Bakoma
masa netto

masa netto

230 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-03

pojemność

cena za kilogram

35,57 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197032684

5900197032684

prix: 8,18 zł

8.18 PLN 2026-11-03 NewCondition

jogurt  65 % (mleko, śmietanka, mleko odtłuszczone zagęszczone, cukier, kultury bakterii jogurtowych); wsad owocowy 22 % (czereśnie 25 %, wiśnie 25 %, cukier, skrobia modyfikowana kukurydziana, substancja zagęszczająca: pektyny; koncentrat czarnej marchwi, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; naturalny aromat, substancja wiążąca: cytryniany wapnia); musli typ Granola 13 %: płatki owsiane, syrop (cukier, woda, sól, miód), płatki pszenne, olej rzepakowy, chrupki pszenne (mąka pszenna, słodowana mąka pszenna, dekstroza, olej rzepakowy, ekstrakt słodowy jęczmienny),wiórki kokosowe.


Wartość odżywcza produktu w 100 g %* RWS w 100 g
Wartość energetyczna 617 kJ / 147 kcal -
Tłuszcz 5,8 g -
– w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,8 g -
Węglowodany 20,3 g -
– w tym cukry 13,4 g -
Białko 2,9 g -
Sól 0,13 g -

Bakoma Bakoma Satino café boisson Bakoma Bakoma Satino café boisson
lactée Cappuccino de café 230 ml
28,39zł/l

prix: 6,53 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-02-21
Bakoma Bakoma Jogurt kremowy Bakoma Bakoma Jogurt kremowy
i z malinami 230 g
36,70zł/kg

prix: 8,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-02
Bakoma Bakoma Jogurt kremowy Bakoma Bakoma Jogurt kremowy
z 230 g
36,70zł/kg

prix: 8,44 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-30
Bakoma Bakoma Jogurt kremowy Bakoma Bakoma Jogurt kremowy
z czarną 230 g
36,70zł/kg

prix: 8,44 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-10-25
Bakoma Bakoma Jogurt kremowy Bakoma Bakoma Jogurt kremowy
z wiśnią, 230 g
36,70zł/kg

prix: 8,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-24
Bakoma yaourt crémeux coco Bakoma yaourt crémeux coco
- amandes 150 g
30,53zł/kg

prix: 4,58 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-23
Bakoma crémeux café yaourt 150g Bakoma crémeux café yaourt 150g
150 g
30,47zł/kg

prix: 4,57 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-29
Danone Actimel - yaourt à la Danone Actimel - yaourt à la
fraise immunité de renforcement 400 g
29,98zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-17
Bakoma Satino un dessert lacté de Bakoma Satino un dessert lacté de
chantilly chocolat crème 180g 165 g
25,82zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-11-07
Bakoma Satino un dessert lacté de Bakoma Satino un dessert lacté de
la vanille à la crème fouettée 165 g
25,82zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-31
Bakoma torsion framboise boisson Bakoma torsion framboise boisson
au yogourt 380 g
16,50zł/kg

prix: 6,27 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-26
Bakoma torsion fraise yogourt à Bakoma torsion fraise yogourt à
boire 380 g
16,53zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-26
Bakoma torsion yaourt à boire , Bakoma torsion yaourt à boire ,
400g pêche mangue 380 g
16,53zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-26
Bakoma Bakoma Mozzarella Bakoma Bakoma Mozzarella
date d'expiration 2026-10-21
Bakoma satino café d'or dessert Bakoma satino café d'or dessert
avec sauce au caramel 135 g
34,15zł/kg

prix: 4,61 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-12
Bakoma yaourt épais naturel Bakoma yaourt épais naturel
date d'expiration 2026-10-27
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5