Mlekpol
22
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-19

pojemność

cena za kilogram

23,20 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

2.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820018054

5900820018054

prix: 6,96 zł

6.96 PLN 2026-10-19 NewCondition
PRIX RÉDUIT -25%
Mlekpol Mlekpol ser mozzarella Mlekpol Mlekpol ser mozzarella
w kawałku 300 g
23,20zł/kg

prix: 6,96 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-19
mleko, sól, kultury bakterii mlekowych
Wartości odżywcze (%)produktu na 100 g
wartość energetyczna 1222 kJ /294 kcal
tłuszcz w tym 22 g
- kwasy tłuszczowe nasycone 14 g
węglowodany w tym 0 g
- cukry 0 g
białko 24 g
sól 1,0 g

Mleko : Zawiera
idealny do: pizzy, makaronów, lazanii
marque:Mlekpol
Nom du produit réglementé par la loi:Ser Mozzarella
Conservation:Przechowywać w temperaturze od 0°C do +6°C.
Type d'emballage:Zgrzewane
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL" w Grajewie Oddział Zakład Produkcji Mleczarskiej w Grajewie ul. Elewatorska 13 19-203 Grajewo
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 2/5

Na podstawie 2 ocen.




    Mlekovita Mlekovita Ser Mini Mlekovita Mlekovita Ser Mini
    Rolada Ustrzycka 300 g
    43,30zł/kg

    prix: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-22
    Mlekovita Mlekovita Ser Salami Mlekovita Mlekovita Ser Salami
    Mini 300 g
    45,60zł/kg

    prix: 13,68 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2026-11-22
    Mlekovita Mlekovita Ser tarty Mlekovita Mlekovita Ser tarty
    - Cheddar 300 g
    44,60zł/kg

    prix: 13,38 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2026-11-22
    Mlekovita Mlekovita Ser Salami Mlekovita Mlekovita Ser Salami
    - plastry 300 g
    42,10zł/kg

    prix: 12,63 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2026-12-09
    Mlekovita Mlekovita Falcon fromage Mlekovita Mlekovita Falcon fromage
    250 g 250 g
    41,52zł/kg

    prix: 10,38 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-20
    Serabio Serabio Ser żółty Serabio Serabio Ser żółty
    w Tylżycki 200 g
    79,00zł/kg

    prix: 15,80 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-11-25
    Kerry Gold Ser Kerrygold Mature Kerry Gold Ser Kerrygold Mature
    Cheddar Ser 200 g
    69,00zł/kg

    prix: 13,80 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2027-06-05
    Mlekpol Mlekpol ser mozzarella Mlekpol Mlekpol ser mozzarella
    tarty 150 g
    33,27zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2026-11-07
    Mlekpol Royal à partir de fromage Mlekpol Royal à partir de fromage
    à pâte dure Kolno hermétiquement emballé 150 g
    37,20zł/kg

    prix: 5,58 zł

    PLN
    1
    39
    date d'expiration 2026-12-16
    Mlekpol gouda tranches de fromage Mlekpol gouda tranches de fromage
    à pâte dure 150 g
    37,07zł/kg

    prix: 5,56 zł

    PLN
    1
    36
    date d'expiration 2026-12-23
    Mlekpol or Mazurka tranches de Mlekpol or Mazurka tranches de
    fromage à pâte dure 150 g
    37,93zł/kg

    prix: 5,69 zł

    PLN
    1
    21
    date d'expiration 2026-11-15
    Mlekpol salami tranches de fromage Mlekpol salami tranches de fromage
    à pâte dure 150 g
    37,67zł/kg

    prix: 5,65 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2026-11-19
    Mlekpol Edam tranches de fromage Mlekpol Edam tranches de fromage
    à pâte dure 150 g
    37,67zł/kg

    prix: 5,65 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2026-12-14
    Mlekpol gouda fumé tranches de Mlekpol gouda fumé tranches de
    fromage à pâte dure 150 g
    39,13zł/kg

    prix: 5,87 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2026-11-14
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5