogram

32,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902241752517

5902241752517

prix: 6,40 zł

6.40 PLN 2026-11-20 NewCondition
Śmietanka pasteryzowana, Zawartość tłuszczu: 82 %
Wartości odżywcze Wartość odżywcza w 100 g Wartość energetyczna 3063 kJ/745 kcal Tłuszcz 82 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 57 g Węglowodany 1,0 g w tym cukry 0,7 g Białko 0,7 g Sól 0 g Produkt zawiera: Mleko
Jagr beurre supplémentaire de Jagr beurre supplémentaire de
Warlubie 200 g
34,95zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-11-08
Łaciate beurre Łaciate beurre
200 g
37,15zł/kg

prix: 7,43 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2026-11-24
Kerry Gold Kerrygold irlandais Kerry Gold Kerrygold irlandais
200g de beurre traditionnel 200 g
56,10zł/kg

prix: 11,22 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2026-12-22
Piątnica Piątnica beurre Piątnica Piątnica beurre
supplémentaire de 82% 200 g
37,45zł/kg

prix: 7,49 zł

PLN
1
27
date d'expiration 2026-12-13
Mlekovita Mlekovita Masło Mlekovita Mlekovita Masło
klarowane 200 g
59,95zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-01-21
Sobik Sobik Masło Klarowane Sobik Sobik Masło Klarowane
200 g
49,95zł/kg

prix: 9,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-06-20
Mlekovita Mlekovita Ekologiczne Mlekovita Mlekovita Ekologiczne
masło 82% BIO 200 g
46,25zł/kg

prix: 9,25 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-22
Kanka Kanka Serek wiejski Kanka Kanka Serek wiejski
delikatny 200 g
18,25zł/kg

prix: 3,65 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-14
Kanka Kanka Jogurt Naturalny Kanka Kanka Jogurt Naturalny
180 g
11,67zł/kg

prix: 2,10 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-12
Kanka Kanka Kefir naturalny Kanka Kanka Kefir naturalny
400 g
7,83zł/kg

prix: 3,13 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-10-22
Kanka Kanka Śmietana 18% Kanka Kanka Śmietana 18%
200 g
16,80zł/kg

prix: 3,36 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-22
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5