Łaciate
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-11

pojemność

cena za litr

11,80 zł / l

kraj

Pays d'origine

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820016265

5900820016265

prix: 2,36 zł

acheter 12 szt. pour 2.32 zł/szt
2.36 PLN 2027-01-11 NewCondition
mleko, cukier, stabilizator: karagen, aromat naturalny, barwnik: karoteny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
wartość energetyczna261 kJ / 62 kcal
tłuszcz w tym:1,5 g
- kwasy tłuszczowe nasycone1,0 g
węglowodany w tym:9,0 g
- cukry9,0 g
białko3,1 g
sól0,10 g
wapń112 mg (14 % RWS*)
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Mleko : Zawiera
nowa ulepszona receptura, doskonałe źródło naturalnego wapnia
marque:Łaciate
Nom du produit réglementé par la loi:Mleko UHT o smaku truskawkowym.
Autres informations:FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047 Tetra Pak wybiera FSC
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Spożyć bezpośrednio po otwarciu opakowania.
Préparation et utilisation:Wstrząsnąć przed wypiciem.
Type d'emballage:Karton
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Mlekovita lait UHT avec le goût Mlekovita lait UHT avec le goût
de la fraise 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-03-15
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
de la vanille 200 ml
11,65zł/l

prix: 2,33 zł

PLN
1
16
date d'expiration
2027-02-03
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
chocoloate 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-02-20
Łaciate Łaciate mleko Łaciate Łaciate mleko
czekoladowe UHT 200 ml
12,10zł/l

prix: 2,42 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-03-07
Łaciate Łaciate Mleko UHT 3,5% Łaciate Łaciate Mleko UHT 3,5%
200 ml
9,35zł/l

prix: 1,87 zł

PLN
1
27
date d'expiration
2027-03-10
Łaciate lait UHT 0,0 % de Łaciate lait UHT 0,0 % de
matières grasses 1 litr

prix: 5,14 zł

PLN
1
25
date d'expiration 2027-05-31
Łaciate lait UHT 0,5 % de Łaciate lait UHT 0,5 % de
matières grasses 1 litr

prix: 5,13 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-05-14
Łaciate 2 % de matières grasses Łaciate 2 % de matières grasses
du lait UHT 1 litr

prix: 4,61 zł

PLN
1
119
date d'expiration 2027-08-12
Łaciate lait UHT 3,2 % de Łaciate lait UHT 3,2 % de
matières grasses 1 litr

prix: 4,64 zł

PLN
1
84
date d'expiration 2027-08-19
Łaciate beurre Łaciate beurre
200 g
37,15zł/kg

prix: 7,43 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2026-11-24
Łaciate matière grasse du lait Łaciate matière grasse du lait
de 3,2% 500 ml
5,40zł/l

prix: 2,70 zł

PLN
1
24
date d'expiration 2027-02-14
Łaciate lait en poudre 26 % Łaciate lait en poudre 26 %
500 g
38,22zł/kg

prix: 19,11 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-02-21
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5