Fraise Buttermilk Mrągowska

Mrągowska Maślanka z Mazur Maślanka Mrągowska Truskawkowa to klasyka wariantów smakowych Maślanki Mrągowskiej, uwielbiana przez dużych i małych. W domu, na pikniku, na rodzinnej wycieczce, wszędzie jest gwiazdą.
Fraise Buttermilk MrągowskaFraise Buttermilk Mrągowska
data przydatności

date d'expiration:

2026-10-13

kraj

Pays d'origine

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820001568

5900820001568

prix: 7,34 zł

7.34 PLN 2026-10-13 NewCondition
mleko, maślanka, wsad owocowy truskawka (cukier, truskawki 2,45 % w maślance, skrobia kukurydziana, owocowo roślinne koncentraty: koncentrat soku z marchwi, koncentrat z marchwi; naturalny aromat, substancja zagęszczająca: pektyny; zagęszczony sok cytrynowy), cukier, serwatka w proszku, skrobia modyfikowana, stabilizator: pektyny, żywe kultury bakterii mlekowych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu: w 100 ml
wartość energetyczna314 kJ / 74 kcal
tłuszcz w tym1,5 g
- kwasy tłuszczowe nasycone1,0 g
węglowodany w tym12 g
- cukry12 g
białko3,2 g
sól0,10 g
*RWS - referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej 8 400 kJ/2 000 kcal.
Opakowanie zawiera 4 sugerowane porcje produktu.

Mleko : Zawiera
Maślanka z Mazur Maślanka Mrągowska Truskawkowa to klasyka wariantów smakowych Maślanki Mrągowskiej, uwielbiana przez dużych i małych. W domu, na pikniku, na rodzinnej wycieczce, wszędzie jest gwiazdą.
Caractéristiques:oryginalna maślanka z Mazur - z najczystszych regionów Polski, pyszna, tradycyjna, zdrowa, nowe opakowanie. smak, który doskonale znasz
marque:Mlekpol
Nom du produit réglementé par la loi:Maślanka Mrągowska truskawkowa.
Autres informations:
Conservation:Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +8 °C. Chronić przed światłem. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 24 godz. w temperaturze od 0 °C do +8 °C.
Préparation et utilisation:Wstrząsnąć przed spożyciem.
Type d'emballage:Karton
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Mrągowska babeurre Mrągowska babeurre
1 litr

prix: 6,14 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2026-10-14
Maślanka Mrągowska owoce leśne Maślanka Mrągowska owoce leśne
date d'expiration
2026-10-15
Bakoma kéfir naturel Bakoma kéfir naturel
390 g
15,38zł/kg

prix: 6 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-23
Mlekpol lait caillé Mlekpol lait caillé
380 g
11,68zł/kg

prix: 4,44 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-17
Jagr Jagr kéfir WARLUBSKI Jagr Jagr kéfir WARLUBSKI
375 g
7,97zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2026-10-22
Maluta Maliouta Excellente boisson Maluta Maliouta Excellente boisson
turque Ayran Maliouta 320 g
12,47zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-24
Robico Robico Kefir 1,5% Robico Robico Kefir 1,5%
250 g
13,92zł/kg

prix: 3,48 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-13
Jagr Jagr Kefir Warlubski Jagr Jagr Kefir Warlubski
1 kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-17
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5