Robico
51
Jest wytwarzany zgodnie z tradycyjną recepturą. Proces jego dojrzewania i fermentacji zachodzi osobno w każdej zamkniętej butelce. Przekonaj się sam, że w szkle Robicolosalną różnicę!
pojemność netto

pojemność netto

280 ml

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-10

pojemność

cena za litr

18,39 zł / l

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908312380054

5908312380054

prix: 5,15 zł

5.15 PLN 2026-10-10 NewCondition
mleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii i drożdży kefirowych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna196 kJ/47 kcal
Tłuszcz2,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,4 g
Węglowodany4,2 g
w tym cukry4,2 g
Białko3,0 g
Sól*0,10 g
*wynika z naturalnej zawartości sodu

Mleko : Zawiera
Jest wytwarzany zgodnie z tradycyjną recepturą. Proces jego dojrzewania i fermentacji zachodzi osobno w każdej zamkniętej butelce. Przekonaj się sam, że w szkle Robicolosalną różnicę!
Caractéristiques:Produkt polski
marque:Robico
À propos de la marque:Ten smak Robicolosalną różnicę
Nom du produit réglementé par la loi:Kefir.
Autres informations:Wymienniki WW 0,42 WBT 0,30 WBZ 0,30 WT 0,20
Conservation:Przechowywać w temperaturze od 2°C do 8°C.
Préparation et utilisation:Wstrząsnąć przed spożyciem
Type d'emballage:Bottle
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Mrągowska babeurre Mrągowska babeurre
    1 litr

    prix: 6,14 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2026-10-14
    Mrągowska Fraise Buttermilk Mrągowska Fraise Buttermilk
    date d'expiration
    2026-10-13
    Maślanka Mrągowska owoce leśne Maślanka Mrągowska owoce leśne
    date d'expiration
    2026-10-15
    Bakoma kéfir naturel Bakoma kéfir naturel
    390 g
    15,38zł/kg

    prix: 6 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-23
    Mlekpol lait caillé Mlekpol lait caillé
    380 g
    11,68zł/kg

    prix: 4,44 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-17
    Jagr Jagr kéfir WARLUBSKI Jagr Jagr kéfir WARLUBSKI
    375 g
    7,97zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2026-10-22
    Maluta Maliouta Excellente boisson Maluta Maliouta Excellente boisson
    turque Ayran Maliouta 320 g
    12,47zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-24
    Robico Robico Kefir 1,5% Robico Robico Kefir 1,5%
    250 g
    13,92zł/kg

    prix: 3,48 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-13
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5