Lumière de lait condensé sucré 4 % de matières grasses

Gostyń
55
Ok.Lumière de lait condensé sucré 4 % de matières grasses
53Lumière de lait condensé sucré 4 % de matières grasses
Light / lekkie zawiera ~ 45% tłuszczu mniej niż mleko zagęszczone niesłodzone 7,5%.
Lumière de lait condensé sucré 4 % de matières grassesLumière de lait condensé sucré 4 % de matières grasses
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-22

pojemność

cena za kilogram

19,25 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900691031121

5900691031121

prix: 3,85 zł

3.85 PLN 2027-02-22 NewCondition
mleko, stabilizatory - fosforany sodu i cytryniany sodu
Wartości odżywcze (%)w 100 g
wartość energetyczna 439 kJ / 104 kcal
tłuszcz 4,0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,8 g
węglowodany 10 g
- w tym cukry 10 g
białko 7,1 g
sól 0,30 g

Mleko : Zawiera
Light / lekkie zawiera ~ 45% tłuszczu mniej niż mleko zagęszczone niesłodzone 7,5%.
Caractéristiques:częściowo odtłuszczone, lekkie 4% tłuszczu
marque:SM Gostyń
Nom du produit réglementé par la loi:Mleko zagęszczone niesłodzone częściowo odtłuszczone, light-lekkie, zawiera 4% tłuszczu i 20% suchej masy beztłuszczowej mleka. Sterylizowane.
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +18°C.
Préparation et utilisation:Sposób użycia: przed otwarciem wstrząsnąć. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type d'emballage:Karton
Adresse du producteur:Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu ul. Wielkopolska 1 63-800 Gostyń
Adresse de retour:Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu ul. Wielkopolska 1 63-800 Gostyń
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2023-11-23 13:43:44Ok.



Gostyń lait concentré sucré Gostyń lait concentré sucré
7,5% 200 g
17,90zł/kg

prix: 3,58 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-02-24
Gostyń lait concentré sucré 7,5 Gostyń lait concentré sucré 7,5
% de matières grasses 350 g
14,26zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-01-19
Gostyń lait condensé 7,5 % de Gostyń lait condensé 7,5 % de
matières grasses 500 g
14,60zł/kg

prix: 7,30 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-01-25
Gostyń Lumière de lait condensé Gostyń Lumière de lait condensé
sucré 4 % de matières grasses 500 g
15,24zł/kg

prix: 7,62 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-11-24
Gostyń lait concentré sucré Gostyń lait concentré sucré
lumière avec 4 % de matières grasses magnésium , 500 g
15,62zł/kg

prix: 7,81 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-12-24
Gostyń sucré naturel de lait Gostyń sucré naturel de lait
condensé 150 ml
35,00zł/l

prix: 5,25 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2027-05-31
Gostyń sucré cacao de lait Gostyń sucré cacao de lait
condensé 150 ml
34,73zł/l

prix: 5,21 zł

PLN
1
27
date d'expiration
2027-05-06
PRIX RÉDUIT -10%
Gostyń sucré caramel de lait Gostyń sucré caramel de lait
condensé 150 ml
31,53zł/l

prix: 4,73 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-10-29
Gostyń lait concentré sucré en Gostyń lait concentré sucré en
conserve 8 % de matières grasses 530 g
22,19zł/kg

prix: 11,76 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-03-18
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5