Mlekpol
44
pojemność netto

pojemność netto

360 ml

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-08

pojemność

cena za litr

8,78 zł / l

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820019471

5900820019471

prix: 3,16 zł

3.16 PLN 2026-10-08 NewCondition
maślanka, mleko, żywe kultury bakterii mlekowych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość energetyczna200 kJ/ 48 kcal
Tłuszcz1,5 g
W tym kwasy tłuszczowe nasycone1,0 g
Węglowodany5,0 g
W tym cukry5,0 g
Białko3,5 g
Sól0,10 g

Mleko : Zawiera
polskie z natury
marque:Mlekpol
Nom du produit réglementé par la loi:Maślanka naturalna.
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +8°C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 24 godziny w temperaturze od +1°C do +8°C.
Préparation et utilisation:Wstrząsnąć przed spożyciem.
Type d'emballage:Butelka plastikowa
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kefir Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kefir
    naturalny 360 g
    9,25zł/kg

    prix: 3,33 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-10-15
    Mrągowska babeurre Mrągowska babeurre
    1 litr

    prix: 6,14 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2026-10-14
    Mrągowska Fraise Buttermilk Mrągowska Fraise Buttermilk
    date d'expiration
    2026-10-13
    Maślanka Mrągowska owoce leśne Maślanka Mrągowska owoce leśne
    date d'expiration
    2026-10-15
    Bakoma kéfir naturel Bakoma kéfir naturel
    390 g
    15,38zł/kg

    prix: 6 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-23
    Mlekpol lait caillé Mlekpol lait caillé
    380 g
    11,68zł/kg

    prix: 4,44 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-17
    Jagr Jagr kéfir WARLUBSKI Jagr Jagr kéfir WARLUBSKI
    375 g
    7,97zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2026-10-22
    Maluta Maliouta Excellente boisson Maluta Maliouta Excellente boisson
    turque Ayran Maliouta 320 g
    12,47zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-24
    Mlekpol Royal à partir de fromage Mlekpol Royal à partir de fromage
    à pâte dure Kolno hermétiquement emballé 150 g
    37,20zł/kg

    prix: 5,58 zł

    PLN
    1
    39
    date d'expiration 2026-12-16
    Mlekpol gouda tranches de fromage Mlekpol gouda tranches de fromage
    à pâte dure 150 g
    37,07zł/kg

    prix: 5,56 zł

    PLN
    1
    36
    date d'expiration 2026-12-23
    Mlekpol or Mazurka tranches de Mlekpol or Mazurka tranches de
    fromage à pâte dure 150 g
    37,93zł/kg

    prix: 5,69 zł

    PLN
    1
    21
    date d'expiration 2026-11-15
    Mlekpol salami tranches de fromage Mlekpol salami tranches de fromage
    à pâte dure 150 g
    37,67zł/kg

    prix: 5,65 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2026-11-19
    Mlekpol Edam tranches de fromage Mlekpol Edam tranches de fromage
    à pâte dure 150 g
    37,67zł/kg

    prix: 5,65 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2026-12-14
    Mlekpol gouda fumé tranches de Mlekpol gouda fumé tranches de
    fromage à pâte dure 150 g
    39,13zł/kg

    prix: 5,87 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2026-11-14
    Mlekpol Tilsit tranches de fromage Mlekpol Tilsit tranches de fromage
    à pâte dure 150 g
    39,07zł/kg

    prix: 5,86 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2026-11-15
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5