Zott
52
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-01

pojemność

cena za kilogram

9,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906040063089

5906040063089

prix: 1,71 zł

acheter 20 szt. pour 1.68 zł/szt
1.71 PLN 2026-11-01 NewCondition
mleko, białka mleka, żywe kultury bakterii
Wartości odżywcze (%)Przeciętna wartość odżywcza w 100 g:
wartość energetyczna 280 kJ/67 kcal
tłuszcz 3,1 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,1 g
węglowodany 4,0 g
- w tym cukry 4,0 g
białko 4,8 g
sól 0,17 g
wapń 120 mg (15%*)
* Dzienna referencyjna wartość spożycia (dla osób dorosłych)

Mleko : Zawiera
Teraz Polska, nr 1 w Polsce**, ** Źródło: Zott za GFK Polonia, marka Zott Jogurt naturalny, panel gospodarstw domowych, cała Polska, udziały ilościowe w kategorii Jogurty Naturalne za okres X.2014-IX.2015
marque:Zott Primo
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +4°C do +8°C.
Type d'emballage:Pot
Adresse du producteur:Zott Polska Sp. z o.o., ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole
Adresse de retour:Zott Polska Sp. z o.o., ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Kanka Kanka Jogurt Naturalny Kanka Kanka Jogurt Naturalny
    180 g
    11,67zł/kg

    prix: 2,10 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-12
    Bakoma Type de yaourt grec Bakoma Type de yaourt grec
    date d'expiration 2026-10-29
    Maluta Maluta jogurt naturalny Maluta Maluta jogurt naturalny
    śmietankowy 220 g
    20,00zł/kg

    prix: 4,40 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2026-10-24
    Maluta Lumière de yogourt Balkans Maluta Lumière de yogourt Balkans
    date d'expiration
    2026-10-21
    Bakoma yaourt épais naturel Bakoma yaourt épais naturel
    date d'expiration 2026-10-27
    Bakoma yaourt nature saveur douce Bakoma yaourt nature saveur douce
    150 g
    22,07zł/kg

    prix: 3,31 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2026-10-18
    Bakoma Le yaourt épais naturel Bakoma Le yaourt épais naturel
    date d'expiration 2026-10-24
    Bakoma Bakoma jogurt naturalny Bakoma Bakoma jogurt naturalny
    Grecki 7,5% 400 g
    19,98zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-29
    Zott dessert avec couronne de Zott dessert avec couronne de
    vanille 175 g
    17,09zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2026-10-22
    Zott dessert avec couronne de Zott dessert avec couronne de
    fraise 175g 175 g
    15,31zł/kg

    prix: 2,68 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2026-10-16
    Zott dessert au chocolat avec une Zott dessert au chocolat avec une
    couronne 175 g
    17,71zł/kg

    prix: 3,10 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2026-10-31
    Zott le dessert monte laiteux 6 Zott le dessert monte laiteux 6
    tasses de chocolat 55 g
    154,91zł/kg

    prix: 8,52 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-11-09
    Zott monte max laiteux desserts 4 Zott monte max laiteux desserts 4
    tasses 400 g
    23,73zł/kg

    prix: 9,49 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-11-14
    Zott monte un dessert lacté au Zott monte un dessert lacté au
    chocolat et noix 150 g
    28,87zł/kg

    prix: 4,33 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2026-11-07
    Zott Zott Jogobella yaourt lactose Zott Zott Jogobella yaourt lactose
    fraise 150 g
    19,93zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2026-10-14
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5