Robico
54
Jest wytwarzany zgodnie z tradycyjną recepturą. Proces jego dojrzewania i fermentacji zachodzi osobno w każdej zamkniętej butelce.
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-13

pojemność

cena za kilogram

13,92 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908312380184

5908312380184

prix: 3,48 zł

3.48 PLN 2026-10-13 NewCondition
mleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii i drożdży kefirowych
Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna 180 kJ/43 kcal
Tłuszcz 1,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,0 g
Węglowodany 4,2 g
w tym cukry 4,2 g
Białko 3,1 g
Sól*0,1 g
* wynika z naturalnej zawartości sodu

Mleko : Zawiera
Jest wytwarzany zgodnie z tradycyjną recepturą. Proces jego dojrzewania i fermentacji zachodzi osobno w każdej zamkniętej butelce.
marque:Robico
À propos de la marque:Ten smak Robicolosalną różnicę
Nom du produit réglementé par la loi:Kefir
Conservation:Temperatura przechowywania: od 2°C do 8°C
Préparation et utilisation:Wstrząsnąć przed spożyciem
Type d'emballage:Bottle
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:Wyprodukowane dla FZZPM Zakładu Usług Handlowych ROBICO ul. Hoża 66/68 00-682 Warszawa przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską - Proszkownię Mleka w Krośniewicach ul. Łęczycka 38 99-340 Krośniewice Oddział Niedrzew 99-306 Łanięta
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Bakoma kéfir naturel Bakoma kéfir naturel
    390 g
    15,38zł/kg

    prix: 6 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-23
    Jagr Jagr kéfir WARLUBSKI Jagr Jagr kéfir WARLUBSKI
    375 g
    7,97zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2026-10-22
    Maluta Maliouta Excellente boisson Maluta Maliouta Excellente boisson
    turque Ayran Maliouta 320 g
    12,47zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-24
    Jagr Jagr Kefir Warlubski Jagr Jagr Kefir Warlubski
    1 kg

    prix: 6,28 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-17
    Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kefir Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kefir
    naturalny 360 g
    9,25zł/kg

    prix: 3,33 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-10-15
    Mlekovita Mlekovita BIO Mlekovita Mlekovita BIO
    Ekologiczny Kefir 375 g
    10,64zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-10-21
    Kanka Kanka Kefir naturalny Kanka Kanka Kefir naturalny
    400 g
    7,83zł/kg

    prix: 3,13 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2026-10-22
    Mrągowska babeurre Mrągowska babeurre
    1 litr

    prix: 6,14 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2026-10-14
    Robico Robico Kefir w szklanej Robico Robico Kefir w szklanej
    butelce 280 ml
    18,39zł/l

    prix: 5,15 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2026-10-10
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5