Łaciata
51
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-25

pojemność

cena za litr

23,98 zł / l

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820019440

5900820019440

prix: 11,99 zł

11.99 PLN 2026-11-25 NewCondition
śmietanka, stabilizator: E407, zawartość tłuszczu 36 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
wartość energetyczna1415 kJ / 344 kcal
tłuszcz w tym36 g
- kwasy tłuszczowe nasycone23 g
węglowodany w tym2,9 g
- cukry2,9 g
białko2,0 g
sól0,10 g

Mleko : Zawiera
idealna do ubijania, deserów i kremów, schłodzić przed ubiciem <6°C, polskie z natury, + dodaj do ulubionych, udaje się na pewno, łatwe ubijanie, długi termin
marque:Łaciata
Nom du produit réglementé par la loi:Śmietanka UHT zawartość tłuszczu 36 %.
Autres informations:FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047 Tetra Pak wybiera FSC
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data na górze opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Préparation et utilisation:Przed ubiciem schłodzić przez minimum 12 godzin w temperaturze poniżej +6°C. Wstrząsnąć przed otwarciem.
Type d'emballage:Karton
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Łowicka Łowicka śmietanka Łowicka Łowicka śmietanka
    tortowa 36% 500 g
    24,56zł/kg

    prix: 12,28 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-12-15
    Mlekovita Mlekovita Deserowa Mlekovita Mlekovita Deserowa
    Śmietanka Polska 500 ml
    23,98zł/l

    prix: 11,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-01-03
    Łaciata crème de café de 12 % Łaciata crème de café de 12 %
    de matières grasses 500 ml
    15,98zł/l

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-12-21
    Łaciata crème dessert 30 % Łaciata crème dessert 30 %
    matières grasses desserts à la crème de graisse Laciata 30 % de 500 ml
    21,32zł/l

    prix: 10,66 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-01-07
    Łaciata soupes et sauces crème Łaciata soupes et sauces crème
    crème de graisse de 18 % de matières grasses Laciata 18 % des soupes et des sauces à la 500 ml
    17,98zł/l

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2026-12-20
    Łowicka Łowicka śmietanka 12% Łowicka Łowicka śmietanka 12%
    tłuszczu, 500 ml
    12,30zł/l

    prix: 6,15 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-02-24
    Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
    Polska 500 ml
    21,62zł/l

    prix: 10,81 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-01-04
    Łaciata crème à café 10x10G Łaciata crème à café 10x10G
    100 g
    23,30zł/kg

    prix: 2,33 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-04
    Łaciata Łaciata Śmietanka Łaciata Łaciata Śmietanka
    250 ml
    16,96zł/l

    prix: 4,24 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2026-12-07
    Łaciata crème Parti de couleur Łaciata crème Parti de couleur
    30% 250 ml
    22,92zł/l

    prix: 5,73 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-01-07
    Łaciata crème Parti couleur 18% Łaciata crème Parti couleur 18%
    250 ml
    19,04zł/l

    prix: 4,76 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2026-12-08
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5