Łowicka
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-24

pojemność

cena za litr

12,30 zł / l

kraj

Pays d'origine

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900120022867

5900120022867

prix: 6,15 zł

6.15 PLN 2027-02-24 NewCondition
śmietanka, stabilizator: karagen, zawartość tłuszczu 12%
Wartości odżywcze (%)w 100 ml
Wartość energetyczna 556 kJ/134 kcal
Tłuszcz 12 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 7,2 g
Węglowodany 3,9 g
w tym cukry 3,9 g
Białko 2,7 g
Sól 0,10 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Mleko : Zawiera
Łowicz
Nom du produit réglementé par la loi:Śmietanka łowicka UHT
Conservation:Przechowywać w temperaturze od 2°C do 25°C. Po otwarciu opakowania przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48 godzin.
Préparation et utilisation:Przed otwarciem wstrząsnąć.
Type d'emballage:Karton
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu ul. Przemysłowa 3 99-400 Łowicz
Adresse de retour:
Łaciata crème de café de 12 % Łaciata crème de café de 12 %
de matières grasses 500 ml
15,98zł/l

prix: 7,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-12-21
Łaciata crème dessert 30 % Łaciata crème dessert 30 %
matières grasses desserts à la crème de graisse Laciata 30 % de 500 ml
21,32zł/l

prix: 10,66 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-01-07
Łaciata soupes et sauces crème Łaciata soupes et sauces crème
crème de graisse de 18 % de matières grasses Laciata 18 % des soupes et des sauces à la 500 ml
17,98zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2026-12-20
Łowicka Łowicka śmietanka Łowicka Łowicka śmietanka
tortowa 36% 500 g
24,56zł/kg

prix: 12,28 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-12-15
Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
Polska 500 ml
21,62zł/l

prix: 10,81 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-01-04
Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
Polska UHT 500 ml
17,26zł/l

prix: 8,63 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-03-06
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5