Bakoma
masa netto

masa netto

230 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-24

pojemność

cena za kilogram

36,70 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197025235

5900197025235

prix: 8,44 zł

8.44 PLN 2026-10-24 NewCondition
jogurt 65 % (mleko, śmietanka, mleko odtłuszczone zagęszczone, cukier, kultury bakterii jogurtowych), wsad owocowy 22 % (czereśnie 25 %, wiśnie 25 %, cukier, skrobia modyfikowana kukurydziana, substancja zagęszczająca: pektyny; koncentrat czarnej marchwi, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; naturalny aromat, substancja wiążąca: cytryniany wapnia), musli typ Granola 13 %: płatki owsiane, syrop (cukier, woda, sol, miód), płatki pszenne, olej rzepakowy, chrupki pszenne (mąka pszenna, słodowana mąka pszenna, dekstroza, olej rzepakowy, ekstrakt słodowy jęczmienny), wiórki kokosowe
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po wymieszaniu jogurtu z płatkami w 100 g
Wartość energetyczna617 kJ / 147 kcal
Tłuszcz5,8 g
w tym kwasy nasycone3,8 g
Węglowodany20,3 g
w tym cukry13,4 g
Białko2,9 g
Sól0,13 g

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Zawiera
Owies : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Bakoma
Nom du produit réglementé par la loi:Jogurt kremowy z wiśnią i czereśnią oraz musli typ granola (owoce 11 %).
Autres informations:Masa netto: 230 g (200 g e jogurt + 30 g musli)
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.
Type d'emballage:Pot
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Bakoma Bakoma Jogurt kremowy Bakoma Bakoma Jogurt kremowy
i z malinami 230 g
36,70zł/kg

prix: 8,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-02
Bakoma Bakoma Jogurt kremowy Bakoma Bakoma Jogurt kremowy
z 230 g
36,70zł/kg

prix: 8,44 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-30
Bakoma Bakoma Jogurt kremowy Bakoma Bakoma Jogurt kremowy
z czarną 230 g
36,70zł/kg

prix: 8,44 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-10-25
Bakoma Bakoma Satino café boisson Bakoma Bakoma Satino café boisson
lactée Cappuccino de café 230 ml
28,39zł/l

prix: 6,53 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-02-21
Bakoma Bakoma Jogurt kremowy Bakoma Bakoma Jogurt kremowy
z 230 g
35,57zł/kg

prix: 8,18 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-11-03
Bakoma yaourt crémeux coco Bakoma yaourt crémeux coco
- amandes 150 g
30,53zł/kg

prix: 4,58 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-23
Bakoma crémeux café yaourt 150g Bakoma crémeux café yaourt 150g
150 g
30,47zł/kg

prix: 4,57 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-29
Danone fantasia yaourt avec des Danone fantasia yaourt avec des
boules de chocolat 100 g
42,60zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-22
Bakoma 7 céréales yaourt avec Bakoma 7 céréales yaourt avec
des prunes et des céréales 140 g
29,71zł/kg

prix: 4,16 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-31
Bakoma 7 céréales yogourt aux Bakoma 7 céréales yogourt aux
fraises et céréales 140 g
29,71zł/kg

prix: 4,16 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-31
Bakoma 7 céréales yogourt aux Bakoma 7 céréales yogourt aux
pêches et céréales 140 g
29,71zł/kg

prix: 4,16 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-31
Bakoma Bakoma yogourt BIO cerise Bakoma Bakoma yogourt BIO cerise
140 g
30,71zł/kg

prix: 4,30 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-10-30
Bakoma Bakoma BIO bleuet yogourt Bakoma Bakoma BIO bleuet yogourt
140 g
30,71zł/kg

prix: 4,30 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-10-18
Bakoma Bakoma BIO Abricot Yogurt Bakoma Bakoma BIO Abricot Yogurt
140 g
30,71zł/kg

prix: 4,30 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-10-18
Bakoma baies Bakoma yogourt BIO Bakoma baies Bakoma yogourt BIO
date d'expiration 2026-10-18
Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
300 g
25,67zł/kg

prix: 7,70 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-25
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5