Pinto yaourt potable lactose coco-ananas

Łaciate
41Pinto yaourt potable lactose coco-ananas
Pinto yaourt potable lactose coco-ananasPinto yaourt potable lactose coco-ananas
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-26

pojemność

cena za litr

13,76 zł / l

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820006938

5900820006938

prix: 3,44 zł

3.44 PLN 2026-10-26 NewCondition
mleko, wsad owocowy ananas-kokos (cukier, sok ananasowy 2,8% - w jogurcie, skrobia kukurydziana, krem kokosowy 0,2% - w jogurcie, fruktoza, aromat, zagęszczony sok cytrynowy, koncentrat z krokosza barwierskiego i cytryny), żywe kultury bakterii jogurtowych
Wartości odżywcze (%)w 100 ml produktu:
wartość energetyczna 279 kJ/66 kcal
tłuszcz 1,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,1 g
węglowodany 9,5 g
w tym cukry 9,5 g
białko 3,0 g
sól 0,15 g
Zawartość laktozy wynosi <0,01 g/100 ml produktu.

Laktoza : Nie zawiera
Mleko : Zawiera
Łaciaty
Nom du produit réglementé par la loi:Jogurt pitny ananas-kokos bez laktozy
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +8°C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 24h w warunkach chłodniczych.
Préparation et utilisation:Wstrząsnąć przed spożyciem.
Type d'emballage:Butelka plastikowa
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL" w Grajewie ul. Elewatorska 13 19-203 Grajewo Oddział ZPM w Bydgoszczy
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bakoma boire du café satino café Bakoma boire du café satino café
    au lait latte 250 g
    26,12zł/kg

    prix: 6,53 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-02-18
    Bakoma boire du café satino Bakoma boire du café satino
    laiteux Espresso café 250 g
    26,12zł/kg

    prix: 6,53 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-02-21
    Mlekovita Mlekovita Super Body Mlekovita Mlekovita Super Body
    Active Jogurt 250 g
    15,96zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2026-10-24
    Mlekovita Mlekovita Super Body Mlekovita Mlekovita Super Body
    Active jogurt 250 g
    15,96zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2026-10-25
    Mlekovita Mlekovita Super Body Mlekovita Mlekovita Super Body
    Active Jogurt 250 g
    15,96zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2026-10-25
    Bakoma yaourt crémeux coco Bakoma yaourt crémeux coco
    - amandes 150 g
    30,53zł/kg

    prix: 4,58 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-10-23
    Bakoma crémeux café yaourt 150g Bakoma crémeux café yaourt 150g
    150 g
    30,47zł/kg

    prix: 4,57 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-29
    Danone Actimel - yaourt à la Danone Actimel - yaourt à la
    fraise immunité de renforcement 400 g
    29,98zł/kg

    prix: 11,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-17
    Łaciate lait UHT 0,0 % de Łaciate lait UHT 0,0 % de
    matières grasses 1 litr

    prix: 5,14 zł

    PLN
    1
    25
    date d'expiration 2027-05-31
    Łaciate lait UHT 0,5 % de Łaciate lait UHT 0,5 % de
    matières grasses 1 litr

    prix: 5,13 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration 2027-05-14
    Łaciate 2 % de matières grasses Łaciate 2 % de matières grasses
    du lait UHT 1 litr

    prix: 4,61 zł

    PLN
    1
    119
    date d'expiration 2027-08-12
    Łaciate lait UHT 3,2 % de Łaciate lait UHT 3,2 % de
    matières grasses 1 litr

    prix: 4,64 zł

    PLN
    1
    84
    date d'expiration 2027-08-19
    Łaciate beurre Łaciate beurre
    200 g
    37,15zł/kg

    prix: 7,43 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2026-11-24
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5