Jagr
51
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-17

pojemność

cena za kilogram

6,28 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904951004245

5904951004245

prix: 6,28 zł

6.28 PLN 2026-10-17 NewCondition
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Mrągowska babeurre Mrągowska babeurre
    1 litr

    prix: 6,14 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2026-10-14
    Maślanka Mrągowska owoce leśne Maślanka Mrągowska owoce leśne
    date d'expiration
    2026-10-15
    Włoszczowa Włoszczowa Maślanka Włoszczowa Włoszczowa Maślanka
    naturalna 1 litr

    prix: 6,21 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-10-28
    Mlekovita Mlekovita Maślanka Mlekovita Mlekovita Maślanka
    naturalna Polska 1 litr

    prix: 6,89 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-10-14
    PRIX RÉDUIT -25%
    Mlekovita Mlekowita Maślanka Mlekovita Mlekowita Maślanka
    truskawkowa 1 kg

    prix: 5,03 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2026-10-07
    Bakoma kéfir naturel Bakoma kéfir naturel
    390 g
    15,38zł/kg

    prix: 6 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-23
    Jagr Jagr kéfir WARLUBSKI Jagr Jagr kéfir WARLUBSKI
    375 g
    7,97zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2026-10-22
    Maluta Maliouta Excellente boisson Maluta Maliouta Excellente boisson
    turque Ayran Maliouta 320 g
    12,47zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-24
    Jagr beurre supplémentaire de Jagr beurre supplémentaire de
    Warlubie 200 g
    34,95zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-11-08
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5