Mlekpol
413
masa netto

masa netto

360 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-15

pojemność

cena za kilogram

9,25 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820019464

5900820019464

prix: 3,33 zł

3.33 PLN 2026-10-15 NewCondition
mleko, żywe kultury bakterii i drożdży kefirowych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
wartość energetyczna195 kJ / 46 kcal
tłuszcz 1,5 g
w tym - kwasy tłuszczowe nasycone 1,0 g
węglowodany 4,6 g
w tym - cukry4,6 g
białko 3,6 g
sól 0,10 g

Mleko : Zawiera
polskie z natury
marque:Łaciaty
Nom du produit réglementé par la loi:Kefir pitny naturalny.
Conservation:Należy spożyć do: data na górze opakowania. Przechowywać w temperaturze od + 1 ℃ do + 8 ℃. Po otwarciu opakowania przechowywać w temperaturze od + 1 ℃ do + 8 ℃ i spożyć w ciągu 24 godzin. Data jest jednocześnie numerem partii produkcyjnej.
Préparation et utilisation:Wstrząsnąć przed spożyciem.
Type d'emballage:Butelka plastikowa
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 13 ocen.




    Mlekpol Mlekpol Maślanka Mlekpol Mlekpol Maślanka
    naturalna 360 ml
    8,78zł/l

    prix: 3,16 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-10-08
    Bakoma kéfir naturel Bakoma kéfir naturel
    390 g
    15,38zł/kg

    prix: 6 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-23
    Jagr Jagr kéfir WARLUBSKI Jagr Jagr kéfir WARLUBSKI
    375 g
    7,97zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2026-10-22
    Maluta Maliouta Excellente boisson Maluta Maliouta Excellente boisson
    turque Ayran Maliouta 320 g
    12,47zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-24
    Robico Robico Kefir 1,5% Robico Robico Kefir 1,5%
    250 g
    13,92zł/kg

    prix: 3,48 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-13
    Jagr Jagr Kefir Warlubski Jagr Jagr Kefir Warlubski
    1 kg

    prix: 6,28 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-17
    Mlekovita Mlekovita BIO Mlekovita Mlekovita BIO
    Ekologiczny Kefir 375 g
    10,64zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-10-21
    Kanka Kanka Kefir naturalny Kanka Kanka Kefir naturalny
    400 g
    7,83zł/kg

    prix: 3,13 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2026-10-22
    Mlekpol Royal à partir de fromage Mlekpol Royal à partir de fromage
    à pâte dure Kolno hermétiquement emballé 150 g
    37,20zł/kg

    prix: 5,58 zł

    PLN
    1
    39
    date d'expiration 2026-12-16
    Mlekpol gouda tranches de fromage Mlekpol gouda tranches de fromage
    à pâte dure 150 g
    37,07zł/kg

    prix: 5,56 zł

    PLN
    1
    36
    date d'expiration 2026-12-23
    Mlekpol or Mazurka tranches de Mlekpol or Mazurka tranches de
    fromage à pâte dure 150 g
    37,93zł/kg

    prix: 5,69 zł

    PLN
    1
    21
    date d'expiration 2026-11-15
    Mlekpol salami tranches de fromage Mlekpol salami tranches de fromage
    à pâte dure 150 g
    37,67zł/kg

    prix: 5,65 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2026-11-19
    Mlekpol Edam tranches de fromage Mlekpol Edam tranches de fromage
    à pâte dure 150 g
    37,67zł/kg

    prix: 5,65 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2026-12-14
    Mlekpol gouda fumé tranches de Mlekpol gouda fumé tranches de
    fromage à pâte dure 150 g
    39,13zł/kg

    prix: 5,87 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2026-11-14
    Mlekpol Tilsit tranches de fromage Mlekpol Tilsit tranches de fromage
    à pâte dure 150 g
    39,07zł/kg

    prix: 5,86 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2026-11-15
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5