Bakoma
55
Bardzo lubię mozzarellę, ta ma bardzo dobry smak. Polecam.
45
Polecam
413
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-21

pojemność

cena za kilogram

51,20 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197016387

5900197016387

prix: 5,12 zł

5.12 PLN 2026-10-21 NewCondition
mleko pasteryzowane, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, podpuszczka mikrobiologiczna, kultury bakterii kwasu mlekowego, Składniki zalewy: woda, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
Wartość energetyczna1049 kJ / 252 kcal
Tłuszcz18 g
w tym kwasy nasycone11 g
Węglowodany2,5 g
w tym cukry2,5 g
Białko20 g
Sól1,0 g

Mleko : Zawiera
Bakoma
Nom du produit réglementé par la loi:Ser Mozzarella w zalewie. Ser podpuszczkowy z masy parzonej niedojrzewający.
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:Wyprodukowano dla Bakoma Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97 A, 01-303 Warszawa przez OSM w Skierniewicach, ul. Jana III Sobieskiego 83 96-100 Skierniewice Infolinia 801 340 600
Adresse de retour:Bakoma Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97 A, 01-303 Warszawa Infolinia 801 340 600
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 13 ocen.

  • Mariola , 2021-02-26 10:10:33Bardzo lubię mozzarellę, ta ma bardzo dobry smak. Polecam.
  • Halina z Piły , 2019-12-05 13:55:05Polecam



Arla Apetina blanc de type Arla Apetina blanc de type
marinade d'huile méditerranéen fromage avec des tomates dans une 100 g
59,90zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-04-07
Euroser Mozzarella Euroser Mozzarella
125 g
38,48zł/kg

prix: 4,81 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-21
OSM Skierniewice Ser Mozzarella OSM Skierniewice Ser Mozzarella
125 g
34,64zł/kg

prix: 4,33 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2026-10-24
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de bleu de lait de vache - 18 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-02-10
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de lait de vache jaune - 12 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-01-18
Piątnica mascarpone Piątnica mascarpone
250 g
42,80zł/kg

prix: 10,70 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-26
Piątnica gîte graisse de fromage Piątnica gîte graisse de fromage
250 g
24,92zł/kg

prix: 6,23 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2026-10-21
Piątnica disparition du fromage Piątnica disparition du fromage
cottage rural 250 g
24,92zł/kg

prix: 6,23 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2026-10-18
Bakoma Satino un dessert lacté de Bakoma Satino un dessert lacté de
chantilly chocolat crème 180g 165 g
25,82zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-11-07
Bakoma Satino un dessert lacté de Bakoma Satino un dessert lacté de
la vanille à la crème fouettée 165 g
25,82zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-31
Bakoma yaourt crémeux coco Bakoma yaourt crémeux coco
- amandes 150 g
30,53zł/kg

prix: 4,58 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-23
Bakoma crémeux café yaourt 150g Bakoma crémeux café yaourt 150g
150 g
30,47zł/kg

prix: 4,57 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-29
Bakoma torsion framboise boisson Bakoma torsion framboise boisson
au yogourt 380 g
16,50zł/kg

prix: 6,27 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-26
Bakoma torsion fraise yogourt à Bakoma torsion fraise yogourt à
boire 380 g
16,53zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-26
Bakoma torsion yaourt à boire , Bakoma torsion yaourt à boire ,
400g pêche mangue 380 g
16,53zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-26
Bakoma satino café d'or dessert Bakoma satino café d'or dessert
avec sauce au caramel 135 g
34,15zł/kg

prix: 4,61 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-12
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5