Bakoma
52
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-24

pojemność

cena za kilogram

23,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197031717

5900197031717

prix: 7,15 zł

7.15 PLN 2026-10-24 NewCondition
mleko zagęszczone odtłuszczone, mleko, białka mleka, kultury bakterii jogurtowych
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna304 kJ / 72 kcal
Tłuszcz1,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,1 g
Węglowodany7,0 g
w tym cukry7,0 g
Białko7,4 g
Sól0,17 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
Opakowanie 300 g stanowi jedną porcję produktu, dostarcza 22 g białka

Mleko : Zawiera
wysoka zawartość białka
marque:Bakoma
Nom du produit réglementé par la loi:Jogurt pitny naturalny z wysoką zawartością białka.
Conservation:Należy spożyć do: data i nr partii na boku butelki lub na nakrętce. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.
Préparation et utilisation:Przed otwarciem wstrząsnąć.
Type d'emballage:Butelka
Adresse du producteur:BAKOMA Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97A, 01-303 Warszawa Zakład Produkcyjny: Elżbietów 48 96-516 Szymanów
Adresse de retour:BAKOMA Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97A, 01-303 Warszawa
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Maluta Lumière de yogourt Balkans Maluta Lumière de yogourt Balkans
    date d'expiration
    2026-10-21
    Bakoma yaourt épais naturel Bakoma yaourt épais naturel
    date d'expiration 2026-10-27
    Bakoma Type de yaourt grec Bakoma Type de yaourt grec
    date d'expiration 2026-10-29
    Bakoma yaourt nature saveur douce Bakoma yaourt nature saveur douce
    150 g
    22,07zł/kg

    prix: 3,31 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2026-10-18
    Bakoma Le yaourt épais naturel Bakoma Le yaourt épais naturel
    date d'expiration 2026-10-24
    Bakoma Bakoma jogurt naturalny Bakoma Bakoma jogurt naturalny
    Grecki 7,5% 400 g
    19,98zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-29
    Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
    naturalny 350 g
    12,57zł/kg

    prix: 4,40 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2026-11-04
    Zott Zott Primo Jogurt naturalny Zott Zott Primo Jogurt naturalny
    180 g
    9,50zł/kg

    prix: 1,71 zł

    PLN
    1
    36
    date d'expiration 2026-11-01
    Bakoma Satino un dessert lacté de Bakoma Satino un dessert lacté de
    chantilly chocolat crème 180g 165 g
    25,82zł/kg

    prix: 4,26 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-11-07
    Bakoma Satino un dessert lacté de Bakoma Satino un dessert lacté de
    la vanille à la crème fouettée 165 g
    25,82zł/kg

    prix: 4,26 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-10-31
    Bakoma yaourt crémeux coco Bakoma yaourt crémeux coco
    - amandes 150 g
    30,53zł/kg

    prix: 4,58 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-10-23
    Bakoma crémeux café yaourt 150g Bakoma crémeux café yaourt 150g
    150 g
    30,47zł/kg

    prix: 4,57 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-29
    Bakoma torsion framboise boisson Bakoma torsion framboise boisson
    au yogourt 380 g
    16,50zł/kg

    prix: 6,27 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2026-10-26
    Bakoma torsion fraise yogourt à Bakoma torsion fraise yogourt à
    boire 380 g
    16,53zł/kg

    prix: 6,28 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2026-10-26
    Bakoma torsion yaourt à boire , Bakoma torsion yaourt à boire ,
    400g pêche mangue 380 g
    16,53zł/kg

    prix: 6,28 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2026-10-26
    Bakoma Bakoma Mozzarella Bakoma Bakoma Mozzarella
    date d'expiration 2026-10-21
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5