Mlekovita

Super Body Active jogurt bez laktozy truskawka - banan to nowoczesna propozycja w kategorii produktów fermentowanych o tzw. czystej etykiecie. Odpowiada na potrzeby świadomych konsumentów poszukujących prostych, naturalnych składów i funkcjonalnych rozwiązań w codziennej diecie. To wyjątkowy jogurt pitny bez laktozy, bez dodatku cukrów, który łączy w sobie tylko trzy składniki: jogurt, owoce i owies.

masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-25

pojemność

cena za kilogram

15,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512986654

5900512986654

prix: 3,99 zł

3.99 PLN 2026-10-25 NewCondition

Super Body Active jogurt bez laktozy truskawka - banan to nowoczesna propozycja w kategorii produktów fermentowanych o tzw. czystej etykiecie. Odpowiada na potrzeby świadomych konsumentów poszukujących prostych, naturalnych składów i funkcjonalnych rozwiązań w codziennej diecie. To wyjątkowy jogurt pitny bez laktozy, bez dodatku cukrów, który łączy w sobie tylko trzy składniki: jogurt, owoce i owies.


Bakoma boire du café satino café Bakoma boire du café satino café
au lait latte 250 g
26,12zł/kg

prix: 6,53 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-02-18
Bakoma boire du café satino Bakoma boire du café satino
laiteux Espresso café 250 g
26,12zł/kg

prix: 6,53 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-21
Łaciate Pinto yaourt potable Łaciate Pinto yaourt potable
lactose coco-ananas 250 ml
13,76zł/l

prix: 3,44 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-26
Mlekovita Mlekovita Super Body Mlekovita Mlekovita Super Body
Active Jogurt 250 g
15,96zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-10-24
Mlekovita Mlekovita Super Body Mlekovita Mlekovita Super Body
Active jogurt 250 g
15,96zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-25
Bakoma yaourt crémeux coco Bakoma yaourt crémeux coco
- amandes 150 g
30,53zł/kg

prix: 4,58 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-23
Bakoma crémeux café yaourt 150g Bakoma crémeux café yaourt 150g
150 g
30,47zł/kg

prix: 4,57 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-29
Danone Actimel - yaourt à la Danone Actimel - yaourt à la
fraise immunité de renforcement 400 g
29,98zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-17
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de bleu de lait de vache - 18 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-02-10
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de lait de vache jaune - 12 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita Darek serek Mlekovita Mlekovita Darek serek
150 g
24,00zł/kg

prix: 3,60 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2026-10-19
Mlekovita lait UHT avec le goût Mlekovita lait UHT avec le goût
de la fraise 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-03-15
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
de la vanille 200 ml
11,65zł/l

prix: 2,33 zł

PLN
1
16
date d'expiration
2027-02-03
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
chocoloate 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-02-20
Mlekovita Salade de fromage FAVITA Mlekovita Salade de fromage FAVITA
matières grasses et sel sandwich fromage à pâte molle 16 % de 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-02-02
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5