Mlekovita
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-22

pojemność

cena za kilogram

19,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512985947

5900512985947

prix: 2,88 zł

2.88 PLN 2026-10-22 NewCondition
mleko*,żywe kultury bakterii jogurtowych,*Wyprodukowano bez stosowania GMO
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 273 kJ/65 kcal
Tłuszcz 3,0 g
w tym kwasy nasycone 2,0 g
Węglowodany 5,3 g
w tym cukry 5,3 g
Białko 4,2 g
Sól 0,10 g
Zawartość laktozy <0,01 g/100 g

Mleko : Zawiera
wyprodukowano bez stosowania GMO, doskonały do: chłodnika, sosów sałatkowych, musów i dipów
marque:Mlekovita
Nom du produit réglementé par la loi:Polski Jogurt naturalny bez laktozy.
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Type d'emballage:Pot
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
naturalny 150 g
16,53zł/kg

prix: 2,48 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2026-10-24
Bakoma yaourt nature saveur douce Bakoma yaourt nature saveur douce
150 g
22,07zł/kg

prix: 3,31 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-18
Bakoma Le yaourt épais naturel Bakoma Le yaourt épais naturel
date d'expiration 2026-10-24
Mlekpol Mlekpol Jogurt Augustowski Mlekpol Mlekpol Jogurt Augustowski
2,5% 150 g
14,73zł/kg

prix: 2,21 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-21
Maluta Maluta Jogurt naturalny Maluta Maluta Jogurt naturalny
2,5% 150 g
14,40zł/kg

prix: 2,16 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-13
Piątnica Piątnica Skyr jogurt Piątnica Piątnica Skyr jogurt
typu 150 g
26,60zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2026-10-20
Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu
150 g
27,40zł/kg

prix: 4,11 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2026-10-26
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
naturalny 350 g
12,57zł/kg

prix: 4,40 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2026-11-04
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de bleu de lait de vache - 18 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-02-10
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de lait de vache jaune - 12 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita Darek serek Mlekovita Mlekovita Darek serek
150 g
24,00zł/kg

prix: 3,60 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2026-10-19
Mlekovita lait UHT avec le goût Mlekovita lait UHT avec le goût
de la fraise 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-03-15
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
de la vanille 200 ml
11,65zł/l

prix: 2,33 zł

PLN
1
16
date d'expiration
2027-02-03
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
chocoloate 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-02-20
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5