Zott
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-16

pojemność

cena za kilogram

18,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906040064444

5906040064444

prix: 2,73 zł

2.73 PLN 2026-10-16 NewCondition
Bakoma yaourt nature saveur douce Bakoma yaourt nature saveur douce
150 g
22,07zł/kg

prix: 3,31 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-18
Bakoma Le yaourt épais naturel Bakoma Le yaourt épais naturel
date d'expiration 2026-10-24
Mlekpol Mlekpol Jogurt Augustowski Mlekpol Mlekpol Jogurt Augustowski
2,5% 150 g
14,73zł/kg

prix: 2,21 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-21
Maluta Maluta Jogurt naturalny Maluta Maluta Jogurt naturalny
2,5% 150 g
14,40zł/kg

prix: 2,16 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-13
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
naturalny 150 g
16,53zł/kg

prix: 2,48 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2026-10-24
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
naturalny 150 g
19,20zł/kg

prix: 2,88 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-22
Piątnica Piątnica Skyr jogurt Piątnica Piątnica Skyr jogurt
typu 150 g
26,60zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2026-10-20
Zott dessert avec couronne de Zott dessert avec couronne de
vanille 175 g
17,09zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-10-22
Zott dessert avec couronne de Zott dessert avec couronne de
fraise 175g 175 g
15,31zł/kg

prix: 2,68 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-16
Zott dessert au chocolat avec une Zott dessert au chocolat avec une
couronne 175 g
17,71zł/kg

prix: 3,10 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-10-31
Zott le dessert monte laiteux 6 Zott le dessert monte laiteux 6
tasses de chocolat 55 g
154,91zł/kg

prix: 8,52 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-11-09
Zott monte max laiteux desserts 4 Zott monte max laiteux desserts 4
tasses 400 g
23,73zł/kg

prix: 9,49 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-11-14
Zott monte un dessert lacté au Zott monte un dessert lacté au
chocolat et noix 150 g
28,87zł/kg

prix: 4,33 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2026-11-07
Zott Zott Jogobella yaourt lactose Zott Zott Jogobella yaourt lactose
fraise 150 g
19,93zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-10-14
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5