dessert au chocolat avec une couronne

Zott
43dessert au chocolat avec une couronne
dessert au chocolat avec une couronnedessert au chocolat avec une couronne
masa netto

masa netto

175 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-31

pojemność

cena za kilogram

17,71 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

40338453

prix: 3,10 zł

3.10 PLN 2026-10-31 NewCondition
serwatka, śmietanka (11%), cukier, mleko odtłuszczone, skrobia modyfikowana, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (1,1%), tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), skrobia, syrop glukozowy, żelatyna spożywcza, substancje zagęszczające: E 407, E 410, E412, emulgator: E 472b, Śmietanka spulchniona azotem
Wartości odżywcze (%)Przeciętna wartość odżywcza w 100 g:
wartość energetyczna 392 kJ
wartość energetyczna 93 kcal
tłuszcz 2,4 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,6 g
węglowodany 16,4 g
- w tym cukry 13,0 g
białko 1,2 g
sól 0,07 g

Mleko : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Zott Deser z Koroną
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +4°C do +8°C.
Type d'emballage:Pot
Adresse du producteur:Zott SE & Co. KG Dr. Steichele-Str. 4,, 86690 Mertingen, Niemcy
Adresse de retour:Zott Polska Sp. z o.o. ul. Chłodnicza 6 45-315 Opole
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Zott dessert avec couronne de Zott dessert avec couronne de
    vanille 175 g
    17,09zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2026-10-22
    Zott dessert avec couronne de Zott dessert avec couronne de
    fraise 175g 175 g
    15,31zł/kg

    prix: 2,68 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2026-10-16
    Bakoma Satino un dessert lacté de Bakoma Satino un dessert lacté de
    chantilly chocolat crème 180g 165 g
    25,82zł/kg

    prix: 4,26 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-11-07
    Bakoma Satino un dessert lacté de Bakoma Satino un dessert lacté de
    la vanille à la crème fouettée 165 g
    25,82zł/kg

    prix: 4,26 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-10-31
    Zott le dessert monte laiteux 6 Zott le dessert monte laiteux 6
    tasses de chocolat 55 g
    154,91zł/kg

    prix: 8,52 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-11-09
    SmakiJa pudding avec sauce aux SmakiJa pudding avec sauce aux
    framboises 130 g
    26,23zł/kg

    prix: 3,41 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2026-10-25
    Bakoma satino café d'or dessert Bakoma satino café d'or dessert
    avec sauce au caramel 135 g
    34,15zł/kg

    prix: 4,61 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2026-10-12
    Zott monte max laiteux desserts 4 Zott monte max laiteux desserts 4
    tasses 400 g
    23,73zł/kg

    prix: 9,49 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-11-14
    Zott monte un dessert lacté au Zott monte un dessert lacté au
    chocolat et noix 150 g
    28,87zł/kg

    prix: 4,33 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2026-11-07
    Zott Zott Jogobella yaourt lactose Zott Zott Jogobella yaourt lactose
    fraise 150 g
    19,93zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2026-10-14
    Zott Zott Jogobella yaourt Zott Zott Jogobella yaourt
    framboise sans lactose 150 g
    19,93zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-14
    Zott Zott Jogobella yaourt lactose Zott Zott Jogobella yaourt lactose
    cerise 150 g
    19,93zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2026-10-14
    Zott Zott Jogobella peach lactose Zott Zott Jogobella peach lactose
    yaourt 150 g
    19,93zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration
    2026-10-14
    Zott Zott Primo Jogurt naturalny Zott Zott Primo Jogurt naturalny
    180 g
    9,50zł/kg

    prix: 1,71 zł

    PLN
    1
    36
    date d'expiration 2026-11-01
    Zott Zott Belriso deser mleczny Zott Zott Belriso deser mleczny
    z ryżem 200 g
    18,35zł/kg

    prix: 3,67 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2026-10-18
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5