pudding avec sauce aux framboises

SmakiJa
pudding avec sauce aux framboisespudding avec sauce aux framboises
masa netto

masa netto

130 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-25

pojemność

cena za kilogram

26,23 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4040600997856

4040600997856

prix: 3,41 zł

3.41 PLN 2026-10-25 NewCondition
Mleko : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Zott Smakija
À propos de la marque:Smakija to piękno prostoty i bogactwo smaku. Niezwykłe połączenie mleka i starannie dobranych składników zapewnia niepowtarzalny smak i chwile prawdziwej przyjemności.
Nom du produit réglementé par la loi:Kaszka manna na mleku z sosem z owoców leśnych Kaszka manna na mleku z sosem malinowym
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +4°C do +8°C.
Type d'emballage:Doniczka
Adresse du producteur:Zott Polska Sp. z o.o., ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole
Adresse de retour:Zott Polska Sp. z o.o., ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole
SmakiJa bouillie crémeuse SmakiJa bouillie crémeuse
130 g
27,69zł/kg

prix: 3,60 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-22
Mlekovita Mlekovita wypasiony Mlekovita Mlekovita wypasiony
deser 130 g
30,69zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-10
SmakiJa Smakija Kaszka z sosem SmakiJa Smakija Kaszka z sosem
z owoców 130 g
26,15zł/kg

prix: 3,40 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-01
Zott Zott Smakija Kaszka z sosem Zott Zott Smakija Kaszka z sosem
z wiśni 130 g
26,08zł/kg

prix: 3,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-11-03
Bakoma Satino un dessert lacté de Bakoma Satino un dessert lacté de
chantilly chocolat crème 180g 165 g
25,82zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-11-07
Bakoma Satino un dessert lacté de Bakoma Satino un dessert lacté de
la vanille à la crème fouettée 165 g
25,82zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-31
Zott dessert avec couronne de Zott dessert avec couronne de
vanille 175 g
17,09zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-10-22
Zott dessert avec couronne de Zott dessert avec couronne de
fraise 175g 175 g
15,31zł/kg

prix: 2,68 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-16
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5