Zott Jogobella yaourt framboise sans lactose

Zott
55
Polecam Zott Jogobella yaourt framboise sans lactose
55
Polecam Zott Jogobella yaourt framboise sans lactose
52Zott Jogobella yaourt framboise sans lactose
Zott Jogobella yaourt framboise sans lactoseZott Jogobella yaourt framboise sans lactose
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-14

pojemność

cena za kilogram

19,93 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4014500512389

4014500512389

prix: 2,99 zł

2.99 PLN 2026-10-14 NewCondition
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2026-09-21 15:24:50Polecam
  • 2026-09-21 15:24:45Polecam



Bakoma yaourt crémeux coco Bakoma yaourt crémeux coco
- amandes 150 g
30,53zł/kg

prix: 4,58 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-23
Bakoma crémeux café yaourt 150g Bakoma crémeux café yaourt 150g
150 g
30,47zł/kg

prix: 4,57 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-29
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
yogourt aux bleuets aromatisée de panna cotta 150 g
19,93zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-18
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
yogourt à saveur de cerise panna cotta 150 g
19,93zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-18
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
yaourt à la fraise saveur de panna cotta 150 g
19,93zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-18
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
yogourt pêche à saveur panna cotta 150 g
19,93zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-18
Zott Zott Jogobella yaourt lactose Zott Zott Jogobella yaourt lactose
fraise 150 g
19,93zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-10-14
Zott Zott Jogobella yaourt lactose Zott Zott Jogobella yaourt lactose
cerise 150 g
19,93zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2026-10-14
Zott dessert avec couronne de Zott dessert avec couronne de
vanille 175 g
17,09zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-10-22
Zott dessert avec couronne de Zott dessert avec couronne de
fraise 175g 175 g
15,31zł/kg

prix: 2,68 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-16
Zott dessert au chocolat avec une Zott dessert au chocolat avec une
couronne 175 g
17,71zł/kg

prix: 3,10 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-10-31
Zott le dessert monte laiteux 6 Zott le dessert monte laiteux 6
tasses de chocolat 55 g
154,91zł/kg

prix: 8,52 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-11-09
Zott monte max laiteux desserts 4 Zott monte max laiteux desserts 4
tasses 400 g
23,73zł/kg

prix: 9,49 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-11-14
Zott monte un dessert lacté au Zott monte un dessert lacté au
chocolat et noix 150 g
28,87zł/kg

prix: 4,33 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2026-11-07
Zott Zott Jogobella peach lactose Zott Zott Jogobella peach lactose
yaourt 150 g
19,93zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2026-10-14
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5