Pyszna śmietanka ŁACIATA o zawartości tłuszczu 10 lub 12% jest idealnym dodatkiem do każdego rodzaju kawy. Śmietanka ŁACIATA uczyni kawę smaczniejszą i delikatniejszą! Doskonałe śmietany i śmietanki Łaciata to podstawa dobrego smaku wielu potraw. Im więcej kupisz, tym mniej zapłacisz za dostawę. Jeśli złożysz zamówienie w naszym sklepie internetowym dziś do 17, to paczki możesz oczekiwać już jutro.

 
5900820000431 5900820000431 Łaciata
PRIX RÉDUIT -10%
Łaciata crème de café de 12 % Łaciata crème de café de 12 %
de matières grasses 500 ml
14,38zł/l

prix: 7,19 zł

PLN
1
8
Łaciata crème de café de 12 %
4 5
4.5 10 Łaciata crème de café de 12 %
date d'expiration 2026-11-20
5900820008062 5900820008062 Łaciata
Łaciata crème Parti couleur 18% Łaciata crème Parti couleur 18%
250 ml
19,04zł/l

prix: 4,76 zł

PLN
1
9
Łaciata crème Parti couleur 18%
4 5
4.5 11 Łaciata crème Parti couleur 18%
date d'expiration 2026-12-08
5900820008079 5900820008079 Łaciata
Łaciata crème Parti de couleur Łaciata crème Parti de couleur
30% 250 ml
22,92zł/l

prix: 5,73 zł

PLN
1
16
Łaciata crème Parti de couleur
4 5
4.5 10 Łaciata crème Parti de couleur
date d'expiration 2027-01-07
5900820000431 5900820000431 Łaciata
Łaciata crème de café de 12 % Łaciata crème de café de 12 %
de matières grasses 500 ml
15,98zł/l

prix: 7,99 zł

PLN
1
1
Łaciata crème de café de 12 %
4 5
4.5 10 Łaciata crème de café de 12 %
date d'expiration 2026-12-21
5900820000455 5900820000455 Łaciata
Łaciata crème dessert 30 % Łaciata crème dessert 30 %
matières grasses desserts à la crème de graisse Laciata 30 % de 500 ml
21,32zł/l

prix: 10,66 zł

PLN
1
8
Łaciata crème dessert 30 %
4 5
4.5 10 Łaciata crème dessert 30 %
date d'expiration 2027-01-07
5900820001858 5900820001858 Łaciata
Łaciata crème à café 10x10G Łaciata crème à café 10x10G
100 g
23,30zł/kg

prix: 2,33 zł

PLN
1
1
Łaciata crème à café 10x10G
5 5
5 13 Łaciata crème à café 10x10G
date d'expiration 2027-02-04
5900820001858 5900820001858 Łaciata
Łaciata crème à café 10x10G Łaciata crème à café 10x10G
100 g
23,50zł/kg

prix: 2,35 zł

PLN
1
40
Łaciata crème à café 10x10G
5 5
5 13 Łaciata crème à café 10x10G
date d'expiration 2027-02-17
5900820000448 5900820000448 Łaciata
Łaciata soupes et sauces crème Łaciata soupes et sauces crème
crème de graisse de 18 % de matières grasses Laciata 18 % des soupes et des sauces à la 500 ml
17,98zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
6
Łaciata soupes et sauces crème
4 5
4.5 9 Łaciata soupes et sauces crème
date d'expiration 2026-12-20
5900820019440 5900820019440 Łaciata
Łaciata Łaciata Śmietanka 36 % Łaciata Łaciata Śmietanka 36 %
500 ml
23,98zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
2
Łaciata Łaciata Śmietanka 36 %
5 5
5 1 Łaciata Łaciata Śmietanka 36 %
date d'expiration 2026-11-25
5900820008055 5900820008055 Łaciata
Łaciata Łaciata Śmietanka Łaciata Łaciata Śmietanka
250 ml
16,96zł/l

prix: 4,24 zł

PLN
1
7
Łaciata Łaciata Śmietanka
5 5
5 1 Łaciata Łaciata Śmietanka
date d'expiration 2026-12-07
5900820008055 5900820008055 Łaciata
Łaciata Łaciata Śmietanka Łaciata Łaciata Śmietanka
250 ml
17,80zł/l

prix: 4,45 zł

PLN
1
18
Łaciata Łaciata Śmietanka
5 5
5 1 Łaciata Łaciata Śmietanka
date d'expiration 2027-01-20
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5