Mlekovita
53
BIO
masa netto

masa netto

375 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-21

pojemność

cena za kilogram

10,64 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512980119

5900512980119

prix: 3,99 zł

3.99 PLN 2026-10-21 NewCondition
mleko ekologiczne,żywe kultury bakterii i drożdży kefirowych
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna210 kJ/ 50 kcal
Tłuszcz 2,0 g
w tym kwasy nasycone 1,3 g
Węglowodany 4,7 g
w tym cukry 4,7 g
Białko 3,3 g
Sól 0,10 g
Zawartość soli wynika z naturalnie występującego sodu w mleku.

Mleko : Zawiera
Mlekovita
Nom du produit réglementé par la loi:Kefir naturalny ekologiczny.
Autres informations:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-04 Rolnictwo UE
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C. Po otwarciu opakowania przechowywać w warunkach chłodniczych i spożyć w ciągu 48 godzin.
Préparation et utilisation:Przed otwarciem wstrząsnąć.
Type d'emballage:Butelka plastikowa
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Jagr Jagr kéfir WARLUBSKI Jagr Jagr kéfir WARLUBSKI
    375 g
    7,97zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2026-10-22
    Bakoma kéfir naturel Bakoma kéfir naturel
    390 g
    15,38zł/kg

    prix: 6 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-23
    Maluta Maliouta Excellente boisson Maluta Maliouta Excellente boisson
    turque Ayran Maliouta 320 g
    12,47zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-24
    Robico Robico Kefir 1,5% Robico Robico Kefir 1,5%
    250 g
    13,92zł/kg

    prix: 3,48 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-13
    Jagr Jagr Kefir Warlubski Jagr Jagr Kefir Warlubski
    1 kg

    prix: 6,28 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-17
    Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kefir Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kefir
    naturalny 360 g
    9,25zł/kg

    prix: 3,33 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-10-15
    Kanka Kanka Kefir naturalny Kanka Kanka Kefir naturalny
    400 g
    7,83zł/kg

    prix: 3,13 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2026-10-22
    Mrągowska babeurre Mrągowska babeurre
    1 litr

    prix: 6,14 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2026-10-14
    Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
    grasses feta de bleu de lait de vache - 18 % de matières 270 g
    26,63zł/kg

    prix: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-02-10
    Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
    grasses feta de lait de vache jaune - 12 % de matières 270 g
    26,63zł/kg

    prix: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-01-18
    Mlekovita Mlekovita Darek serek Mlekovita Mlekovita Darek serek
    150 g
    24,00zł/kg

    prix: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2026-10-19
    Mlekovita lait UHT avec le goût Mlekovita lait UHT avec le goût
    de la fraise 200 ml
    11,60zł/l

    prix: 2,32 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-03-15
    Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
    de la vanille 200 ml
    11,65zł/l

    prix: 2,33 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration
    2027-02-03
    Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
    chocoloate 200 ml
    11,60zł/l

    prix: 2,32 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-02-20
    Mlekovita Salade de fromage FAVITA Mlekovita Salade de fromage FAVITA
    matières grasses et sel sandwich fromage à pâte molle 16 % de 270 g
    26,63zł/kg

    prix: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-02
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5